• Informacje na temat:

  paweł malaszynski i rodzina

Artykuły na temat: paweł malaszynski i rodzina
 • ​"Belle Epoque": Paweł Małaszyński od 25 lat jest wierny jednej kobiecie!

  Paweł Małaszyński, czyli Jan Edigey-Korycki z "Belle Epoque", ma wielki powód do dumy... Właśnie mija 25 lat od dnia, kiedy oświadczył się Joannie Chitruszko - kobiecie, u boku której wciąż idzie przez życie i która sprawia, że uważa się za najszczęśliwszego faceta na świecie!

 • "Strażnicy Galaktyki" na płytach Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD

  "Strażnicy Galaktyki" - superprodukcja z uniwersum Marvela, a zarazem jeden z najlepiej przyjętych przez widzów i krytyków filmów roku - debiutuje 2 grudnia na płytach Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.

 • Syn Pawła Małaszyńskiego rośnie na gwiazdę! "Wygląda jak młody Podsiadło"

  .... Jestem zadowolony z tego, co się wydarzyło" - mówi w wywiadzie. Podkreśla szczerze, że na co dzień lubi rocka, jednak za muzyką ojca nie przepada. Sam Paweł Małaszyński pytany o relacje z synem(...) decyzje. Sprawdź tekst utworu "The Weeping Song" w serwisie Teksciory.pl! Paweł i jego żona Joanna Chitruszko prócz Jeremiasza mają jeszcze córeczkę Leę (5 l.). Aktor nie zawsze był jednak...

 • Małaszyński nie zwalnia tempa

  Przystojny Piotr z "Magdy M.", diabelnie niebezpieczny Grand z "Oficera" i wreszcie uroczy, profesjonalny Maks z "Lekarzy". To tylko niektóre role Pawła Małaszyńskiego. Ten popularny aktor nie zwalnia tempa. Obecnie pracuje na planie filmowym i w teatrze.

 • Paweł Małaszyński i Paweł Domagała: Co się stało z ich przyjaźnią?

  Łączy ich nie tylko to samo imię i zawód aktora. Wielką pasją jest też dla nich muzyka. Przez nią Paweł Małaszyński (46 l.) i Paweł Domagała (35 l.) tracą jednak dobre relacje.

 • Paweł Małaszyński ma urodziny!

  Paweł Małaszyński ("Lekarze", "Misja Afganistan", "Magda M.") obchodzi w środę, 26 czerwca, 37. urodziny. Aktor doskonale pamięta moment, kiedy przestał być anonimowy i stał się jednym z ulubieńców polskich paparazzich.

 • Rodzina Pawła Małaszyńskiego niedawno przeżyła chwile grozy. Aktor na oczach widzów Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu zasłabł na scenie. Spektakl Medium trzeba było przerwać, a Paweł prosto z teatru trafił do szpitala. I może gdyby przytrafiło mu się to po raz pierwszy, ten przykry wypadek można by uznać za chwilową niedyspozycję i efekt przemęczenia. Tymczasem to już kolejny raz, kiedy...

 • Żona Małaszyńskiego aktorką?

  Przy każdej okazji mówi do swojej żony: zagrałabyś to lepiej. Paweł Małaszyński (34) niestrudzenie namawia ukochaną Joannę Chitruszko, by spróbowała swych sił w filmie bądź serialu.

 • Paweł Małaszyński ma kłopoty w małżeństwie? Oto prawda!

  Problemy? Nic z tych rzeczy! Na festiwalu gwiazd Paweł Małaszyński (41 l.) i jego żona pokazali, że bardzo się kochają!

 • Paweł Małaszyński: Ta wojna trwa

  Pawła Małaszyńskiego zobaczymy niebawem w najnowszym serialu Canal+ "Misja Afganistan". Aktor wciela się tam w porucznika i dowódcę plutonu, Pawła "Konasza" Konaszewicza. - Nigdy nie brałem udziału w tak ciężkiej produkcji, pod względem psychicznym jak i fizycznym - wyznał w rozmowie z Interia.tv artysta.

Wideo na temat: paweł malaszynski i rodzina
 • Alicja Bachleda-Curuś nagrała nową piosenkę!

  Dziś chyba mało kto pamięta, że Alicja Bachleda-Curuś pod koniec lat 90. próbowała zostać piosenkarką. Slynna góralka ma na swoim koncie dwie płyty, które jednak nie okazały się zbyt wielkim sukcesem sprzedażowym. Po latach milczenia Ala zgodziła się nagrać nową piosenkę. Wszystko w szczytnym celu! Bachleda zaśpiewała na płycie, która będzie dołączana do kalendarza "Dżentelmeni", którego pomysłodawcą jest Olivier Janiak. Pieniądze z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na zimowe buty dla dzieci...