• Informacje na temat:

  paweł malaszynski i rodzina

Artykuły na temat: paweł malaszynski i rodzina
 • Paweł Małaszyński pokazał 16-letniego syna. "Oddałem mu swój prawy bark"

  Na swoim oficjalnym profilu na Instagramie aktor i wokalista grupy Cochise Paweł Małaszyński umieszcza głównie zdjęcia związane ze swoim życiem zawodowym. Furorę zrobiła fotografia opublikowana w Dniu Ojca.

 • Paweł Małaszyński ma urodziny!

  Paweł Małaszyński ("Lekarze", "Misja Afganistan", "Magda M.") obchodzi w środę, 26 czerwca, 37. urodziny. Aktor doskonale pamięta moment, kiedy przestał być anonimowy i stał się jednym z ulubieńców polskich paparazzich.

 • Paweł Małaszyński: Aktor musi mieć mocny kręgosłup

  Występuje w teatrze, grał w serialach, m.in. "Oficer", "Magda M." czy "Misja Afganistan", w filmach "Ciacho", "Weekend" i "Listy do M." Jest też od lat wokalistą w rockowej kapeli Cochise. Teraz możemy go oglądać w nowym serialu TVN "Belle Epoque". Czy podoba się panu belle epoque? Chciałby pan żyć w tamtych czasach? Paweł Małaszyński: - Trudno jest złożyć taką deklarację człowiekowi, który...

 • Paweł Małaszyński i Joanna Chitruszko na Instagramie. Romantyczne zdjęcie zachwyciło fanów

  Na swoim oficjalnym profilu na Instagramie aktor i wokalista grupy Cochise Paweł Małaszyński umieszcza zdjęcia związane ze swoim życiem zawodowym. Dlatego sporą furorę zrobiła wakacyjna fotografia z żoną Joanną Chitruszko.

 • Paweł Małaszyński: Kobiety jego życia

  Od kiedy na świecie pojawiła się córeczka Lea, z zachwytem powtarza jej imię. - Jestem szczęśliwy - deklaruje dumnie Paweł Małaszyński. I stara się, żeby rzeczywistość była piękniejsza od marzeń.

 • Małaszyński: Skrajne emocje

  ..."Ten projekt różnił się wszystkim od poprzednich, które robiłem" - mówi Paweł Małaszyński o serialu "Misja Afganistan". Aktor zagrał w produkcji główną rolę - młodego żołnierza, który obejmuje dowodzenie plutonem rozpoczynającym stacjonowanie w tytułowym kraju.

 • Paweł Małaszyński: Ta wojna trwa

  ...dosyć mocno prywatnym, dlatego, że cała moja rodzina jest wojskowa. - mówi serialowy porucznik "Konasz" - Ale oczywiście tutaj nie polegałem na opinii członków mojej rodziny. Przygotowywałem się pod(...) produkcjom, które wiem, że za chwilę będą powstawać, więc my idziemy na pierwszy ogień - uważa Paweł Małaszyński. Bohater grany przez Pawła Małaszyńskiego, to młody porucznik, który rusza na pierwszą...

 • Małaszyński boi się żony?

  Paweł Małaszyński bagatelizuje wypadek, jakiemu uległ na planie serial u "Twarzą w twarz" gdyż... boi się żony. Z relacji członków ekipy pracującej nad realizacją serialu wynika, że wypadek mógł się skończyć bardzo źle.

 • Małaszyński po raz ostatni

  ...25 listopada TVN wyemituje ostatni odcinek drugiej serii "Twarzą w twarz". Jaki będzie finał drugiego sezonu serial u? Paweł Małaszyński niedawno zdradził, że nie należy spodziewać się happy endu.

 • Małaszyński wplątany w aferę

  Magdalena Walach i Paweł Małaszyński nie mają co liczyć na spokojne życie rodzinne. W drugiej serii serial u "Twarzą w twarz" ich bohaterowie, teraz już jako małżeństwo z pięcioletnim synem, zostaną wciągnięci w diamentową aferę.

Wideo na temat: paweł malaszynski i rodzina
 • Alicja Bachleda-Curuś nagrała nową piosenkę!

  Dziś chyba mało kto pamięta, że Alicja Bachleda-Curuś pod koniec lat 90. próbowała zostać piosenkarką. Slynna góralka ma na swoim koncie dwie płyty, które jednak nie okazały się zbyt wielkim sukcesem sprzedażowym. Po latach milczenia Ala zgodziła się nagrać nową piosenkę. Wszystko w szczytnym celu! Bachleda zaśpiewała na płycie, która będzie dołączana do kalendarza "Dżentelmeni", którego pomysłodawcą jest Olivier Janiak. Pieniądze z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na zimowe buty dla dzieci...