• Informacje na temat:

  paweł małaszyński misja afganistan

Artykuły na temat: paweł małaszyński misja afganistan
 • Bardzo zapracowany Paweł Małaszyński

  Przystojny Piotr z "Magdy M.", diabelnie niebezpieczny Grand z "Oficera" i wreszcie uroczy, profesjonalny Maks z "Lekarzy". To tylko niektóre role Pawła Małaszyńskiego. Aktor nie zwalnia tempa. Obecnie pracuje na planie filmowym i w teatrze.

 • Małaszyński w Afganistanie!

  W połowie października rozpoczynają się zdjęcia do 13-odcinkowego serialu stacji Canal+ "Misja Afganistan". W głównej roli zobaczymy Pawła Małaszyńskiego. - Mam nadzieję, że wszyscy szczęśliwie wrócimy do domu - powiedział aktor w rozmowie z Interia.tv.

 • Misja Afganistan

  Pomocnik dowódcy plutonu, Zbój (Eryk Lubos), podaje żołnierzom: Malborowi (Piotr Rogucki), Iwanowi (Mikołaj Krawczyk) i Biskupowi (Marcin Piętowski) datę wyjazdu na poligon. Mówi im także, że dowódca ich plutonu, porucznik Zyber, nie jedzie do Afganistanu. Porucznik Żądło (Tomasz Schuchardt) dowiaduje się od majora Szeligi (Piotr Michalski), że Zybera zastąpi Paweł Konaszewicz (Paweł Małaszyński...

 • "Misja: Afganistan" od 14 października

  Po wielu miesiącach pracy zakończyły się zdjęcia do serialu "Misja Afganistan". Pierwszy odcinek będzie można zobaczyć 14 października w Canal +. Główne role zagrali m.in. Paweł Małaszyński i Eryk Lubos.

 • Paweł Małaszyński: Finał 3. sezonu "Lekarzy" zaskoczy wszystkich!

  Aktor Paweł Małaszyński zdradził nam, które ze swoich serialowych wcieleń lubi najbardziej oraz jak potoczą się jego dalsze losy w nowym sezonie "Lekarzy".

 • Aktorzy na poligonie, czyli "Misja: Afganistan"

  Paweł Małaszyński, Eryk Lubos, Tomasz Schuchardt i Mikołaj Krawczyk odbyli specjalistyczne szkolenie wojskowe na poligonie w Rembertowie, gdzie poznawali tajniki zawodu żołnierza. Aktorzy przygotowują się do pracy na planie nowego serialu "Misja: Afganistan".

 • "Lekarze": Paweł Małaszyński kończy 40 lat i wciąż czeka na rolę swego życia

  Paweł Małaszyński, czyli Maks Keller z "Lekarzy" i Paweł Konaszewicz z "Misji Afganistan", którego już we wrześniu oglądać będziemy w nowym serialu "Para nie do pary", w niedzielę - 26 czerwca - świętować będzie 40. urodziny.

 • Misja: Nakręcić Afganistan w Polsce

  W Niegowie, na terenie kopali piasku, ekipa serialu "Misja: Afganistan" realizowała sceny, w których żołnierze z plutonu dowodzonego przez porucznika Pawła Konaszewicza (Paweł Małaszyński) rozdają dary w wiosce afgańskiej, którą na potrzeby serialu stworzył scenograf Grzegorz Piątkowski.

 • „Misja Afganistan” ukończona

  Zakończyły się zdjęcia do serialu „Misja Afganistan”, pierwszej w Polsce produkcji fabularnej o udziale polskich żołnierzy w misji stabilizacyjnej w Afganistanie.

 • Paweł Małaszyński ma urodziny!

  Paweł Małaszyński ("Lekarze", "Misja Afganistan", "Magda M.") obchodzi w środę, 26 czerwca, 37. urodziny. Aktor doskonale pamięta moment, kiedy przestał być anonimowy i stał się jednym z ulubieńców polskich paparazzich.

Zdjęcia na temat: paweł małaszyński misja afganistan
Wideo na temat: paweł małaszyński misja afganistan
 • "Misja Afganistan": Idziemy na pierwszy ogień

  Kręciliśmy serial o wojnie, która cały czas trwa, a my w niej nie uczestniczymy, to nie jest takie proste, ale myślę, że wyszliśmy z tego obronną ręką - powiedział Paweł Małaszyński na premierze serialu "Misja Afganistan". Aktor nie ukrywał, że zdjęcia do produkcji były dla ekipy bardzo trudne ze względu na emocje towarzyszące wojennej fabule.

Dyskusje na temat: paweł małaszyński misja afganistan
 • Re: "Belle epoque": Baloniku nasz malutki...

  Co???? „Hit czy kit? Wydali miliony, chcieli przyciągnąć zbrodnią i seksem ", Małaszyński to już nie ten, co w filmie " Misja Afganistan" i to nieodwracalnie. Pan Paweł zmienił się i to nie tylko wizualnie, ale też np. gwiazdorzy, bardzo ceni SIEBIE. Ale jeszcze lubię go i czekam na 1 odcinek.