• Informacje na temat:

  paweł malaszynski prywatnie

Artykuły na temat: paweł malaszynski prywatnie
 • Paweł Małaszyński: Ta wojna trwa

  ...produkcjom, które wiem, że za chwilę będą powstawać, więc my idziemy na pierwszy ogień - uważa Paweł Małaszyński. Bohater grany przez Pawła Małaszyńskiego, to młody porucznik, który rusza na pierwszą...

 • Małaszyński w roli geja

  Paweł Małaszyński zdecydował się zagrać radykalnego homoseksualistę w spektaklu warszawskiego Teatru Kwadrat. Scenariusz sztuki powstał na podstawie książki "Berek" Marcina Szczygielskiego, prywatnie partnera Tomasza Raczka.

 • Małaszyński z Zakościelnym?

  Zapowiada się zatem uczta zarówno dla nastolatek, które uwielbiają Zakościelnego, jak i dla troszkę starszych kobiet, którym podoba się Małaszyński. Czy panowie nie będą sobie przeszkadzać na planie serialu? Czy produkcja jest zdolna "pomieścić" aż dwa, budzące tyle emocji nazwiska? Obawy rozwiewa Paweł: "Prywatnie bardzo się z Maćkiem lubimy" - mówi o Zakościelnym. "Nie boję się porównań z nim...

 • Małaszyński: Czekam na rolę życia

  ..."Nie dostaję zbyt wielu ciekawych propozycji, a wszyscy myślą, że jestem nimi nie wiadomo jak zawalony" - wyznaje Paweł Małaszyński. I choć aktora można obecnie oglądać w filmie "Sęp", serialach i teatrze, to wciąż czeka na rolę życia.

 • Małaszyński: Lubię bawić się kinem

  Na jakiś czas zniknął z ekranów. Nie pojawiał się ani w filmach, ani w serialach. Teraz Paweł Małaszyński powraca w wielkim stylu - w krótkim czasie do kin wchodzą dwie produkcje, w których gra główne role.

 • "Magda M.": Ślub Brodzik i Małaszyńskiego miał wielomilionową widownię

  ...wcieli się nieznany jeszcze szerszej publiczności 28-letni Paweł Małaszyński. Serial "Magda M" tak bardzo spodobał się widzom, że po trzeciej serii, która miała być ostatnią (w finałowym odcinku para(...) tytułowej Kasi w serialu "Kasia i Tomek". W jej serialowego partnera wcielił się 8 lat starszy od niej aktor Paweł Wilczak. Joanna i Paweł stworzyli na małym ekranie parę idealną. Wkrótce okazało się...

 • Czuję taki głód kinowy

  Paweł Małaszyński dla aktorstwa porzucił studia prawnicze. Dzięki tej decyzji mogliśmy oglądać go w „Białej sukience”, „Magdzie M.”, „Oficerze”, a wkrótce...

 • Gwiazdy na premierze "Misji Afganistan"

  Paweł Małaszyński, Piotr Rogucki i Ilona Ostrowska przybyli w poniedziałek, 24 września, na premierę "Misji Afganistan". Ten długo oczekiwany serial będzie można oglądać już w październiku w Canal+.

 • "Misja: Afganistan" od 14 października

  Po wielu miesiącach pracy zakończyły się zdjęcia do serialu "Misja Afganistan". Pierwszy odcinek będzie można zobaczyć 14 października w Canal +. Główne role zagrali m.in. Paweł Małaszyński i Eryk Lubos.

 • Aktorzy na poligonie, czyli "Misja: Afganistan"

  Paweł Małaszyński, Eryk Lubos, Tomasz Schuchardt i Mikołaj Krawczyk odbyli specjalistyczne szkolenie wojskowe na poligonie w Rembertowie, gdzie poznawali tajniki zawodu żołnierza. Aktorzy przygotowują się do pracy na planie nowego serialu "Misja: Afganistan".