• Informacje na temat:

  paweł małaszyński z żoną

Artykuły na temat: paweł małaszyński z żoną
 • Paweł Małaszyński i Joanna Chitruszko: Nie tak miało być!

  Paweł Małaszyński i jego żona mieli świętować ważną rocznicę w wyjątkowym miejscu. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała ich plany...

 • "Magda M.": Ślub Brodzik i Małaszyńskiego miał wielomilionową widownię

  Rok 2003. W Polsacie właśnie kończy się emisja hitowego amerykańskiego serialu o przebojowej adwokat "Ally McBeal" z Calistą Flockhart w roli głównej. W tym samym czasie największą gwiazdą konkurencyjnej stacji TVN jest Joanna Brodzik, która wraz z Pawłem Wilczakiem wciela się w główne role w komediowym sitcomie "Kasia i Tomek".

 • Paweł Małaszyński wystraszył żonę nie na żarty! Drżała o jego zdrowie!

  Kiedy Paweł Małaszyński (43 l.) wylądował w szpitalu, jego żona odchodziła od zmysłów. Aktor zasłabł podczas grania spektaklu „Berek, czyli upiór w moherze”. Gwiazdor natychmiast został przewieziony do szpitala.

 • "Sensacje XX wieku" wracają na antenę TVP

  Dwa premierowe odcinki popularnej serii dokumentalnej Bogusława Wołoszańskiego "Sensacje XX wieku" TVP1 wyemituje w poniedziałki 13 i 27 kwietnia o godz. 20.25. Kolejne dwa widzowie zobaczą też w poniedziałki 11 i 25 maja, a resztę cyklu jesienią. Nowa seria - oparta na archiwach i fabularyzowanych inscenizacjach z udziałem aktorów - to koprodukcja Telewizji Polskiej i National Geographic Channel.

 • Paweł Małaszyński ma kłopoty w małżeństwie? Oto prawda!

  Problemy? Nic z tych rzeczy! Na festiwalu gwiazd Paweł Małaszyński (41 l.) i jego żona pokazali, że bardzo się kochają!

 • Paweł Małaszyński ma urodziny!

  Paweł Małaszyński ("Lekarze", "Misja Afganistan", "Magda M.") obchodzi w środę, 26 czerwca, 37. urodziny. Aktor doskonale pamięta moment, kiedy przestał być anonimowy i stał się jednym z ulubieńców polskich paparazzich.

 • Paweł Małaszyński do dziennikarki: Wybacz, ale nie będę o tym rozmawiał

  Paweł Małaszyński (40 l.) nie należy do łatwych i sympatycznych rozmówców. Aktor chroni swoje życie prywatne i niechętnie rozmawia na tematy dotyczące rodziny. Przekonała się o tym ostatnio jedna z dziennikarek.

 • Oszczędny Małaszyński

  Paweł Małaszyński słynie wśród znajomych ze swej oszczędności. Koledzy nie mogą liczyć na to, że aktor zasponsoruje balangę w nocnym klubie.

 • Paweł Małaszyński przerwał milczenie! Wyznał prawdę o związku z aktorką!

  Niedawno media obiegła wiadomość o tym, że ponoć Paweł Małaszyński (43 l.) był w związku z piękną aktorką przed poznaniem swojej obecnej żony. Aktor postanowił zabrać głos w tej sprawie i przerwał milczenie.

 • Małaszyński uwielbia seks?

  "Uwielbiam seks" - wyznał w rozmowie z "Super Expressem" Paweł Małaszyński. "I nie wydaje mi się, żeby to było jakieś odważne wyznanie, to chyba normalne" - dodał gwiazdor serial u "Twarzą w twarz".

Zdjęcia na temat: paweł małaszyński z żoną
Wideo na temat: paweł małaszyński z żoną
 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Jan Paweł II. Szukałem Was...

  "Jan Paweł II. Szukałem Was..." to pełnometrażowy film dokumentalny o życiu i przesłaniu, jakie pozostawił po sobie Jan Paweł II. Film ukazuje jego wyjątkowe miejsce w historii kościoła i świata oraz to, jak jego niezwykła osobowość, naturalność, otwartość i poczucie humoru łączyły ludzi na wszystkich kontynentach - niezależnie od ich statusu społecznego, wieku, wyznawanych wartości czy religii. W produkcji zostały użyte unikalne materiały archiwalne z Janem Pawłem II pochodzące ze zbiorów...

Dyskusje na temat: paweł małaszyński z żoną
 • Re: ​"Belle Epoque": Paweł Małaszyński od 25 lat jest wierny jednej kobiecie!

  BRAWO Panie Pawle. Rodzina rzecz święta. Ja ze swoją żoną będziemy świętować 42 rocznicę w sierpniu. Dla Was wszystkiego dobrego.

 • Re: Paweł Małaszyński kończy 37 lat

  Drogi Panie Pawle! I ja dołączam się do grupy ludzi, którzy życzą Panu dobrze. A zatem życzę Panu duuużo, duuużo zdrowia, bo jak pan wie, to najważniejsze. Życzę Panu także dużo miłych i kochanych chwil z żoną i synkiem. Życzę wreszcie wspaniałych ról i w teatrze i w filmie. Dziękuję również za wdzięk sceniczny i filmowy. Dziękuję za piękną rolę w" Białej sukience" pana Michała Kwiecińskiego