• Informacje na temat:

  paweł nowak

Artykuły na temat: paweł nowak
 • Zmarł Jerzy Nowak

  Aktor Jerzy Nowak zmarł we wtorek w warszawskim szpitalu w wieku 89 lat - poinformował krakowski Narodowy Stary Teatr. Z tą sceną aktor był związany przez kilkadziesiąt lat. Ponad 600 razy wcielił się w postać Hirsza Singera w spektaklu "Ja jestem Żyd z 'Wesela'".

 • Pożegnanie Jerzego Nowaka

  W Alei Zasłużonych na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie spoczął w środę Jerzy Nowak. Stworzył niezapomnianą rolę w spektaklu "Ja jestem Żyd z 'Wesela'" Romana Brandstaettera, w którym zagrał 633 razy i miał zaplanowane spektakle nr 634, 635, 636. Artysta zmarł 26 marca w wieku 89 lat.

 • Ogniste tango Nowak-Ibisz

  ...- Tango! Ogniste! - wykrzyknęła Anna Nowak-Ibisz zapytana o to, co chciałaby zatańczyć w programie "Taniec z gwiazdami". - Szkoda, że nie ma tańca afrykańskiego - dodała.

 • Koncert "Wszystko będzie dobrze" w Polsacie: Wśród gwiazd Michał Szpak, Paweł Domagała i Barbara Kurdej-Szatan

  Szpak, Edyta, Paweł i Łukasz Golcowie z grupy Golec uOrkiestra, Igor Herbut, Paweł Domagała, Barbara Kurdej-Szatan z mężem Rafałem Szatanem, Enej, Pectus, Adam Nowak z zespołu Raz Dwa Trzy...

 • "Mam talent": Paweł Adamejtis "objawieniem programu"

  W szóstym odcinku dziewiątej edycji "Mam talent" nie zabrakło zaskoczeń. Marcin Prokop, wbrew negatywnym opiniom jurorów, nagrodził jedną z uczestniczek złotym przyciskiem, który gwarantuje jej miejsce w półfinale. Triumfatorem odcinka był takżę Paweł Adamejtis, który nazwany został "objawieniem programu".

 • Gwarancje Kultury dla Pawła Sali

  Paweł Sala za film "Matka Teresa od kotów" oraz Kuba Czekaj znaleźli się w gronie laureatów Gwarancji Kultury przyznawanych przez TVP Kultura najciekawszym, najbardziej wyrazistym osobowościom artystycznym ubiegłego sezonu.

 • Andrzej Nowak wraca do zdrowia

  ..."Chcemy przede wszystkim zdementować wszystkie kłamliwe doniesienia medialne o stanie zdrowia Andrzeja . Nie jesteśmy ekspertami, ale lekarze opiekujący się Andrzejem twierdzą, że jego stan zdrowia znacznie się poprawia" - komentował na konferencji prasowej w Krakowie Jacek Adamczyk, menedżer grupy Złe Psy, na czele której stoi Andrzej Nowak.

 • Festiwal w Opolu w Polsacie: Alvaro Soler, Paweł Kukiz, Michał Szpak na koncercie "Przebojowe Opole"

  .... W ramach "Opolskiej Nocy Kabaretowej" wystąpią m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Nowaki, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Smile i Jerzy Kryszak, a w rolę gospodarzy wcielą się Marcin Wójcik i Robert...

 • Koncert "Wszystko będzie dobrze" w Polsacie. Kto wystąpił?

  Golec uOrkiestra, Michał Szpak, Igor Herbut, Paweł Domagała, Barbara Kurdej-Szatan z mężem Rafałem Szatanem, Enej, Pectus, Adam Nowak z zespołu Raz, Dwa, Trzy i Sebastian Riedel wystąpili w Wielkanoc podczas specjalnego koncertu "Wszystko będzie dobrze", organizowanego przez Polsat.

 • Małaszyński ogniem i mieczem

  ...19 sierpnia na ekrany polskich kin trafi widowiskowa koprodukcja polsko-słowacka "Latający mnich i tajemnica da Vinci" opowiadająca o narodzinach jednej z najbardziej zdumiewających legend XVIII-wiecznej Europy. W filmie wystąpili znani polscy aktorzy: Paweł Małaszyński, Mirosław Zbrojewicz i Jerzy Nowak.

Zdjęcia na temat: paweł nowak
Dyskusje na temat: paweł nowak