• Informacje na temat:

  paweł nowak wokalista

Artykuły na temat: paweł nowak wokalista
 • TSA: Jest nowy wokalista. Kto zastąpił Marka Piekarczyka?

  Koncertem w Gostyniu (24 marca) Marek Piekarczyk zakończył swoją długoletnią przygodę z grupą TSA . Był to ostatni z zakontraktowanych wcześniej występów, dlatego wokalista postanowił dopełnić(...) żadnego oświadczenia na temat rozstania z Piekarczyka. Wokalista też nie rozpowiada o tym głośno. W jednym z komentarzy na Facebooku napisał jednak: "szanuję Fanów - dlatego odszedłem". "Coś się...

 • TSA: Debiut nowego wokalisty. Jak wypadł Damian Michalski?

  ..."Myślę że nie zostawiliśmy jeńców!" - tak swój koncertowy debiut w TSA opisuje znany z piątej edycji "The Voice of Poland" 30-letni wokalista Damian Michalski. To właśnie on w legendzie polskiego heavy metalu za mikrofonem zastąpił Marka Piekarczyka.

 • "Mam talent": Paweł Adamejtis "objawieniem programu"

  W szóstym odcinku dziewiątej edycji "Mam talent" nie zabrakło zaskoczeń. Marcin Prokop, wbrew negatywnym opiniom jurorów, nagrodził jedną z uczestniczek złotym przyciskiem, który gwarantuje jej miejsce w półfinale. Triumfatorem odcinka był takżę Paweł Adamejtis, który nazwany został "objawieniem programu".

 • Festiwal w Opolu w Polsacie: Alvaro Soler, Paweł Kukiz, Michał Szpak na koncercie "Przebojowe Opole"

  ...nas w letni klimat, wakacyjną playlistę" - czytamy w informacji o imprezie. Główną gwiazdą będzie popularny nad Wisłą wokalista Alvaro Soler , który w dorobku ma przeboje "Sofia" (ponad 473 mln odsłon(...) . W ramach "Opolskiej Nocy Kabaretowej" wystąpią m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Nowaki, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Smile i Jerzy Kryszak, a w rolę gospodarzy wcielą się Marcin Wójcik i Robert...

 • Koncert "Wszystko będzie dobrze" w Polsacie. Kto wystąpił?

  Golec uOrkiestra, Michał Szpak, Igor Herbut, Paweł Domagała, Barbara Kurdej-Szatan z mężem Rafałem Szatanem, Enej, Pectus, Adam Nowak z zespołu Raz, Dwa, Trzy i Sebastian Riedel wystąpili w Wielkanoc podczas specjalnego koncertu "Wszystko będzie dobrze", organizowanego przez Polsat.

 • TSA po rozłamie: Bądźcie z nami

  Na początku listopada powrót do aktywnej działalności zapowiedział zespół TSA Michalski Niekrasz Kapłon. Kto uzupełnił skład legendy polskiego heavy metalu po rozstaniu z gitarzystami Andrzejem Nowakiem i Stefanem Machelem?

 • Kolejny rozłam w TSA: Co dalej z zespołem?

  Gitarzyści Andrzej Nowak i Stefan Machel postanowili rozstać się z pozostałymi muzykami TSA. Co dalej z legendą polskiego heavy metalu?

 • Piotr Bukartyk w żałobie. Roman Bukartyk nie żyje

  Wyrostek , Kasia Stankiewicz , Igor Herbut , Sorry Boys , Mirek Kalisiewicz , Tomasz Lipiński  (TILT piosenka finałowa - posłuchaj! ), Patricia Kazadi ,  Paweł Domagała , Jakub Józef Orliński , Dawid Karpiuk  z zespołu Duchy., Blue Cafe , Katarzyna Pietras , Ania Karwan , Misia Furtak , Adam Nowak (Raz, Dwa, Trzy) i  L.U.C. Początkowo miał być transmitowany wyłącznie na...

 • Pogrzeb Grzegorza Miecugowa

  ..., że to tak ładnie zakończy to wszystko. Po raz ostatni mówię: cześć tatuś, do zobaczenia - powiedział.  Dziennikarza pożegnał także Adam Nowak, wokalista grupy Raz Dwa Trzy, który zaśpiewał(...) posłuchałeś ojca? - pytał Miszczak. Wśród wspominających Miecugowa był reporter polityczno-gospodarczy "Faktów" TVN Paweł Płuska. - Pusto i szaro będzie nam teraz na korytarzach, bez tych twoich kurtek...

 • Przyznano Paszporty "Polityki". Wśród nagrodzonych Joanna Kulig i Krystyna Janda!

  Joanna Kulig, Marta Górnicka, Małgorzata Rejmer, Diana Lelonek, Aleksander Nowak, Dawid Podsiadło oraz studio panGenerator zostali laureatami 26. edycji Paszportów "Polityki". Nagrodę specjalną Kreatora Kultury otrzymała Krystyna Janda.