• Informacje na temat:

  paweł pochwała

Artykuły na temat: paweł pochwała
 • Paweł Golec: Nasze przełomy...

  Golec uOrkiestra stuknęło 20 lat. Z tej okazji zespół planuje jubileuszowe koncerty. Najbliższy - w niedzielę (22 kwietnia) w katowickim Spodku. "Nasze przełomy to pierwsza płyta, pochwała prezydenta USA, ostatni koncert dla Ojca Świętego, 'Lornetka'" - wylicza w rozmowie z PAP Life Paweł Golec.

 • Krzysztof Zanussi: Jan Paweł II otworzył katolicyzm na przyszłość

  Jan Paweł II "otworzył katolicyzm na przyszłość"- to tytuł tekstu Krzysztofa Zanussiego, opublikowanego we wtorek przez włoski dziennik katolicki "Avvenire" w związku ze stuleciem urodzin papieża. Zanussi podkreślił, że Jan Paweł II "adresował swoje przesłanie do całej współczesności", a nie tylko do "przekonanych".

 • Rusza w Polskę

  Promowanie ciekawych miejsc naszego kraju. Tropienie zmian na lepsze oraz rodzimych tradycji. Na tym latem skupi się ekipa programu. - Będziemy takim wakacyjnym przewodnikiem - zapowiada Paweł Pochwała.

 • "Kawa czy herbata?" zmienia formułę

  Od stycznia najstarszy polski program śniadaniowy zmienia formułę. Każdy dzień będzie miał swojego samodzielnego prowadzącego. Gospodarzami programu "Kawa czy herbata?" od stycznia będą: Beata Tadla, Agata Konarska, Paulina Chylewska, Maciej Kurzajewski i Paweł Pochwała.

 • "Mój rower": Prosta historia

  W spokojną, rodzinną podróż zabiera widzów w swym najnowszym filmie Piotr Trzaskalski, autor "Ediego" oraz "Mistrza", który "Moim rowerem" powraca do kina po siedmioletniej przerwie. Jego obraz to pochwała niespieszności oraz celebracja ulotnych życiowych radości opowiedziana przez pryzmat trójpokoleniowej rodziny: dziadka, ojca i wnuka.

 • Mikołaj Krawczyk aktorstwo ma we krwi

  Mikołaj Krawczyk, czyli Paweł Krzyżanowski z "Pierwszej miłości", żartuje, że został genetycznie zaprogramowany na... aktorstwo. Nie wyobraża sobie, że mógłby wykonywać inny zawód.

 • Polacy też potrafią wygrywać

  ...". Głównym bohaterem filmu Saniewskiego jest Oliver Linovsky (Paweł Szajda), młody amerykański pianista polskiego pochodzenia, nie wytrzymujący presji matki i wyrachowanego agenta, który po rozstaniu(...) zdaniem taką bardzo - wbrew pozorom - pożyteczną i rozwijającą rozrywką, mimo, że to zabrzmi, jak pochwała hazardu. Owszem, jeśli ktoś pójdzie i gra bezmyślnie, to jest to hazardem. Ale to nie jest...

 • Deder aresztowany za nienawistny komentarz po śmierci prezydenta Adamowicza

  Kamil N., znany lepie jako Deder, pochodzący z Knurowa raper, został aresztowany przez policję po tym, jak ten umieścił w sieci nienawistny komentarz związany ze śmiercią prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Raper usłyszał zarzuty.

 • Oscary 2015: "Ida" z Oscarem!

  ..."Crisis Hotline: Veterans Press 1" w reżyseri Ellen Goosenberg Kent. 3.11 "Ida" z Oscarem! Paweł Pawlikowski w "epicentrum hałasu". "Coś niesamowitego, życie jest pełne niespodzianek" - powiedział(...) Pawlikowskiego. 1.36 Paweł Pawlikowski nie miał najlepszego zdania o styczniowej gali Złotych Globów. Dziś też nie wydaje się szczególnie podekscytowany. A może, jak mówiła grająca w "Idzie" Agata...

 • Na co do kina?

  ...40 latach swojej posługi u boku Karola Wojtyły: 12 latach w Krakowie i 27 latach w Watykanie. Scenariusz filmu napisali Gian Franco Svidercoschi, Paweł Pitera i ks. Paweł Ptasznik. Zdjęcia kręcono od...