• Informacje na temat:

  paweł rurak sokal

Artykuły na temat: paweł rurak sokal
 • Paweł Rurak-Sokal i Tatiana Okupnik: Muzyk Blue Cafe opowiedział o rozstaniu z wokalistką

  Dlaczego drogi Tatiany Okupnik (40 l.) i zespołu Blue Cafe rozeszły się? Gitarzysta grupy Paweł Rurak-Sokal opowiedział o tym w jednym z ostatnich wywiadów.

 • Blue Cafe: Plotki zawsze będą

  Dominika Gawęda odniosła się do plotek na temat jej domniemanego konfliktu z Pawłem Rurak-Sokalem, liderem grupy Blue Cafe.

 • Dominika Gawęda rzuciła Ruraka-Sokala! To koniec Blue Cafe?

  Tabloidy donoszą o kłótniach w zespole Blue Cafe. Czy kolejna wokalistka zdecyduje się odejść z grupy Pawła Ruraka-Sokala (52 l.)?

 • Blue Cafe: Jesteśmy nieprzewidywalni

  "Każda nasza nowa płyta musi być nieprzewidywalna" - powiedzieli PAP Life Dominika Gawęda i Paweł Rurak-Sokal z zespołu Blue Cafe. W listopadzie 2014 r. ukazał się ich kolejny album "Freshair".

 • Rurak-Sokal: Uwielbiam seks

  Imperium". Paweł poproszony o dokończenie zdania "Seks to...", stwierdził: "Moja druga muza, zaraz po muzyce. Seks to najpiękniejsze poranki świata. Uwielbiam seks!". Następnie odniósł się do kary śmierci. Według Ruraka-Sokala jest to "porażka człowieka": "Wyrazem bezsilności wobec dylematów, które w końcowym rozrachunku i tak są nie do rozstrzygnięcia. Bo kara śmierci to przecież zabijanie. Czy...

 • Blue Cafe: Paweł Rurak-Sokal wyrzucił muzyków z zespołu?

  Zaskakujące doniesienia z obozu Blue Cafe podaje "Super Express".

 • Niezwykły prezent Ruraka-Sokala dla Gawędy

  Dominika Gawęda , wokalistka zespołu Blue Cafe, obchodziła niedawno swoje 25. urodziny. Jaki prezent podarował jej lider grupy Paweł Rurak- Sokal? Podpowiadamy: nie była to ekskluzywna kolacja, ani kosztowny drobiazg.

 • Blue Cafe: Nie ma jak obiady u mamy

  Paweł Rurak-Sokal, lider Blue Cafe, w rozmowie z INTERIA.PL przyznaje, że trudno dziś zarobić na sprzedaży albumów.

 • Rurak-Sokal wreszcie przyznał się do romansu!

  O tym, że Rurak-Sokal ma romans z młodziutką Dominiką Gawędą wszyscy wiedzieli już od dłuższego czasu - donosiliśmy o tym we wrześniu ubiegłego roku. Oboje jednak nigdy nie potwierdzili, że są razem(...) pytanie: "macie romans?" odpowiedział "tajemniczo": "W każdej plotce jest ziarno prawdy". Przerwane milczenie jest chyba związane z nową filozofią życiową Ruraka-Sokala: "Taki po prostu jest polski...

 • Tatiana Okupnik o Blue Cafe: "Bywało różnie"

  Wokalistka Tatiana Okupnik opisuje konflikt z Pawłem Rurakiem-Sokalem i okoliczności rozstania z zespołem Blue Cafe.

Zdjęcia na temat: paweł rurak sokal
Wideo na temat: paweł rurak sokal
 • Paweł Rurak-Sokal chce wytatuować całe ciało!

  Dominika Gawęda i Paweł Rurak-Sokal w "Dzień Dobry TVN" swoje tatuaże. - Dla mnie moje strzały symbolizują wewnętrzną siłę i to, że nigdy nie patrzę za siebie, idę do przodu - podkreśliła Gawęda. - Ja myślę, że tatuaże powinny być związane z osobą, z tym, jak myśli - przyznał Rurak-Sokal, dodając, że "ma już zamówione" kolejne dziary. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Paweł Rurak-Sokal o popularności: Artysta nie jest na każde wysranie!

  i Paweł Rurak-Sokal opowiedzieli o swoim stosunku do publicznego obnażania się z prywatnego życia. - Nie wyobrażam sobie sprzedawać swojej miłości czy przyjaźni. Wiem, jak działa ten marketing ale czy zdzieranie z siebie ubrania to jest to, o co chodzi w życiu? - pyta wokalistka. - Artysta nie jest na każde wysranie - dodaje Paweł Rurak-Sokal. - W dobie internetu artyści się obnażają, ale to pułapka