• Informacje na temat:

  paweł rusin

Artykuły na temat: paweł rusin
 • Kinga Rusin i Marek Kujawa: Teraz czas na ślub?

  ...z zaufaniem są głęboko zakorzenione w przeszłości. Jej ojciec, Paweł Rusin (†64), opuścił rodzinę, gdy Kinga miała 4 lata.  "Później raz był, a raz go nie było. W zależności od aktualnej sytuacji(...)Kinga Rusin (47) i Marek Kujawa (44) po blisko dekadzie razem wciąż są w sobie zakochani.  Dziennikarka potwierdziła to, pisząc w walentynki: kocham tego faceta! Pielęgnują miłość, bo prawie ją...

 • "The Voice Of Poland": Wszyscy garną się do Edyty Górniak

  Dwa odcinki piątego sezonu "The Voice Of Poland" za nami. Pierwsze wnioski? Większość uczestników garnie się do jurorki Edyty Górniak!

 • Kinga Rusin: Rodzinna tajemnica wychodzi na jaw! "Czułam się gorsza"

  ...tańczyłam. Jeśli nie występowałam w pierwszej linii, przeżywałam dramat - przyznała.  Paweł Rusin wrócił do jej życia w wielkim stylu. Miała wtedy 8 lat. - Przyniósł mi na urodziny kolczyki, bukiet orchidei(...) stronie... Paweł Rusin odszedł w 2006 roku, miał 64 lata. Dla dziennikarki to był szok. Przechodziła wtedy wyjątkowo ciężki okres, rozstawała się z mężem, spadał na nią cios za ciosem. Ukrywała...

 • Rusin, Lis czy Cichopek?

  Już dzisiaj po raz 24. zostaną wręczone Wiktory, czyli nagrody dla najpopularniejszych osobowości telewizyjnych oraz Super Wiktory za całokształt osiągnięć. Na statuetki szansę mają m.in. Kinga Rusin, Katarzyna Cichopek, Marta Żmuda Trzebiatowska, Tomasz Lis, Piotr Kraśko i Agustin Egurrola.

 • Kinga Rusin wydała oświadczenie! "Naraziłam się wielu osobom w Los Angeles"

  Kinga Rusin (48 l.) wydała oświadczenie, w którym tłumaczy swoje ostatnie zachowanie. Głos zabrała również Kasia Nosowska (48 l.) i Małgorzata Rozenek-Majdan (najmłodsza ze wszystkich).

 • Peszek, Miłosz, Jan Paweł II...

  Jan Peszek interpretujący poezję Czesława Miłosza będzie gościem spotkania "Jan Paweł II In memoriam", które w niedzielę odbędzie się w Pałacu Myśliwskim Książąt Radziwiłłów w Antoninie (Wielkopolska). Program zostanie poświęcony papieżowi Janowi Pawłowi II.

 • Kinga Rusin chce ujawnienia "całej prawdy o zabójstwie prezydenta Adamowicza"!

  Kinga Rusin (47 l.) zamieściła na swoim Facebooku mocny wpis dotyczący ostatniej tragedii w Gdańsku...

 • Ogłoszono nominacje do Wiktorów 2010

  W środę ogłoszono nominacje do Wiktorów 2010. O tytuł Aktora Telewizyjnego Roku powalczą: Małgorzata Braunek, Magdalena Cielecka, Magdalena Schejbal, Paweł Wilczak i Cezary Żak. Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 19 marca.

 • Kinga Rusin zamartwia się o przyjaciela. "W ciężkim stanie przebywa w szpitalu"

  Znany zakonnik przed laty otoczył Kingę Rusin (48 l.) duchową opieką. Dziś to on potrzebuje pomocy i modlitwy. Nic więc dziwnego, że informacje o jego chorobie mocno zasmuciły dziennikarkę. Tak wiele mu zawdzięcza...

 • Powraca "Ranczo"!

  Lucy znuży się obowiązkami wójta, a Paweł Kozioł straci zainteresowanie polityką. Czy Wilkowyje staną się cichą i spokojną miejscowością?

Zdjęcia na temat: paweł rusin
Dyskusje na temat: paweł rusin