• Informacje na temat:

  paweł staliński i izabela janachowska

Artykuły na temat: paweł staliński i izabela janachowska
 • Monika Pyrek z Kryształową Kulą

  Tyczkarka Monika Pyrek wygrała 12. edycję "Tańca z Gwiazdami" . Zwyciężczyni otrzymała Kryształową Kulę i kluczyki do najnowszego Mercedesa klasy E-Coupe. Pyrek i tańczący w drugiej parze Paweł Staliński otrzymali maksymalne noty od jury. O wyniku zadecydowali widzowie programu.

 • Górniak odpadła z "Tańca..."!

  W półfinale 12. edycji "Tańca z gwiazdami" z rywalizacji o Kryształową Kulę odpadli Edyta Górniak i Jan Kliment. Para zdobyła zbyt mało głosów, aby pozostać w programie. Do finału awansowali Monika Pyrek i Robert Rowiński oraz Paweł Staliński i Izabela Janachowska.

 • Maciek Jachowski zatańczył tylko raz

  ...został nagrodzony przez jury najwyższą notą w tym odcinku - 37 punktami. Wysokie oceny otrzymali również model Paweł Staliński i Izabela Janachowska za cha-chę. Jury zauważyło również potencjał...

 • Laureaci "Tańca z gwiazdami"!

  Laureatami 12. edycji "Tańca z gwiazdami" zostali Monika Pyrek i Robert Rowiński. Rywalizacja była bardzo zacięta. Zwycięska para zdobyła Kryształową Kulę, w pięknym stylu pokonując swych konkurentów, Pawła Stalińskiego i Izabelę Janachowską.

 • Odpadła faworytka "Tańca z gwiazdami"

  ..." - powiedziała do Edyty Górniak, Ivona Pavlović. Za rumbę Górniak otrzymała 40 punktów od jury. Piosenkarka uplasowała się na drugim miejscu w głosowaniu publiczności. Paweł Staliński i Izabela Janachowska(...)." - oceniła cha-chę Stalińskiego, Ivona Pavlović. Para za pierwszy taniec otrzymała 38 punktów od jury. Walc wiedeński w wykonaniu Stalińskiego nie pozostawił wiele do życzenia. "Mówiłem to i powtórzę, że...

 • Faworytka odpadła z "Tańca..."

  Z rywalizacji o Kryształową Kulę po raz pierwszy w historii programu odpadła para, która za swe tańce otrzymała od jury dwa razy po 40 punktów. W niedzielę, 14 listopada, z "Tańcem z gwiazdami" pożegnali się Patricia Kazadi i Łukasz Czarnecki.

 • "Taniec z gwiazdami" powraca

  W 12. edycji najpopularniejszego show w Polsce wystąpią: bokser Andrzej Gołota w parze z Magdaleną Soszyńską, aktorka Maria Niklińska z tancerzem, debiutującym w programie, Tomaszem Barańskim, model Paweł Staliński z partnerką Izabelą Janachowską, była minister Anna Kalata wraz z Krzysztofem Hulbojem, aktor Andrzej Deskur i Katarzyna Krupa, mistrzyni świata w skoku o tyczce Monika Pyrek...

 • Korzeniowski już nie zatańczy

  Trzynastka okazała się pechowa dla Roberta Korzeniowskiego, który z takim właśnie numerem występował wraz z Anną Głogowską w 12. edycji "Tańca z gwiazdami". W niedzielę, 19 września, para pożegnała się z programem.

 • Pożegnali się z "Tańcem..."

  W szóstym odcinku 12. edycji "Tańca z gwiazdami" z rywalizacji o Kryształową Kulę odpadli Andrzej Deskur i Katarzyna Krupa. Para zatańczyła w niedzielę, 10 października, quickstepa i zdobyła zbyt mało punktów, aby zostać w programie.

 • Odpadli z "Tańca..."

  W siódmym odcinku 12. edycji "Tańca z gwiazdami" z rywalizacji o Kryształową Kulę odpadli Andrzej Młynarczyk i Blanka Winiarska. W niedzielę, 17 października, para zatańczyła foxtrota, ale zdobyła zbyt mało punktów, aby zostać w programie.

Zdjęcia na temat: paweł staliński i izabela janachowska