• Informacje na temat:

  paweł staliński i jego mama

Artykuły na temat: paweł staliński i jego mama
 • Staliński wraca do... nauki

  Jego fani płakali, mama też bardzo przeżywała finał "Tańca z gwiazdami". Paweł Staliński (21 l.) był tak blisko wygrania Kryształowej Kuli i eleganckiego samochodu.

 • Gwiazdor "TzG" maminsynkiem?

  Odkąd błyszczy w "Tańcu z gwiazdami", Paweł Staliński ma ciężkie życie. Ludzie mówią, że sławna mama lansuje go, jak może. Czy robią to tylko z ludzkiej złośliwości?

 • Laureaci "Tańca z gwiazdami"!

  Laureatami 12. edycji "Tańca z gwiazdami" zostali Monika Pyrek i Robert Rowiński. Rywalizacja była bardzo zacięta. Zwycięska para zdobyła Kryształową Kulę, w pięknym stylu pokonując swych konkurentów, Pawła Stalińskiego i Izabelę Janachowską.

 • Górniak: Taniec zmienił wszystko

  ..."Taniec zmienił wszystko" - tymi słowami Edyta Górniak podsumowała swój udział w programie "Taniec z gwiazdami". Dla piosenkarki półfinałowy odcinek TVN-owskiego show okazał się ostatnim. Największa gwiazda 12. edycji programu została pokonana przez Pawła Stalińskiego i Monikę Pyrek.

 • Rusza "Taniec z gwiazdami"!

  Łukasz Czarnecki) 6. Paweł Staliński (jego partnerką będzie Izabela Janachowska) 7. Andrzej Gołota (jego partnerką będzie Magdalena Soszyńska-Michno) 8. Marcin Kwaśny (jego partnerką będzie Nina(...) zaczyna się już w niedzielę, 5 września. Wśród faworytów wymienia się Edytę Górniak i boksera Andrzeja Gołotę. Może jednak serce damskiej widowni skradnie Andrzej Młynarczyk lub model Paweł Staliński...