• Informacje na temat:

  paweł tomaszewski aktor

Artykuły na temat: paweł tomaszewski aktor
 • Paweł Tomaszewski przyznaje, że jest gejem! "LGBT to ja"

  Paweł Tomaszewski, aktor znany z seriali "Hotel 52" i "Ojciec Mateusz", przyznał, że jest gejem.

 • Boska Komedia po raz siódmy w Krakowie

  Znamy program tegorocznego Festiwalu Boska Komedia, który odbędzie się tradycyjnie w Krakowie, w terminie od 5 do 13 grudnia. Zobaczymy 15 konkursowych przedstawień i 3 produkcje premierowe. Poza spektaklami, organizatorzy przygotowali mnóstwo imprez towarzyszących, spotkań z twórcami i aktorami.

 • Zuzanna Grabowska i Paweł Domagała zostali rodzicami. Wielka radość w domu Andrzeja Grabowskiego

  Klan Grabowskich niedawno się powiększył. Zuzanna Grabowska (35 l.) cieszy się z narodzin drugiej córki, ale macierzyństwo musi połączyć z zobowiązaniami zawodowymi. Podobnie jak jej mąż, Paweł Domagała (34 l.). Zakochani cieszą się z narodzin dziewczynki, podobnie zresztą jak Andrzej Grabowski (66 l.), który znów został dziadkiem.

 • 28 spektakli zostanie pokazanych podczas 7. Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Boska Komedia, który w piątek rozpocznie się w Krakowie. W konkursie publiczność zobaczy m.in. przedstawienia w reż. Krystiana Lupy, Agnieszki Glińskiej i Grzegorza Jarzyny. Na scenie będzie można zobaczyć tak znanych aktorów, jak Adam Woronowicz, Jan Peszek, Danuta Stenka, Rafał Maćkowiak.

 • "Usta Usta": Serial TVN wraca z nowymi odcinkami!

  Rozpoczęły się zdjęcia do serialu "Usta usta", który po kilku latach powraca na antenę TVN. W rolach głównych zobaczymy znanych z poprzednich sezonów aktorów - Pawła Wilczaka, Sonię Bohosiewicz, Wojtka Mecwaldowskiego, Magdalenę Popławską i Marcina Perchucia. Słodko-gorzka opowieść o przyjaźni i związkach już jesienią zagości na antenie stacji.

 • Miły, gdy ma w tym interes

  Paweł Tomaszewski, pomimo swojego młodego wieku, dał się już dość dobrze poznać szerokiej publiczności. Aktor wystąpił w takich produkcjach, jak: "Determinator", "Agentki" czy "Siostrzyczki". Jego najnowsza rola to kreacja sprytnego gońca w "Hotelu 52" .

 • Miły, gdy ma w tym interes

  Paweł Tomaszewski, pomimo swojego młodego wieku, dał się już dość dobrze poznać szerokiej publiczności. Aktor wystąpił w takich produkcjach, jak: "Determinator", "Agentki" czy "Siostrzyczki". Jego najnowsza rola to kreacja sprytnego gońca w "Hotelu 52".

 • Z planu filmu "Dzień, w którym pękło niebo"

  W Warszawie trwają zdjęcia do filmu "Dzień, w którym pękło niebo". Jest to debiut fabularny Grzegorza Packa, który jest reżyserem i scenarzystą obrazu. W głównych rolach występują Paweł Tomaszewski oraz Joanna Kulig, młodzi aktorzy rozpoczynający swoją artystyczną drogę.

 • Kuba odbierze poród

  W "Hotelu 52" gra lekkoducha i podrywacza. Rola bagażowego Kuby jest skrojona na niego idealnie. Tymczasem wkrótce Paweł Tomaszewski udowodni, że potrafi nie tylko budzić śmiech, ale także strach czy podziw. W nowym roku do kin wejdą trzy filmy z jego udziałem.

 • Oświadczyny w "Hotelu 52"

  Plan "Hotelu 52" na jeden dzień przeniósł się do Łazienek Królewskich. - Zawitaliśmy w jedno z najpiękniejszych miejsc w Warszawie. Powód? Kręcimy ostatni odcinek szóstej transzy serialu i chcemy, aby widzowie nas dobrze zapamiętali - mówi Paweł Tomaszewski, serialowy Kuba.

Zdjęcia na temat: paweł tomaszewski aktor