• Informacje na temat:

  pawel wawrzecki

Artykuły na temat: pawel wawrzecki
 • Paweł Wawrzecki: Niesamowity facet

  Paweł Wawrzecki będzie gościem programu "Weekend z Drozdą". "To niesamowity facet, gra w serialach i w czterech teatrach, mieszka w Polsce i w USA - jak on to robi?" - zastanawia się znany satyryk.

 • Paweł Wawrzecki: Śmieszności w absurdzie

  W nowym serialu "Niania w wielkim mieście" gra pan Antoniego, który przypadkowo trafia pod opiekę tytułowej bohaterki. Paweł Wawrzecki: - Pojawiam się w jednym odcinku. Pan w moim wieku, dotknięty chorobą Alzheimera, i tyle o nim wiem. Jego postać uświadamia, że nasze życie jest coraz dłuższe i, paradoksalnie, mamy z tym coraz więcej problemów. Zajmują się nami, jak przychodzimy na świat...

 • Paweł Wawrzecki o "BFG": Granie samym głosem jest trudniejsze

  Paweł Wawrzecki w polskiej wersji językowej filmu "BFG: Bardzo Fajny Gigant" Stevena Spielberga wciela się w rolę tytułowego olbrzyma. Aktor stanął przed ogromnym wyzwaniem - w czasie nagrywania ścieżki dźwiękowej nie mógł zobaczyć filmu w całości. Dlaczego? "Producenci bali się, żeby film nie wyciekł do internetu" - mówi aktor.

 • Paweł Wawrzecki: Mówią mi, że powinienem dostać Oscara

  ...4 lipca Paweł Wawrzecki odciśnie swoją dłoń na płycie Alei Gwiazd w Międzyzdrojach.

 • Aktorzy serialu "Złotopolscy" o Annie Przybylskiej

  Paweł Wawrzecki i Piotr Szwedes, którzy pracowali z Anną Przybylską na planie serialu "Złotopolscy", opowiedzieli o swoich wspomnieniach związanych z aktorką.

 • Dorociński policjantem

  Trwają zdjęcia do najnowszej produkcji Piotra Matwiejczyka "Kup Teraz". W filmie będzie można zobaczyć także znanych aktorów, m.in. Ewę Ziętek, Pawła Wawrzeckiego i Marcina Dorocińskiego.

 • "Daleko od noszy": Doktor Kidler i siostra Basen wracają?

  Dobra wiadomość dla fanów "Daleko od noszy"! Twórca serialu - Krzysztof Jaroszyński - poinformował właśnie, że trwają rozmowy w sprawie kontynuacji uwielbianego przez widzów sitcomu. Czy doktor Kidler (Paweł Wawrzecki), ordynator Łubicz (Krzysztof Kowalewski) i siostra Basen (Hanna Śleszyńska) wrócą przed kamerę?

 • Zrobił sobie przerwę od aktorstwa!

  Od czasu zakończenia zdjęć do seriali "Złotopolscy" i "Daleko od noszy" Paweł Wawrzecki bardzo rzadko pojawia się na ekranach. Aktor, który jeszcze niedawno grał w kilku produkcjach telewizyjnych jednocześnie, teraz - jak żartuje - odpoczywa od seriali!

 • "Synowie": polska "Bonanza"?

  Ruszyły zdjęcia do nowego serialu telewizji Polsat "Synowie", gdzie obok Pawła Wawrzeckiego pojawi się Agata Kulesza. Główny bohater to Roman, właściciel pubu i ojciec trzech synów, z których każdy obrał zupełnie inną drogę życiową.

 • Teatr TV przypomni zbrodnię PRL

  W najbliższy poniedziałek Teatr Telewizji pokaże "Aferę mięsną", zapowiada "Super Express". To wstrząsająca opowieść o głośnym, pokazowym procesie lat 60., podczas którego na karę śmierci został skazany Stanisław Wawrzecki - ojciec znanego aktora. Wyrok wykonano.

Zdjęcia na temat: pawel wawrzecki
Wideo na temat: pawel wawrzecki
Dyskusje na temat: pawel wawrzecki