• Informacje na temat:

  paweł wodecki syn zbigniewa

Artykuły na temat: paweł wodecki syn zbigniewa
 • Córka Zbigniewa Wodeckiego szczerze o ojcu. Poruszające wyznanie!

  W jego życiu najważniejsza była muzyka. Dopiero po latach Zbigniew Wodecki zrozumiał, że kariera ma sens, gdy posiada się rodzinę. O tym, jakim był ojcem, w przejmującym wywiadzie opowiedziała jego córka, Katarzyna Wodecka.

 • Rock-opera "Krzyżacy": Czegoś takiego nie było

  - Tego jeszcze nie było - zgodnie zapowiadają twórcy "Krzyżaków", reklamowanych jako "pierwsza od wielu lat polska rock-opera". Premierowy pokaz odbędzie się w czwartek (30 grudnia), w Sali Kongresowej w Warszawie.

 • Ostatni wywiad Zbigniewa Wodeckiego! "Nie potrafię odmówić bliźniemu, nawet jeśli jedzie wódą"

  Był jednym z najbardziej wszechstronnych, utalentowanych i lubianych artystów. Zbigniew Wodecki (†67) kochał życie i swoją pracę. Zmarł 22 maja w jednym z warszawskich szpitali. Z "Rewią" rozmawiał kilka miesięcy temu.

 • Wystartował "Taniec z gwiazdami"

  W niedzielę, 5 września 2010 roku, rozpoczęła 12. edycja "Tańca z gwiazdami". W pierwszym odcinku z tanecznego show odpali Maciej Jachowski, znany z serial u "M jak miłość" i Janja Lesar.

 • Pogrzeb Zbigniewa Wodeckiego. Do Krakowa zjechały tłumy gwiazd!

  Pogrzeb Zbigniewa Wodeckiego (+67 l.) odbył się 30 maja w Krakowie. Msza święta odprawiona została w Bazylice Mariackiej, a ciało muzyka pochowano na Cmentarzu Rakowickim. Do Krakowa przyjechały tłumy fanów, przyjaciół, osób z pierwszych stron gazet, by godnie pożegnać słynnego artystę.

 • Wielkanoc przed telewizorem

  Widzowie podczas Świąt Wielkiej Nocy mogą spodziewać się specjalnych wydań ulubionych programów, seriali a także sporo filmów i muzyki. Jaką ofertę przygotowały stacje?

 • Zbigniew Wodecki

  Wodecki od dziecka związany był z muzyką, z wyróżnieniem ukończył Państwową Szkołę Muzyczną II st. w Krakowie. Związany był z orkiestrą symfoniczną Pierwszego Radia i Krakowską Orkiestrą Kameralną, współpracował także z kabaretami " Piwnica pod Baranami" i " Anawa" . W 1972 zadebiutował jako piosenkarz na festiwalu w Opolu. Odniósł sukcesy na wielu festiwalach ( Rostock , Praga , Słoneczny...

 • Zaskakujące zachowanie wnuczki artysty! Zbigniew Wodecki byłby z niej dumny?!

  Choć rodzina była dla niego wszystkim, Zbigniew Wodecki (†67) surowo siebie oceniał – zarówno w roli ojca, jak i dziadka. Gest najstarszej wnuczki z pewnością chwyciłby go za serce.

 • Zbigniew Wodecki trzy lata zwlekał z ważnym zabiegiem

  Choroba wieńcowa postępuje. Trzeba operować - naciskał Zbigniewa Wodeckiego (67 l.) znany warszawski kardiochirurg. Kilka dni temu wokalista w ciężkim stanie trafił do jednego z warszawskich szpitali, prosto na oddział intensywnej terapii. Jak czuje się dziś?

 • Zbigniew Wodecki o żonie: Gdyby nie tryb mojej pracy, pewnie byśmy się pozabijali

  ...charakteryzatorką, Katarzyna (42 l.) ukończyła liceum plastyczne i produkcję filmową, a syn Paweł (40 l.) pracuje jako rehabilitant. Z.W.: - Sięgały po instrumenty, ukończyły nawet tę samą szkołę muzyczną(...)Na pierwszy rzut oka Zbigniew Wodecki (65) to okaz zdrowia. Niestety to nie do końca prawda. Artysta zmaga się z poważnymi chorobami. Na szczęście wciąż może występować. W show-biznesie coraz...