• Informacje na temat:

  pawlicki kobieta

Artykuły na temat: pawlicki kobieta
 • "Osadzony" Antoni Pawlicki

  Smak więziennego życia poznał Antoni Pawlicki, pracując na planie nowego serialu "Skazane". Jego bohater trafia za kratki, gdyż jest oskarżony o popełnienie morderstwa. Prywatnie Pawlicki odpoczywa teraz od aktorstwa i podróżuje po Indiach.

 • Antoni Pawlicki na Karaibach

  Lada moment kończy zdjęcia do kolejnego sezonu "Komisarza Aleksa" i wybiera się w egzotyczny rejs po Karaibach. Antoni Pawlicki w przerwie między ujęciami wyznał, co robił w Hollywood, jak radzi sobie z zainteresowaniem paparazzi oraz czym zaskoczy nas w nowym serialu... psychologicznym.

 • Antoni Pawlicki wraca do "Czasu honoru"

  Po zakończeniu zdjęć do "Komisarza Aleksa" Antoni Pawlicki wchodzi na plan serialu "Czas honoru". Aktor zaplanował też udział w karaibskim etapie rejsu dookoła świata na przedwojennym drewnianym jachcie Zjawa IV.

 • Męskie kino? Bieber dla kobiet!

  ...: Lesław Żurek, Weronika Książkiewicz, Antoni Pawlicki i debiutująca w kinie gwiazda serialu "Nowa" - Justyna Schneider. Więcej: recenzja / zwiastun / galeria "Justin Bieber: Never Say Never...

 • Otoczony pięknościami

  Po kilkumiesięcznej przerwie Antoni Pawlicki wrócił na plan jako Michał Orlicz w nowej, 5. już serii "Komisarza Aleksa". Wiosną będziemy świadkami kolejnych przygód słynnego komisarza.

 • "Komisarz Aleks": Padnie ofiarą psychopaty?

  Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, gdy podczas pościgu za groźnym przestępcą wpadnie w zastawioną przez niego zasadzkę...

 • Co jesienią w "Czasie honoru 2"?

  Już we wrześniu Telewizja Polska rozpocznie emisję drugiej części historycznego serial u "Czas honoru". W trzynastu nowych odcinkach widzowie będą mogli śledzić dalsze losy bohaterów: Bronka (Maciej Zakościelny), Janka (Antoni Pawlicki), Michała (Jakub Wesołowski) i Władka (Jan Wieczorkowski).

 • Koniec zdjęć do "Big Love"

  Zakończyły się zdjęcia do debiutu fabularnego Barbary Białowąs Big Love". W głównych rolach Antoni Pawlicki i Aleksandra Hamkało.

 • Polski aktor w hicie za 200 milionów dolarów!

  Uznany za jednego z najciekawszych aktorów młodego pokolenia Antek Pawlicki użycza swego głosu Czarnoksiężnikowi z Krainy Oz we wchodzącej właśnie na ekrany polskich kin fantastycznej produkcji "Oz: Wielki i Potężny".

 • Obalić mit romantycznej miłości

  Debiut fabularny Barbary Białowąs "Big Love" z głównymi rolami Antoniego Pawlickiego i Aleksandry Hamkało w kinach już 10 lutego. "Ten film to obalenie mitu wielkiej romantycznej miłości" - powiedziała reżyserka.

Zdjęcia na temat: pawlicki kobieta
Wideo na temat: pawlicki kobieta
 • "W rytmie serca": Zwistun 6. sezonu

  machlojki byłego ukochanego i postawić go przed sądem. Jednak prokurator Siedlecki (Antoni Pawlicki) nie zamierza się tak łatwo poddać. Na przekór Werze on również przeprowadza się do Kazimierza i wciąż(...) rodzicach, jej brat (Antoni Królikowski) wpada w poważne tarapaty. Jakby tego było mało, w mieście pojawia się niezwykle atrakcyjna kobieta, która wzbudza ogromne zainteresowanie panów. Okazuje się

Dyskusje na temat: pawlicki kobieta