• Informacje na temat:

  pawłowski marcin

Artykuły na temat: pawłowski marcin
 • Stefana Pawłowskiego mobilizuje trema

  Grający głównego bohatera w "O mnie się nie martw" Stefan Pawłowski zdradza, czego najbardziej bał się na planie serialu oraz kiedy wraca do pracy przy jego drugiej odsłonie.

 • Stefan Pawłowski: O niego się nie martw

  Wygląda na to, że w serialu dorobi się pan od razu całej rodziny! Stefan Pawłowski: - No, tak się chyba zapowiada, choć jeszcze do końca tego nie wiem. Ale to będzie rodzina, której Marcinowi(...) twardą ręką. To senior do tej pory wytyczał szlaki życiowe Marcina, m.in. zdecydował, że syn ma iść na prawo, bo to jest jedyna słuszna droga. I Marcin do pewnego momentu nią podążał, ale odkąd się...

 • Maria Pawłowska: Zna płynnie trzy obce języki

  Kogo będziesz grać w "M jak miłość"? Maria Pawłowska: - Anię, która w nietypowych okolicznościach pojawi się w życiu Marcina, granego przez Mikołaja Roznerskiego. Poznają się przypadkowo na(...) połączy. Ania ma pewne tajemnicze porachunki, przed którymi Marcin pomoże jej uciec. Dostałaś również świetną rolę w serialu "Lekarze na start"! - Daga to intrygująca dziewczyna. Pewnie wzbudzi...

 • Uroczysta premiera "Jak zostałem gangsterem"

  ...12 grudnia w kinie Helios Blue City w Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". W wydarzeniu udział wzięli twórcy, w tym odtwórca roli głównej Marcin Kowalczyk i partnerujący mu Tomasz Włosok, Natalia Szroeder, Natalia Siwiec, Józef Pawłowski, Janusz Chabior oraz Piotr Rogucki.

 • "Jak zostałem gangsterem": Słowo rani mocniej niż kula

  ..."Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" to oparty na faktach, najnowszy film reżysera "Underdoga", Macieja Kawulskiego. W roli głównej Marcin Kowalczyk. W pozostałych rolach m.in.: Tomasz Włosok, Natalia Szroeder, Natalia Siwiec, Józef Pawłowski, Jan Frycz, Janusz Chabior oraz Adam Woronowicz. Film w kinach 3 stycznia, ale można już zobaczyć jego zwiastun.

 • "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa": Koniec zdjęć

  W sobotę, 10 sierpnia, padł ostatni klaps na planie produkcji "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" w reżyserii Macieja Kawulskiego ("Underdog"). W opartym na faktach filmie w roli głównej wystąpił Marcin Kowalczyk. W pozostałych rolach m.in.: Tomasz Włosok, Natalia Szroeder, Natalia Siwiec, Józef Pawłowski, Jan Frycz, Janusz Chabior oraz Adam Woronowicz. Premiera 3 stycznia 2020.

 • Czwarta seria "O mnie się nie martw" wiosną w TVP2

  Ruszyły zdjęcia do czwartej serii "O mnie się nie martw". Na planie po raz kolejny spotkali się Iga (Joanna Kulig) i Marcin (Stefan Pawłowski). Zdjęcia potrwają do kwietnia 2016 r. Nowe odcinki widzowie Dwójki zobaczą już wiosną.

 • Odpadli z "You Can Dance"

  Z programem "You Can Dance - Po prostu tańcz!" pożegnali się kolejni uczestnicy. Do półfinału nie przeszła jedna z najlepszych tancerek, Iza Orzełowska. Wraz z nią odpadł Michał Pawłowski.

 • "O mnie się nie martw": Kulig w serialu

  W piątek, 5 września, Dwójka rozpocznie emisję nowego serialu komediowo-obyczajowego zatytułowanego "O mnie się nie martw". Główne role grają w nim: Joanna Kulig i Stefan Pawłowski. Partnerować im będą m.in. Aleksandra Domańska, Paweł Domagała, Katarzyna Maciąg, Katarzyna Zielińska oraz Andrzej Zieliński. Zdjęcia już są w toku!

 • Orły: Piętnaście nominacji dla "Bożego Ciała"

  ..."Boże Ciało" Jana Komasy - z 15 nominacjami - zostało faworytem Polskich Nagród Filmowych Orły 2020. Szanse na 12 statuetek, w tym za najlepszy film, reżyserię i zdjęcia ma "Pan T." Marcina Krzyształowicza. "Ikar. Legenda Mietka Kosza" Maciej Pieprzycy powalczy o nagrody w 11 kategoriach, m.in. najlepszy scenariusz i główna rola męska.

Zdjęcia na temat: pawłowski marcin
Wideo na temat: pawłowski marcin
 • "M jak miłość": Jakub wkracza do gry!

  Do miłosnego trójkąta: Iza (Adriana Kalska) - Marcin (Mikołaj Roznerski) - Ania (Maria Pawłowska), dołącza... Jakub (Krzysztof Kwiatkowski)! Czy Lewińska ułoży sobie życie z policjantem? Czy Chodkaowski zaakceptuje jej wybór i będzie szczęśliwy z Anią? I co na to wszystko psychopatyczny Artur (Tomasz Ciachorowski). Sprawdźcie!

 • "M jak miłość": Przyszłość jest w ich rękach

  Na czym polega fenomen „M jak miłość”? Jak rozwiną się wątki Artura, Anety, Olka, czy Marcina? O kulisach pracy na planie najpopularniejszego serialu w Polsce opowiadają aktorzy: Mikołaj Roznerski(...) o prawdziwych emocjach, o tym, co się dzieje w życiu” mówi o serialu odtwórca roli Marcina, Mikołaj Roznerski. „To jest po prostu legenda, to jest potęga. Cieszę się, że mogę swój skromny udział

Dyskusje na temat: pawłowski marcin