• Informacje na temat:

  pazura jego żony

Artykuły na temat: pazura jego żony
 • Cezary Pazura pochwalił się nagim zdjęciem żony

  Cezary Pazura chętnie pokazuje w sieci swoje rodzinne szczęście. Ma kochającą i piękną żonę, z którą wspólnie wychowuje pociechy. Ostatnio małżeństwo spędziło kilka dni w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Kadry z wyjazdu zachwyciły fanów, jednak ujęcie Edyty w obiektywie męża zwróciło ich szczególną uwagę!

 • Cezary Pazura dołączył do obsady filmu "Listy do M. 4"

  Trwają zdjęcia do czwartej części przebojowej komedii bożonarodzeniowej "Listy do M.". Wyreżyserowany przez Patricka Yokę film trafi do kin 4 listopada tego roku. W obsadzie ponownie zobaczymy m.in. Tomasza Karolaka, Agnieszkę Dygant i Piotra Adamczyka. Nową gwiazdą, która dołączyła do obsady, jest Cezary Pazura.

 • Kajra na premierze filmu "Futro z misia". Zaskakująca przemiana żony Sławomira

  ...grudnia) to dzieło ekipy odpowiedzialnej za komedię "Chłopaki nie płaczą" - współreżyserem jest Michał Milowicz , a u jego boku wystąpili m.in. Cezary Pazura, Edward Lubaszenko, Mirosław Zbrojewicz...

 • Teksański akcent Pazury

  Wszyscy fani serial u "Ranczo" niecierpliwie czekają na kinową odsłonę opowieści o sympatycznych Wilkowyjach. Ważną nową postacią w filmie będzie pojawiający się nagle mąż Lucy (Ilona Ostrowska) - Louis (Radosław Pazura).

 • Cezary Pazura o żonie Roberta Lewandowskiego

  ...- To żona stoi za sukcesem Roberta Lewandowskiego - uważa Cezary Pazura. Aktor przyznaje, że choć nie ćwiczy bezpośrednio pod okiem Anny Lewandowskiej, to chętnie korzysta z jej rad. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że w jego zawodzie ważna jest kondycja i wysportowana sylwetka.

 • Olszówka i Pazura na plaży

  ...bohaterowie produkcji: Joanna (Edyta Olszówka) i Andrzej Domirscy (Cezary Pazura) to małżeństwo z 25-letnim stażem i trójką dorosłych dzieci, które najpierw wyfruwają z rodzinnego gniazda, by wkrótce potem(...) stopnia, że zaczęłam się zastanawiać, skąd jego twórcy tak dobrze znają polskie rodziny? Ba, skąd oni tak dużo wiedzą o mnie? Po przemyśleniu sprawy zrozumiałam, że widzowie mogą odnieść podobne...

 • Cezary Pazura: Moja żona zna moje potrzeby

  Żona Cezarego Pazury od niedawna jest jego menadżerem. Dba o jego artystyczny wizerunek i kwestie organizacyjne. Aktor zdecydował się na takie rozwiązanie, bo jego zdaniem, Edyta jest skrupulatna i dokładna. Oboje mają nadzieję, że ta sytuacja korzystnie wpłynie na ich związek, bo łącząc życie prywatne z zawodowym, będą spędzać ze sobą jak najwięcej czasu.

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w styczniu

  ...społecznościowych nazwał bowiem polskich polityków "pacynkami", Barbara Kurdej-Szatan podzieliła się zdjęciem z rozbieranej sesji, Marcin Dorociński żartował ze swojego wyglądu, a Cezary Pazura na publicznym profilu zamieścił... prywatne nagranie swojej żony. Kto z nich cieszył się największą popularnością w sieci?

 • "Mam jeszcze tyle do powiedzenia"

  Cezary Pazura ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Swoją karierę aktorską rozpoczął...

 • Jack, co uratował muzykę

  The White Stripes to pierwszy projekt, który ujawnił, jak genialnym muzykiem jest pochodzący z Detroit Jack White. Fantastyczny duet rockmana i jego byłej żony właśnie przeszedł do historii.

Zdjęcia na temat: pazura jego żony
Wideo na temat: pazura jego żony
 • "Przyjaciółki": : Katarzyna Glinka dołącza do obsady. Czy zagra rywalkę Doroty?

  (Anna Tomaszewska) z Jaśkiem (Marek Bukowski) i Beatą (Karolina Nowakowska). Mają szokującą wiadomość. Dziewczyny idą na strzelnicę, gdzie spotykają Marka (Radosław Pazura) i jego córkę, Adę (Julia(...) Patrycję (Joanna Liszowska) do pracy. Ich czułe pożegnanie widzi Teresa (Grażyna Strachota). Nie czeka długo, aby opowiedzieć Patrycji o jego romansach, o których słyszała od zmarłej żony Wiktora.

Dyskusje na temat: pazura jego żony
 • Re: "Przypadki Cezarego P.": Cezary Pazura w najgorszej roli swojego życia

  Pazura cały -- to porażka jego, filmy, jego kabarety i żony ! wcale nie śmieszne,a druga żona .

 • Re: Domy serialowych gwiazd: Cezary Pazura

  Przeczytałem tu wiele złośliwych i pogardliwych wpisów pod adresem Cezarego Pazury, jego żony oraz ich majątku. Ludzie, o co wam chodzi? Przecież ten człowiek tego nie ukradł, tylko uczciwie na to zarobił aktorstwem. Skąd ta zawiść?

 • Re: "Przypadki Cezarego P.": Cezary Pazura w najgorszej roli swojego życia

  strasznie a przecież to była zemsta za opluwanie i wysmiewanie żony i to że nie życzył sobie żeby jego ex nosila jego nazwisko jako drugie a zarzuty byly b.powazne i aresztowanie jej przez CBŚ.I nie miał(...)...z zazdrości o jego kanał i parę setek tysięcy subskrybentów.....?Tzn ludzie go kochaja bo zasłużył.To doskonały aktor komediowy ale i dramatyczny! Zobaczcie go w teatrze !!!

 • Re: Cezary i Żaneta Pazurowie: Do dziś czuje zadrę w sercu

  Wydaje mi się że jednak to Ty mnie nie rozumiesz. Mój wpis dotyczy konkretnego przypadku jaki został opisany w artykule powyżej. Pan Pazura twierdzi że zorientował się o alkoholizmie żony po spotkaniach z psychiatrą, czy tam psychologiem. Ale ten problem musiał być w jego domu co najmniej od kilku lat. W alkoholizm nie wpada się jednak w ciągu tygodnia. Nie trzeba specjalistów by orzekli czy ktoś

 • Re: "rodzinka.pl": Boscy jednak wrócą! Za rok...

  Mam pomysł na serial. "Rodzinny portret" Maurycy Krzemiński (Cezary Pazura) jest nauczycielem języka polskiego w jednym z warszawskich gimnazjów. Jego żona Ewa (Agata Kulesza) zginęła w wypadku(...) w szpitalu, z ogromnym bólem. Dostał wstrząsu mózgu. A na dodatek widzi ducha swojej żony. Od tej pory, Ewa nie odstępuje go na krok, przez co zdarzają się zabawne sytuacje. Do bloku w którym mieszka

 • Re: ​To już koniec "Przepisu na życie"! Co zamiast?

  Mam pomysł na serial. "Rodzinny portret" Maurycy Krzemiński (Cezary Pazura) jest nauczycielem języka polskiego w jednym z warszawskich gimnazjów. Jego żona Ewa (Agata Kulesza) zginęła w wypadku(...) w szpitalu, z ogromnym bólem. Dostał wstrząsu mózgu. A na dodatek widzi ducha swojej żony. Od tej pory, Ewa nie odstępuje go na krok, przez co zdarzają się zabawne sytuacje. Do bloku w którym mieszka