• Informacje na temat:

  pazura na wakacjach

Artykuły na temat: pazura na wakacjach
 • ​"Dziergane" i lekko stresujące wakacje Cezarego Pazury

  ...- Wakacje mam takie "dziergane" - mówi Cezary Pazura o pracy przeplatanej z dniami wolnymi, które spędza z rodziną na Warmii. Po wakacjach aktora zobaczymy w nowym serialu, a jego córka... pójdzie do szkoły. - Jest poddenerwowanie - przyznaje aktor.

 • Cezary Pazura: Byłem młody i głupi

  Edyta i Cezary Pazurowie byli w poniedziałek wieczorem gośćmi Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora podczas ich instagramowej relacji #domówka u Dowborów. Podczas rozmowy Pazura wrócił wspomnieniami do filmu, który żona pokazała mu na początku ich związku.

 • Cezary Pazura w serialu "Żmijowisko": Świetnie napisana rola

  Cezary Pazura pojawi się w nowym serialu "Żmijowisko". „Kajetan Rybak jest pewnym siebie kawałkiem bydlaka” – bez ogródek aktor podsumowuje graną przez siebie w serialu postać. Premiera produkcji już w niedzielę, 3 listopada, o godz. 21.30 na antenie w Canal+.

 • Cezary Pazura laureatem nagrody festiwalu Kino Letnie Sopot - Zakopane 2019

  Podczas uroczystej Gali w Sopocie Diamentowego Klapsa Filmowego otrzymał Cezary Pazura. Zgodnie z tradycją festiwalu nagrodę wręczyła ubiegłoroczna laureatka Agnieszka Dygant. Przy aplauzie publiczności Pazura przyjął gratulacje od wielokrotnie partnerującej mu na ekranie Katarzyny Figury oraz prowadzącego galę Tomasza Raczka.

 • "Chuligański" film Pazury

  ...męskie serca, ale i inne części ciała. Filipowi Bobkowi złamie na przykład rękę... Cezary Pazura chwalił wszystkich aktorów, w tym umiejętności zawodowe Małgorzaty Sochy: - Aktorka, która ma talent(...) takiego w polskim wydaniu. W amerykańskim owszem, "Pulp Fiction", "Przekręt". To rodzaj zabawy kinem gangsterskim. Żart na temat. Zabawa w kino - wyjaśnia Cezary Pazura. A wszystko zagrane z odpowiednim...

 • Cezary Pazura: Przełomowy rok

  Cezary Pazura po wielu latach wraca do teatru. W listopadzie zobaczymy go w sztuce "Bóg mordu" w Teatrze 6. Piętro. W rozmowie z PAP artysta przyznał, że rok 2012 jest dla niego przełomowy i to nie tylko za sprawą powrotu na teatralne deski.

 • Recenzja Foals "What Went Down": Anglicy na wakacjach

  ...przypadek na krążku, w którym Foals nie brzmią jak odmłodzona wersja Coldplay albo inny brytyjski zespół na wakacjach. Za dużo tu przyzwoitości, zdecydowanie za mało zwrotów akcji, które z "What Went Down(...) pazura. Albo jak kto woli, charakteru. Foals "What Went Down", Warner 5/10

 • Pazura w roli... sztucznej inteligencji!

  Już od 28 września młodzi widzowie będą mogli oglądać na ekranach film "Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa" w reż. Wiktora Skrzyneckiego, zrealizowany według bestsellerowej książki Rafała Kosika pod tym samym tytułem. Dość szczególną i bardzo ważną rolę Manfreda, programu sztucznej inteligencji, "gra" w nim Cezary Pazura.

 • "Majka": Koniec wakacji!

  Wakacje! Któż ich nie lubi? Niestety, każde, nawet te najpiękniejsze, kiedyś się kończą. Wiedzą coś o tym aktorzy serial u "Majka", którzy, po trzytygodniowej przerwie, 20 lipca wrócili na plan.

 • Radosław Pazura: Zazdrośnik z poczuciem humoru

  W "Zbrodni" przypadła panu rola męża zazdrośnika. Czy to będzie czarny charakter? Radosław Pazura: - W zależności, kto jak postrzega zazdrość. Generalnie to jest dobre zjawisko, bo jeżeli coś(...) (Radosław Pazura) urlop nad polskim morzem. Niespodziewanie w jej życiu pojawia się Tomasz Nowiński (Wojciech Zieliński), komisarz gdyńskiej policji, prowadzący śledztwo w związku z tajemniczym morderstwem...

Zdjęcia na temat: pazura na wakacjach
Dyskusje na temat: pazura na wakacjach