• Informacje na temat:

  pazura napisze

Artykuły na temat: pazura napisze
 • Pazura gra z Pazurą w "Trójkącie Bermudzkim"

  Trwają prace na kolejną sztuką realizowaną w ramach Teatru Telewizji TVP. W jej obsadzie zobaczmy braci Cezarego i Radosława Pazurów, o czym poinformował pierwszy z nich za pośrednictwem portalu społecznościowego Instagram.

 • Cezary Pazura w serialu "Żmijowisko": Świetnie napisana rola

  Cezary Pazura pojawi się w nowym serialu "Żmijowisko". „Kajetan Rybak jest pewnym siebie kawałkiem bydlaka” – bez ogródek aktor podsumowuje graną przez siebie w serialu postać. Premiera produkcji już w niedzielę, 3 listopada, o godz. 21.30 na antenie w Canal+.

 • Cezary Pazura w filmowych "Dziadach"

  Cezary Pazura nie narzeka na brak ofert zawodowych. Otrzymał propozycję zagrania w kolejnym filmie Konrada Niewolskiego oraz nowej ekranizacji "Dziadów". Aktor twierdzi, że nie przypuszczał, że z dramatu Adama Mickiewicza można zrobić kino, jest jednak zachwycony scenariuszem, który zawiera elementy science fiction.

 • Cezary Pazura o seksie

  Cezary Pazura ( "Kiler" , "Chłopaki nie płaczą" , "Kariera Nikosia Dyzmy" ) zamierza zadebiutować jako reżyser. W wywiadzie udzielonym INTERIA.PL popularny aktor zdradził, iż przymierza się do realizacji serial u komediowego zatytułowanego "Czego pragną mężczyźni, czyli seks w małym mieście".

 • "Ja wam pokażę!": Bielicka, Pazura, Deląg

  Hanna Bielicka, Cezary Pazura i Paweł Deląg znaleźli się w obsadzie ekranizacji powieści Katarzyny Grocholi "Ja wam pokażę!" - poinformowali w poniedziałek, 1 sierpnia, producenci obrazu.

 • Cezary Pazura: Daleko od księdza

  ...- Nie jestem typem aktora, który marzy o jakiś rolach. Moja mama za to ubolewa, że nigdy nie zagrałem księdza - mówi Cezary Pazura. W styczniu na ekrany kin wejdzie "Sztos 2", w którym aktor powtarza rolę Synka z kultowego filmu Olafa Lubaszenki.

 • Cezary Pazura w INTERIA.PL!

  Cezary Pazura, jeden z najpopularniejszych polskich aktorów znany z takich filmów jak "Kiler" czy "Nic śmiesznego" , ale także i seriali "13 Posterunek" czy kręconych właśnie "Oficerów" w rozmowie w STUDIO INTERIA.PL opowiedział o swojej pracy, popularności, pasji jaką jest piłka nożna, swoim udziale w serialach oraz o sposobie zakończenia kariery filmowej.

 • Recenzja Grzegorz Hyży "Momenty": Zębami, pazurami, z siłą tornada

  ...nie da się odśpiewać. To są momenty wydrapane pazurami i wyszarpane zębami z serca, które porywają i zmieniają krajobraz. Grzegorz Hyży "Momenty", Sony Music Polska 8/10 Sprawdź tekst...

 • Stone przysnął i stracił pazur

  ...skomplikowanych relacji Gordona z jego córką i przyszłym zięciem. Stone'owi zabrakło "pazura", z jakiego był znany ponad dwadzieścia lat temu, realizując pierwszą część "Wall Street" i "Pluton". Podobne...

 • Maciej Ślesicki szuka partnerki dla Cezarego Pazury

  Maciej Ślesicki, twórca głośnych filmów "Tato", "Sara" i popularnego serial u "13. posterunek", poszukuje młodych dziewczyn do swojej najnowszej czarnej komedii "Brat". W rozmowie z INTERIA.PL reżyser stwierdził: "Film będzie opowiadał o tym, jaki wpływ mają media na nasze życie i na ile telewizja jest prawdziwym Wielkim Bratem ". Główną rolę w "Bracie" zagra Cezary Pazura. Poszukiwania...

Zdjęcia na temat: pazura napisze
Wideo na temat: pazura napisze
 • Żona Czarka Pazury została ekspertką od PKP?

  Nie jest wielką tajemnicą, że Edyta Pazura swojego znanego męża poznała właśnie w pociągu. To dlatego złośliwcy zaczęli określać ją mianem Edyty "PKP" Pazury. Okazuje się jednak, że celebrytka ma sentyment do pociągów nie tylko, dlatego że poznała w nich miłość swojego życia. Żona Czarka pojawiła się ostatnio w "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiadała o swoich doświadczeniach związanymi z transportem

Dyskusje na temat: pazura napisze