• Informacje na temat:

  pazura samochód

Artykuły na temat: pazura samochód
 • Cezary Pazura: Byłem młody i głupi

  Edyta i Cezary Pazurowie byli w poniedziałek wieczorem gośćmi Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora podczas ich instagramowej relacji #domówka u Dowborów. Podczas rozmowy Pazura wrócił wspomnieniami do filmu, który żona pokazała mu na początku ich związku.

 • "Diablo. Wyścig o wszystko": Pazura i Mohr na plakatach

  Cezary Pazura i Rafał Mohr nie po raz pierwszy konkurują ze sobą na wielkim ekranie. W obrazie Władysława Pasikowskiego "Pitbull. Ostatni Pies" Mohr jako przeszkolony przez FBI "Quantico" jest w przeciwnym obozie niż grany przez Pazurę gangster "Gawron". Tym razem aktorzy walczą ze sobą jako szefowie konkurencyjnych gangów w świecie pełnym adrenaliny i niebezpiecznej jazdy. Jarosz (Pazura) i Max...

 • "Antologia duchów miasta": Prowincja żywych trupów

  Po niespodziewanej śmierci młodego chłopaka do społeczności na kanadyjskiej prowincji zaczynają powracać duchy z przeszłości. "Antologia duchów miasta" to dość oryginalny film grozy, z ambicjami na społeczną krytykę, któremu jednak brakuje pazura.

 • Waldemar Goszcz osierocił córkę. Wyrosła na piękną kobietę

  Był u szczytu sławy, gdy kierowany przez niego samochód zderzył się z innym pojazdem. Osierocił wtedy 6-letnią córkę. Jak teraz wygląda kobieta?

 • Przed śmiercią Waldemar Goszcz nagrał piosenkę. Opublikowano ją 17 lat później

  Był u szczytu sławy, gdy kierowany przez niego samochód zderzył się czołowo podczas wyprzedzania. 17 lat od tragicznej śmierci opublikowano jego ostatnią piosenkę.

 • "Diablo. Wyścig o wszystko": Aktorzy o swoich bohaterach

  Tomasz Włosok, Cezary Pazura, Joanna Opozda, Karolina Szymczak, Karolina Pilarczyk i Wojciech Bocianowski oraz Marcin Różal Różalski i Rafał Mohr opowiedzieli o swoich bohaterach w filmie "Diablo. Wyścig o wszystko".

 • Przeżyje wypadek?

  Marta (Joanna Jabłczyńska) i Janusz (Radosław Pazura) uczestniczyli w wypadku drogowym. Są ciężko ranni! Czy przeżyją?!

 • Waldemar Goszcz: Pić dobre wino, kochać się i całować (45. rocznica urodzin)

  Był u szczytu sławy, gdy kierowany przez niego samochód zderzył się czołowo podczas wyprzedzania. Wokalista, aktor i model Waldemar Goszcz 14 grudnia skończyłby 45 lat.

 • Kino lekkie robi się ciężko

  ...dubler? - Tak. Bardzo dobry niegdyś aktor, popularny w naszym kraju, Cezary Pazura. Pewnie ci starsi pamiętają jeszcze to nazwisko. Żartuję. Była taka scena, w której nie zsynchronizowałem strzałów...

 • "Diablo. Wyścig o wszystko" : Wsteczny bieg

  .... Tomasz Włosok w roli Kuby ma ten błysk w oczach, za którym idą i kamera, i widzowie. Cezary Żak, Cezary Pazura, Mirosław Zbrojewicz już wielokrotnie udowodnili, że z drewnianej postaci potrafią...

Wideo na temat: pazura samochód
 • Małgorzata Foremniak wraca na mały ekran!

  będzie o rodzinie Domirskich, która przeżywa życiowe sukcesy i porażki. W rolach Joanny i Andrzeja Domirskich – małżeństwa z 25-letnim stażem – wystąpią Edyta Olszówka i Cezary Pazura. Małgorzata Foremniak