• Informacje na temat:

  pazura straci

Artykuły na temat: pazura straci
 • Cezary Pazura jednak nie straci pracy! Będą kolejne odcinki "Aż po sufit"

  Cezary Pazura (53 l.) miał powody do zmartwienia. Media donosiły, że serial z jego udziałem może wkrótce zniknąć z anteny i artysta straci pracę. Jednak teraz może odetchnąć z ulgą!

 • "Gerontofilia" : Kiedy chłopiec kocha starca

  W "Gerontofilii" Bruce LaBruce dotyka niepopularnych w debacie publicznej tematów seksualności osób starszych i tytułowego fetyszu. Jednak w odróżnieniu od swoich poprzednich filmów, tym razem nie korzysta z estetyki szoku, czym - o dziwo! - wywołuje niechęć młodych krytyków.

 • Cezary Pazura straci pracę! Serial "Aż po sufit!" znika z anteny!

  Cezary Pazura (53 l.) niedawno cieszył się, że jego serial nie zniknie z anteny. Jednak okazuje się, że jego radość była przedwczesna. Decyzją TVN nie będzie kontynuacji „Aż po sufit!”.

 • Narzeczona Pazury straci pracę?

  Edyta Zając pojawiła się w telewizji, choć wcześniej była kojarzona jedynie jako nowa dziewczyna aktora Cezarego Pazury. Wszyscy wtedy plotko wali, że dostała posadę jedynie dzięki wstawiennictwu partnera. Czy "chody" chłopaka uchronią ją jednak przed utratą ledwo rozpoczętej kariery?

 • Cezary Pazura z żoną Edytą postarają się o kolejne dziecko?

  Cezary Pazura (53 l.) po raz kolejny zostanie ojcem? Niewykluczone! W jednym z wywiadów zapewnił, że myśli o powiększeniu rodziny.

 • Radosław Pazura podwójnym tatą!

  To była ich najszczęśliwsza chwila w życiu. Czekali na nią bardzo długo. Mówiono nawet, że był taki moment, że stracili nadzieję, że kiedykolwiek doczekają się potomstwa.

 • "Lekarze": Beata nie straciła pazura!

  ...się przez ten czas? - Na początku Beata rzeczywiście brała od życia to, co chciała. Pełnymi garściami! Teraz dzięki Filipowi złagodniała. Nie straciła jednak animuszu i ostrego pazura. W nowych...

 • Stone przysnął i stracił pazur

  "Wall Street: Pieniądz nie śpi" ("Wall Street: Money Never Sleeps"), reż. Oliver Stone, USA 2010, dystrybutor Imperial-Cinepix, premiera kinowa 24 września 2010 roku.

 • Edyta Pazura pokazała wzruszające zdjęcie z córkami!

  Edyta Pazura (30 l.) urodziła trzecie dziecko, córkę Ritę, 1 czerwca 2018 roku. Okazało się, że narodziny Rity nie były wyczekiwane tylko przez jej rodziców, ale także przez starsze rodzeństwo.

 • Egzamin gimnazjalny: Znani aktorzy podpowiadają!

  Przygotowujesz się do egzaminu gimnazjalnego i masz problem z zapamiętaniem wzorów, definicji, dat? Ten tekst jest dla Ciebie! Swoje sposoby na zapamiętywanie zdradzili nam Zbigniew Zamachowski i Cezary Pazura!

Zdjęcia na temat: pazura straci
Wideo na temat: pazura straci
 • Małgorzata Foremniak wraca na mały ekran!

  będzie o rodzinie Domirskich, która przeżywa życiowe sukcesy i porażki. W rolach Joanny i Andrzeja Domirskich – małżeństwa z 25-letnim stażem – wystąpią Edyta Olszówka i Cezary Pazura. Małgorzata Foremniak(...) w życiu potrzebni. W ciągu ostatnich kilku lat straciła rodziców, była prześladowana przez stalkera. Zapewnia, że w trudnych chwilach przyjaciele nie zostawili jej