• Informacje na temat:

  pazura tatą

Artykuły na temat: pazura tatą
 • Cezary Pazura: Byłem młody i głupi

  Edyta i Cezary Pazurowie byli w poniedziałek wieczorem gośćmi Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora podczas ich instagramowej relacji #domówka u Dowborów. Podczas rozmowy Pazura wrócił wspomnieniami do filmu, który żona pokazała mu na początku ich związku.

 • "Taniec z Gwiazdami 5": Odpadła Chotecka-Pazura

  Dorota Chotecka-Pazura jako druga pożegnała się z piątą edycją programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Partnerował jej Robert Kochanek. Wydarzeniem odcinka był jednak... nowy juror!

 • Cezary Pazura: Kocham grać drani

  Ma poczucie humoru i dystans do samego siebie. W serialu "Żmijowisko" gra faceta bez skrupułów, który wierzy, że każdego da się kupić. Prywatnie Cezary Pazura to kochający ojciec, serdeczny człowiek i bardzo ciekawy rozmówca.

 • Cezary Pazura: Z daleka od poważnych ról

  Cezary Pazura, jeden z najbardziej znanych polskich aktorów, kończy we wtorek, 13 czerwca, 55 lat.

 • Cezary Pazura: Instynkt kilera

  Cezary Pazura, jeden z najbardziej znanych polskich aktorów, kończy w środę, 13 czerwca, 50 lat. W 2011 roku artysta obchodził 25-lecie pracy artystycznej.

 • "Gang Wiewióra": Pazura i Grabowski

  W piątek, 4 lipca, na ekranach kin zadebiutuje animacja "Gang Wiewióra". W polskiej wersji językowej opowieści o zwierzętach planujących skok na sklep z orzeszkami głosy podkładają m.in. Cezary Pazura, Andrzej Grabowski i Sonia Bohosiewicz.

 • Pazura w roli... sztucznej inteligencji!

  Już od 28 września młodzi widzowie będą mogli oglądać na ekranach film "Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa" w reż. Wiktora Skrzyneckiego, zrealizowany według bestsellerowej książki Rafała Kosika pod tym samym tytułem. Dość szczególną i bardzo ważną rolę Manfreda, programu sztucznej inteligencji, "gra" w nim Cezary Pazura.

 • Olszówka i Pazura na plaży

  ...bohaterowie produkcji: Joanna (Edyta Olszówka) i Andrzej Domirscy (Cezary Pazura) to małżeństwo z 25-letnim stażem i trójką dorosłych dzieci, które najpierw wyfruwają z rodzinnego gniazda, by wkrótce potem(...) Pazura. - Mama i tata płaczą, bo cierpią na syndrom opuszczonego gniazda, ale mają też powód do radości: cała chata nasza! I wtedy okazuje się, że dzieci wracają do tego domu! Niestety, z nowymi...

 • Maciej Ślesicki szuka partnerki dla Cezarego Pazury

  Maciej Ślesicki, twórca głośnych filmów "Tato", "Sara" i popularnego serial u "13. posterunek", poszukuje młodych dziewczyn do swojej najnowszej czarnej komedii "Brat". W rozmowie z INTERIA.PL reżyser stwierdził: "Film będzie opowiadał o tym, jaki wpływ mają media na nasze życie i na ile telewizja jest prawdziwym Wielkim Bratem ". Główną rolę w "Bracie" zagra Cezary Pazura. Poszukiwania...

 • Cezary Pazura i Piotr Lato razem na planie?

  Cezary Pazura rozpoczął pracę na planie najnowszego filmu Olafa Lubaszenki, "E=mc2", komedii sensacyjnej, rozgrywającej się współcześnie w Warszawie. Ciekawostkę stanowi fakt, że na planie filmowym, u boku aktora, ma podobno pojawić się bohater słynnego programu "Big Brother" - Piotr Lato.

Zdjęcia na temat: pazura tatą