• Informacje na temat:

  pazura wyznaje

Artykuły na temat: pazura wyznaje
 • Cezary Pazura ambasadorem

  W dniach 18-23 września odbędą się w Warszawie Europejskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych ELIOS 2010, których celem jest promowanie tolerancji wobec osób niepełnosprawnych intelektualnie wśród polskiego społeczeństwa. Jednym z ambasadorów wydarzenia został Cezary Pazura.

 • Cezary Pazura: Leczę śmiechem

  ..."Jestem lekarzem z natury, bo leczę śmiechem - całe życie to robiłem" - wyznaje w wywiadzie Cezary Pazura. Aktor dodaje, że w serialu "Aż po sufit!" nie musi się już popisywać, a dzięki swojemu komediowemu doświadczeniu może zagrać tę rolę głębiej.

 • "Weekend" z Cezarym Pazurą

  W Łodzi trwają zdjęcia do filmu "Weekend" - debiutu reżyserskiego znanego aktora Cezarego Pazury. Produkcja nie będzie jednak komedią, z których aktorsko słynie Pazura, ale polskim kinem akcji.

 • Pazura da jej rolę

  Cezary Pazura debiutuje w roli reżysera. W komedii sensacyjnej "Weekend" wystąpi... nowa dziewczyna aktora.

 • Radosław Pazura: Pozytywny bohater

  We wrześniu Jedynka rozpocznie emisję serialu "Wszystko przed nami". Radosław Pazura opowiada o swojej roli w tej produkcji.

 • Cezary Pazura w filmowych "Dziadach"

  Cezary Pazura nie narzeka na brak ofert zawodowych. Otrzymał propozycję zagrania w kolejnym filmie Konrada Niewolskiego oraz nowej ekranizacji "Dziadów". Aktor twierdzi, że nie przypuszczał, że z dramatu Adama Mickiewicza można zrobić kino, jest jednak zachwycony scenariuszem, który zawiera elementy science fiction.

 • Cezary Pazura reżyseruje

  ..., które podczas kinowych seansów wcisną widza w fotel" - wyznaje reżyser-debiutant. Castingi do filmu trwały kilka miesięcy. Obsada została pieczołowicie dobrana. W najważniejszych rolach oprócz Sochy...

 • Teksański akcent Pazury

  Wszyscy fani serial u "Ranczo" niecierpliwie czekają na kinową odsłonę opowieści o sympatycznych Wilkowyjach. Ważną nową postacią w filmie będzie pojawiający się nagle mąż Lucy (Ilona Ostrowska) - Louis (Radosław Pazura).

 • Evangeline Lilly: Elf z pazurem

  Same superprodukcje - Mój plan był taki, że po zakończeniu zdjęć do serialu kończę z aktorstwem - wyznaje. - Cała ta przygoda niespecjalnie mi się podobała. Wiem, że zagorzałym fanom "Lost" przykro będzie to usłyszeć - to przecież taki genialny serial, prawda? A jednak z wielu powodów nie czułam się komfortowo podczas pracy nad nim. - Wśród rzeczy, które przeszkadzały mi najbardziej, była...

 • Kolejny polski aktor reżyserem?

  ..."Weekend" - debiut reżyserski Cezarego Pazury - jest już w kinach. W jedną z ról w tej gangsterskiej komedii, wcielił się Paweł Wilczak, który wyznaje, że też chciałby zostać reżyserem.

Wideo na temat: pazura wyznaje
 • Zwiastun finałowego odcinka "Powiedz TAK!"

  (Cezary Pazura). Jednak Adamczyk nagrywał swoich klientów i decyduje się na „zamknięcie ust” Tadeuszowi tymi nagraniami. Olga kłóci się z Michałem (Mikołaj Roznerski) o to, jak ma wyglądać uroczystość. Justyna przyparta do muru wyznaje Bartkowi, że zakochała się w Wiktorze. Między Bartkiem a Wiktorem dochodzi do kłótni. Bartek nie może się pogodzić ze stratą Justyny. Michał ucieka sprzed ołtarza

 • "Powiiedz TAK!": Zwiastun 8. odcinka

  Basia (Katarzyna Zawadzka) umawia się na obiad z ojcem (Cezary Pazura). Przełamują pierwsze lody. Przypadkiem spotykają strategicznego klienta Oskara, Tadeusza (Piotr Gąsowski). Basia z Wiktorem(...)) oświadcza Basi, że dla dobra rodziny nie może dalej z nią pracować. Tymczasem Basia wyznaje mu miłość.

 • "Przyjaciółki": : Katarzyna Glinka dołącza do obsady. Czy zagra rywalkę Doroty?

  , gdzie mogła się zatrzymać. Kiedy wszyscy szukają Zośki, w mieszkaniu pojawia się Julka (Nicole Bogdanowicz). Informuje, że dziewczyna zatrzymała się u niej. Zuza (Anita Sokołowska) wyznaje, że kocha(...) (Anna Tomaszewska) z Jaśkiem (Marek Bukowski) i Beatą (Karolina Nowakowska). Mają szokującą wiadomość. Dziewczyny idą na strzelnicę, gdzie spotykają Marka (Radosław Pazura) i jego córkę, Adę (Julia