• Informacje na temat:

  peja jest ojcem

Artykuły na temat: peja jest ojcem
 • Peja zostanie ojcem

  Raper Peja (naprawdę Ryszard Andrzejewski) był we wtorek (13 listopada) gościem programu Kuby Wojewódzkiego. 36-letni hiphopowiec zdradził przed kamerami, że wkrótce zostanie ojcem. "Ty się(...) imię otrzyma jego córka. Matką dziecka jest Paulina Stefańska. Peja ożenił się ze swoją menadżerką i wieloletnią narzeczoną w 2012 roku. Było to drugie małżeństwo rapera. Wcześniej raper był mężem...

 • Peja: 4 historie z życia na 40. urodziny

  Mimo iż mówi o sobie, że jest weteranem rapu, to nie ma ochoty schodzić jeszcze ze sceny. Ryszard Andrzejewski, czyli Peja, 17 września obchodzi swoje 40. urodziny.

 • Peja/Slums Attack "2050 EP": Wuchta klasycznego hip hopu

  Mówisz i masz, jak kiedyś u WWO. Po kilku longplayach Rycha, człowiek wymarzył sobie krótszą formę, więc konkretną EP-ką, totalnie w jego stylu, by nie pogardził. I proszę, może nadzwyczaj krótko nie jest i te trochę ponad pół godziny muzyki dla wielu i tak będzie pełnograjem. Grunt, że jest do bólu treściwie.

 • Rodzinny Peja

  Poznański raper Peja opublikował na Facebooku zdjęcie swojej rodziny.

 • Peja: Skandaliczna impreza?

  Występ Ryszarda Andrzejewskiego jest zaplanowany na wielkanocny poniedziałek (5 kwietnia) w klubie Incognito. Szef Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami zwrócił się do prezydenta Jaworzna(...) w Jaworznie, ma zostać ogłoszony wyrok wobec Pei za publiczne nawoływanie do pobicia 15-latka podczas koncertu w Zielonej Górze we wrześniu 2009 roku. Pełnomocnik oskarżyciela posiłkowego (jest nim...

 • Odmieniony Peja: "Od pięciu lat jestem trzeźwy"

  Kiedyś czołowy enfant terrible polskiego hip hopu, dziś przykładny ojciec i głowa rodziny - taką przemianę w ciągu ostatnich kilku lat przeszedł poznański raper Peja.

 • Peja: Bijatyka na koncercie. Zobacz!

  Sprowokowany przez jednego z widzów poznański raper Peja zachęcał fanów do zlinczowania 15-letniego chłopaka.

 • Peja chce skończyć z muzyką

  ...odszkodowania za, cytuję, rozciętą wargę . W tym przypadku chodzi jedynie o to, żeby Rychu Peja stracił dobre imię i znaczną sumę pieniędzy" - mówi. "Prawda jest taka, że prowodyr całego zajścia nie został(...)Przypomnijmy, że podczas koncertu w Zielonej Górze Peja dał się sprowokować jednemu z widzów. Zamiast wezwać ochronę i wyrzucić mężczyznę z koncertu, raper zaczął nawoływać do pobicia prowokatora...

 • Raper Peja na płycie... dla dzieci

  Raper Peja wziął w słuchowisku "Płyta do zjedzenia", gdzie wcieli się w rolę Pana Pomidora. W nagraniu będzie przekonywał o mocy witamin, a cała akcja ma na celu kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych u dzieci.

 • "Radio jest dla debili"

  Jeżeli jesteście z Poznania i właśnie w tym mieście zaczynaliście poznawać hip hop, doskonale wiecie, że bez względu na preferencje i upodobania muzyczne Rychu Peja od zawsze był postacią, dla której szacunek od każdego miłośnika hiphopowych brzmień w tym mieście był rzeczą naturalną, wręcz oczywistą.