• Informacje na temat:

  peja w sadzie

Artykuły na temat: peja w sadzie
 • Peja uniewinniony

  Sąd Okręgowy w Poznaniu umorzył w poniedziałek, 21 marca, postępowanie przeciwko raperowi Ryszardowi A. ps. Peja , który - według policji - miał podczas koncertu w Lesznie (wielkopolskie) nawoływać w swoich utworach do przemocy.

 • Peja: Książę polskiego rapu

  Ryszard Andrzejewski, znany lepiej jako Peja, to jedna z ważniejszych postaci na polskiej scenie hiphopowej. Jedni darzą go ogromnym szacunkiem i uważają za rapera o unikatowym stylu, inni zaś są w zdecydowanej opozycji do urodzonego w Poznaniu MC. Trudno jednak podważyć dorobek artystyczny muzyka, który na rodzimej scenie zgarnął wszystko, co było do zgarnięcia. Jego kolejna płyta ("Książę aka

 • Peja usłyszał zarzuty

  ...stacji telewizyjnych. Pokazywał on jak raper nawoływał tłum do rozprawienia się z chłopakiem, który miał pokazać mu środkowy palec. "Wiecie co z nim zrobić; wszystko na mój koszt" - wołał Peja. Potem(...) przestrzega przed organizowaniem koncertów z udziałem Pei. Peja oficjalnie przeprosił za swe zachowanie, wydając oświadczenie, które zamieścił we wrześniu br. na swojej stronie internetowej jego wydawca.

 • Recenzja Peja (RPS/WHR) "Książę aka. Slumilioner": Bardziej Ryszard niż Peja

  Poznański raper zostawił za sobą nałóg, część dawnych frustracji, przyznał nawet, że teraz nie dogadałby się z dawnym sobą. Jest z tego przeobrażenia ewidentny artystyczny pożytek. Rapowi konserwatyści będą zachwyceni, reszta powinna być zadowolona.

 • Peja nawoływał do zabijania policjantów?

  Prokuratura Rejonowa w Lesznie zbada, czy poznański raper Peja w trakcie koncertu nawoływał do zabijania policjantów. Słowa o takiej treści miały się pojawić w jednej z jego piosenek.

 • Peja pozwał Eska TV

  Raper Peja oskarża telewizję Eski o bezprawne wyemitowanie teledysku "Evergreen".

 • Peja usłyszy wyrok za kilka dni

  ...zgodził się wcześniej na odszkodowanie w kwocie do 5 tysięcy złotych. "Propozycja prokuratora wchodzi w grę i trzeba poczekać do 6 kwietnia" - powiedział PAP Peja. Dodał, że oskarżyciel posiłkowy żąda(...). "Wyraziłem już wielokrotnie głębokie ubolewanie. Proszę o łagodny wymiar kary" - powiedział w swoim końcowym oświadczeniu Peja. Raper jest oskarżony o publiczne nawoływanie we wrześniu ubiegłego roku do...

 • Sąd: Peja niewinny

  Sąd Okręgowy w Poznaniu umorzył w poniedziałek (21 marca) postępowanie przeciwko znanemu raperowi Ryszardowi A. ps. Peja, który - według policji - miał podczas koncertu w Lesznie nawoływać w swoich utworach do przemocy.

 • Peja uniewinniony!

  Sąd Rejonowy w Łodzi uniewinnił 28-letniego Ryszarda A., znanego miłośnikom hip hopu pod pseudonimem Peja. Raper oskarżony był o pobicie innego muzyka w listopadzie 2002 roku. Wyrok nie jest prawomocny.

 • Przed Sądem Rejonowym w Łodzi w piątek, 10 października, odbyła się kolejna rozprawa z udziałem Peji, jednego z czołowych polskich wykonawców hiphopowych. 27-letni Ryszard A. oskarżony jest o pobicie pod koniec ub. roku innego muzyka.

Wideo na temat: peja w sadzie
 • Peja: Mam latynoskie fanki

  Ryszard Peja twierdzi, że jego muzyką fascynuje się już nie tylko publiczność polska, ale i amerykańska. "Mam fankę, czarną kobietę, która ma męża Polaka, i leci wszystkie refreny naszych(...) w Zielonej Górze - gdy chłopiec pokazał w jego kierunku środkowy palec, Peja rzucił do publiczności: "Ty, kur**a, pedale! Jak ja rapowałem, dziwko, to ty żeś, kur**a, nawet nie wiedział, kur