• Informacje na temat:

  pele zdjęcia

Artykuły na temat: pele zdjęcia
 • Agnieszka Kaczorowska-Pela opublikowała zdjęcie z córeczką! Ale słodka!

  ...szczęśliwą nowiną w social mediach, publikując fotografię ze szpitala.  Niemal tydzień po porodzie Kaczorowska-Pela zdecydowała się na publikację zdjęcia z córeczką. Na Instagramie napisała, że...

 • Bob Marley: 10 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o królu reggae

  Gdyby żył, 6 lutego skończyłby 70 lat. Dobrze ponad trzy dekady po jego śmierci twórczość Boba Marleya wciąż inspiruje kolejne zastępy muzyków.

 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska-Pela robi... życiowy bilans

  Agnieszka Kaczorowska-Pela, czyli Bożenka z "Klanu", przynajmniej dwa, trzy razy w tygodniu dzieli się nowinkami ze swego życia z obserwującymi jej instagramowy profil fanami. Ostatnio zaskoczyła wszystkich, publikując... życiowy bilans! - Może to jest dobry czas, aby każdy z nas się zatrzymał, zdefiniował co potrzebuje, zajrzał do swego serducha... - napisała.

 • DJ Decks: Teledysk ze złą dziewczyną

  Zakończyły się zdjęcia do teledysku do utworu "Zła dziewczyna" DJ Decksa Feat: Aha, promującego najnowszy album Decksa "Mixtape Vol. 3". Wideoklip zrealizował kontrowersyjny reżyser Sylwester Latkowski.

 • Agnieszka Kaczorowska-Pela zaskoczyła wzruszającym wpisem!

  Agnieszka Kaczorowska-Pela (27 l.) opublikowała ostatnio najnowsze zdjęcie, na którym wraz z mężem trzymają w ramionach swoją malutką córeczkę - Emilkę. Aktorka i tancerka zamieściła także wzruszający opis.

 • Konrad Niewolski ( "Symetria" ) kończy zdjęcia do swego najnowszego filmu "Job". Tym razem nie będzie to mroczna opowieść o kompanach z celi, jak w "Symetrii" , ale... zwariowana komedia. "Jest jeszcze wiele gatunków, których nie kręciłem i teraz przyszedł czas na komedię" - wyjaśnił ze śmiechem reżyser. Jedną z głównych ról zagra w "Jobie" Borys Szyc ( "Vinci" ), który razem z ekipą kręcił się

 • Ciężarna Agnieszka Kaczorowska-Pela z mężem na salonach

  Ciąża wcale nie ogranicza Agnieszce Kaczorowskiej-Peli (26 l.), a nawet wręcz przeciwnie - najwyraźniej dodaje jej energii. Aktorka nie rezygnuje z pracy i wdrożyła nowy projekt związany z macierzyństwem. Oprócz tego można ją też spotkać na salonach. Ostatnio wraz z mężem wybrała się na otwarcie centrum dentystycznego. Na tę okazję założyła sukienkę, która podkreśliła jej ciążowe krągłości. Błogosławiony stan chyba służy Agnieszce, bowiem do zdjęć pozowała z szerokim uśmiechem. Ona i Michał...

 • Horror erotycznego pożądania

  Dawno nie było w konkursie festiwalu Era Nowe Horyzonty filmu, który tak ostentacyjnie nawiązywałby do kina gatunków. Francuzko-belgijski "Amer" to jednak hołd złożony specyficznemu kinu - włoskim horrorom giallo.

 • Agnieszka Kaczorowska-Pela wróciła z podróży poślubnej

  Tancerka cały "miodowy miesiąc" relacjonowała w mediach społecznościowych. Do Warszawy przyleciała więc mocno zmęczona - na lotnisku czekała na nią i jej męża mama oraz... ciepłe kurtki. Celebrytka niemal natychmiast narzuciła na kark nakrycie, przy okazji kryjąc się przed czekającymi na nią (i umówionymi?) fotoreporterami. Tęskniliście? Zobacz zdjęcia: *** Zobacz więcej materiałów:

 • Agnieszka Kaczorowska-Pela pokazała film ze ślubu!

  Serialowa Bożena z "Klanu" wyszła za mąż za swojego ukochanego, Macieja Pelę, na początku września. Ceremonia, na którą zaprosili jedynie najbliższych, odbyła się w Toskanii. Niedługo po uroczystości oboje pochwalili się fotkami ze ślubu i sesji ślubnej. Kaczorowska chyba nadal żyje tym wydarzeniem, gdyż ciągle publikuje zdjęcia z ceremonii. Teraz zdecydowała się pokazać coś więcej. Na swoim...

Wideo na temat: pele zdjęcia
 • Agnieszka Kaczorowska wściekła! Wyjawiła prawdę!

  Agnieszka Kaczorowska postępuje bezwzględnie wobec uprzykrzających jej życie instagramowych hejterów. Polega jedynie na opinii osób, które są dla niej autorytetem. Agnieszka w sierpniu urodziła córeczkę Emilkę, więc często chwali się swoją pociechą na Instagramie. Pod jednym ze zdjęć z wakacji, na które wraz z mężem Maciejem Pelą zabrała córeczkę, rozpętała się burza, na którą aktorka się nie zgadza. "Jeżeli jest to rzeczywiście hejt, to ja tych ludzi po prostu blokuję, a komentarze kasuję"...

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.