• Informacje na temat:

  people tree

Artykuły na temat: people tree
 • Emma Watson projektuje ekologiczne ubrania

  Autorska kolekcja Emmy Watson przygotowana dla marki People Tree zadebiutuje na wybiegu we wrześniu, ale nie na Londyńskim Tygodniu Mody. Aktorka pokaże swoją inspirowaną nurtem eco fashion kolekcje podczas festiwalu A Garden Party To Make A Difference.

 • Blackfield na DVD

  W połowie października ukaże się pierwsze DVD grupy Blackfield, na czele której stoi Steven Wilson, lider dobrze znanej w Polsce formacji Porcupine Tree.

 • Emma Watson projektuje

  ...przywoływać na myśl Jane Birkin" - powiedziała Watson. Młoda aktorka zwróciła na siebie uwagę świata mody w lutym, kiedy na rynek trafiła jej pierwsza kolekcja dla marki People Tree. Aktorka pokazała(...) kolekcje, które byłyby etycznie wytwarzane. Dlatego zdecydowałam się na współpracę z People Tree i na stworzenie kolekcji, z której będę dumna zarówno pod względem etyki, jak i designu" - powiedziała...

 • Blackfield: Płyta i koncert w Polsce

  Mamy dobrą wiadomość dla fanów muzyki tworzonej przez Stevena Wilsona, wszechstronnego lidera grupy Porcupine Tree. Na przełomie stycznia i lutego 2007 roku ukaże się drugi album formacji Blackfield, na czele której stoją Wilson i izraelski wokalista i gitarzysta Aviv Geffen. Muzycy będą promować "Blackfield 2" na koncercie w Warszawie.

 • Składanka Petera Gabriela

  Na 3 listopada wyznaczona została premiera dwupłytowej kompilacji Petera Gabriela, zatytułowanej "Hit". Znana jest już pełna zawartość płyty, na której znajdzie się aż 31 utworów, w tym jeden do tej pory nie publikowany. To pierwsza składanka najsłynniejszych utworów brytyjskiego artysty od czasu wydania albumu "Shaking The Tree" (1990).

 • Organiczne ubrania Hermiony

  Po udanym debiucie w roli projektantki ekologicznej kolekcji Emma Watson rozpoczyna współpracę z domem mody Alberty Ferretti. Również tym razem brytyjska aktorka przygotuje ubrania organiczne.

 • Kino debiutuje

  Założona pod koniec 2004 roku progrockowa supergrupa Kino nagrała już swój debiutancki album. Płyta "Picture" ukaże się 28 lutego, nakładem wytwórni InsideOut, a w Polsce będzie można go nabyć za pośrednictwem firmy Mystic. Na program albumu złożyło się dziesięć utworów, utrzymanych w stylistyce rocka progresywnego.

 • Milli Jovovich recepta na udany związek

  Milla Jovovich znalazła sposób, by utrzymać męża, filmowca Paula W.S. Andersona z dala od urodziwych statystek, pracujących z nim na planie. Gwiazda podsyła ukochanemu swoje rozbierane zdjęcia, by "pamiętał, co ma w domu".

 • W czym pomogła jej moda?

  Emma Watson przyznała, że moda miała w jej życiu bardzo duże znaczenie. Okrzyknięcie jej przez media ikoną stylu było przyjemną odmianą po tym, gdy wszyscy kojarzyli młodą gwiazdę tylko i wyłącznie z roli Hermiony Granger z serii o "Harrym Potterze".

 • Blackfield: Wspaniałe piosenki

  W poniedziałek, 12 lutego, ukazała się druga płyta grupy Blackfield, zatytułowana po prostu "Blackfield II". A za kolejne 10 dni od premiery, 22 lutego, ten materiał zespół zaprezentuje na koncercie w warszawskiej "Proximie".

Wideo na temat: people tree
 • Drzewo życia

  Zdobywca Złotej Palmy na MFF w Cannes 2011! Film, który szuka odpowiedzi na najważniejsze pytanie ludzkości - jaki jest sens życia? Duet najlepszych aktorów naszych czasów (Brad Pitt i Sean Penn) w filmie legendarnego twórcy kina - Terrence'a Malicka ("Cienka czerwona linia"). Jack żyje wraz z dwójką braci oraz rodzicami w szczęśliwym domu. Rodzice otaczają go opieką i troską, a świat wydaje się być dla niego wspaniałym miejscem. Do tego z pozoru idealnego świata zaczynają jednak docierać...

 • Szczęśliwi ludzie: Rok w tajdze

  W samym sercu syberyjskiej głuszy, z dala od cywilizacji, 300 osób zamieszkuje małą miejscowości Bakhtia nad rzeką Jenisej - tak Werner Herzog, współautor i narrator filmu "Szczęśliwi ludzie: rok w tajdze", rozpoczyna niezwykłą opowieść. Razem z filmowcami, którzy tam dotarli, obserwujemy rok z życia myśliwych, wędkarzy i innych osób zamieszkujących wioskę. Codzienność w przykrytym śniegiem niedostępnym regionie świata. Z pięknych kadrów filmu wyłania się obraz faktycznie szczęśliwych i...

 • The Doors. Historia nieopowiedziana

  Film, który wziął swój tytuł ("When You're Strange") z nawiązującego do stylistyki kabaretu przeboju The Doors, "People Are Strange", jest chronologicznym zapisem narodzin kolejnych z sześciu przełomowych albumów studyjnych, nagranych w ciągu zaledwie pięciu lat oraz elektryzujących występów na żywo. Unikatowy materiał utrzymany w nurcie cinéma vérité przybliża realia ich twórczej współpracy oraz życia prywatnego. "Muzyka The Doors to rockowy odpowiednik filmu. Jest w niej wielki dramatyzm,...