• Informacje na temat:

  percy jackson film

Artykuły na temat: percy jackson film
 • Autor serii książek o Percym Jacksonie miesza z błotem ich filmowe ekranizacje

  Sławę Rickowi Riordanowi przyniosła seria młodzieżowych książek, których bohaterem jest Percy Jackson. Po jego poczytne powieści sięgnęli filmowcy, w efekcie czego powstały dwie ekranizacje - "Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej pioruna" oraz "Percy Jackson: Morze potworów". Pisarz nie ma o tych filmach dobrego zdania, wierzy jednak w to, że o wiele lepiej wypadnie adaptacja jego książek...

 • "San Andreas": Nowy film Dwayne'a Johnsona

  We wtorek, 22 kwietnia rozpoczęły się zdjęcia do filmu "San Andreas" z główną rolą Dwayne'a Johnsona. Reżyserem thrillera jest reżysera Brad Peyton, który pracował już z aktorem na planie międzynarodowego hitu "Podróż na tajemniczą wyspę".

 • Maroon 5: "Wait" i Alexandra Daddario z filmu "Baywatch. Słoneczny patrol"

  Teksciory.pl! Alexandra Daddario dała się poznać z głównej roli w filmie "Baywatch. Słoneczny patrol". Występowała również w takich filmach jak "Piła mechaniczna 3D", "Percy Jackson: Morze potworów" i "Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Złodziej pioruna". Zagrała także w klipach "Radioactive" Imagine Dragons, "The Song of the Summer" Logana Paula i "Judy French" grupy White Reaper. Mający na...

 • Striptiz Jennifer Aniston

  W tym tygodniu na ekranach kin debiutuje tylko 5 premierowych tytułów. O ile najmłodsi mogą wyciągnąć rodziców na animację "Samoloty 3D", nastolatki wybiorą się na kolejną część przygód Percy'ego Jacksona. Panowie pójdą pewnie na sci-fi "Elizjum" z Mattem Damonem. Filmem, który pogodzi żeńską i męską widownię , może okazać się zaś komedia "Millerowie". Wszystko z powodu... striptizu Jennifer...

 • "Baywatch. Słoneczny patrol": Pierwszy zwiastun

  ...12 maja na ekrany polskich kin trafi film "Baywatch. Słoneczny patrol". Pojawił się właśnie pierwszy zwiastun produkcji.

 • Pamela Anderson wraca do "Słonecznego patrolu"

  Dwayne Johnson powitał na Instagramie nową aktorkę w obsadzie kinowej wersji "Słonecznego patrolu". "Nie moglibyśmy zrobić tego filmu bez ciebie" - napisał o Pameli Anderson.

 • Filmy z najlepszymi efektami specjalnymi

  Amerykańska Akademia Filmowa ogłosiła listę 15 filmów, które ubiegać się będą nominacje do Oscara w kategorii: Najlepsze Efekty Specjalne.

 • Samotność po szwedzku

  Szwedzki film "Burrowing" to najbardziej wymagająca premiera tygodnia. Czy warto poddać się temu "hipnotycznemu snowi" - radzą krytycy.

 • Kasowy rekord Scorsese

  Najnowszy film Martina Scorsese "Wyspa tajemnic" podbił amerykański box office, zarabiając w premierowy weekend aż 40 milionów dolarów. To najlepsze otwarcie reżysera w historii.

 • Weekend w kinie: Polański i inni

  W tym tygodniu do kin wchodzi długo oczekiwany przez widzów nowy film Romana Polańskiego "Autor widmo". Czy zamieszanie, jakie powstało wokół reżysera w związku z jego aresztowaniem spowoduje, że więcej osób zobaczy jego dzieło, czy też przyczyni się do odwrócenia się części publiczności od polskiego reżysera?