• Informacje na temat:

  perepeczko

Artykuły na temat: perepeczko
 • Biedna Perepeczko

  Od kiedy producenci "M jak miłość" odsunęli Agnieszkę Fitkau - Perepeczko od serial u, aktorka nie ma za co żyć.

 • Agnieszka Fitkau-Perepeczko: Jestem zadowolona z wyników wyborów

  ..."Udział w wyborach to obowiązek każdego obywatela" - uważa Agnieszka Fitkau-Perepeczko. Z tego względu aktorka głosowała w wyborach do europarlamentu i jest usatysfakcjonowana ich wynikami. Gwiazda krytycznie odnosi się natomiast do nietaktownej reakcji części społeczeństwa - jej zdaniem emocje są potrzebne, ale bez ich nadmiernej eskalacji.

 • Agnieszka Fitkau-Perepeczko i Marek Perepeczko: Nietuzinkowa miłość

  ...studia byli nierozłączni, stanowili piękną parę. "Zakochałam się wielką, prawdziwą i nieśmiertelną miłością. Byłam kobietą jego życia, a on mężczyzną mojego życia" - mówiła po latach Fitkau-Perepeczko(...) Australii, gdzie prezentowała polskie kolekcje. On został w kraju, ona krążyła między dwoma kontynentami. Ostatecznie w 1984 r. Perepeczko zdecydował się dołączyć do żony, która w Australii prowadziła już...

 • 75 lat temu urodził się Marek Perepeczko

  Gdyby żył, świętowałby dziś 75. urodziny. Marek Perepeczko - niezapomniany aktor, odtwórca roli Janosika - urodził się 3 kwietnia 1942 roku. Zmarł w wieku 63 lat.

 • Agnieszka Fitkau-Perepeczko kończy 75 lat

  Modelka, aktorka, pisarka. Agnieszka Fitkau-Perepeczko nie zapisała się jednak w historii polskiego kina wielkimi kreacjami, zadowalając się ledwie epizodycznymi występami. Wszyscy zapamiętali jednak jej wspaniałe warunki fizyczne, dzięki którym mogła z powodzeniem mierzyć się z gwiazdą filmów Federika Felliniego - Anitą Ekberg. W sobotę, 6 maja, wdowa po aktorze Marku Perepeczce obchodzi 75

 • Pogrzeb Marka Perepeczki

  Ponad 200 osób uczestniczyło w poniedziałkowym (28 listopada) pogrzebie znanego aktora Marka Perepeczki na warszawskim Cmentarzu Powązkowskim. Urnę z jego prochami złożyła do grobu na Starych Powązkach żona, Agnieszka Fitkau- Perepeczko. Perepeczko zmarł 17 listopada w swoim mieszkaniu w Częstochowie. Miał 63 lata. Zasłynął m.in. rolą Janosika w serial u telewizyjnym Jerzego Passendorfera.

 • Zmarł Marek Perepeczko

  Znany polski aktor filmowy i teatralny Marek Perepeczko, odtwórca słynnej roli Janosika, zmarł czwartek w Częstochowie. Miał 62 lata. Według wstępnych ustaleń policji, którą wezwał znajomy aktora, przyczyną śmierci był atak serca. Perepeczko to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów połowy lat 70., dzięki roli w bijącym wówczas rekordy popularności serial u "Janosik".

 • Wspomnienia o Marku Perepeczko

  Marek Perepeczko, odtwórca słynnej roli Janosika oraz komendanta Władysława w sitcomie "13 posterunek", zmarł w czwartek, 17 listopada, w swoim mieszkaniu w Częstochowie. Przyjaciele i współpracownicy aktora są zaskoczeni jego śmiercią. Wszyscy wspominają go jako człowieka o wielkim sercu.

 • Perepeczko: Polski Marlon Brando

  Był przystojny, barczysty i zawsze uśmiechnięty. Kochały się w nim wszystkie dziewczyny, bo miał "miękkie serce". Zapamiętaliśmy go jako Janosika, ale warto wiedzieć, że Marek Perepeczko zagrał również wielkie role u Jerzego Hoffmana i Andrzeja Wajdy. Gdyby żył, miałby dzisiaj 71 lat.

 • Dobre rady Fitkau-Perepeczko

  Agnieszka Fitkau-Perepeczko jest obecnie gościem Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Aktorka opowiedziała o swoim świetnym wyglądzie i pogodzie ducha, oraz o tym, że tęskni za Simoną - postacią, w którą wcieliła się w "M jak miłość".

Zdjęcia na temat: perepeczko
 • Agnieszka Perepeczko
 • Agnieszka Fitkau-Perepeczko, czyli niezapomniana Simona z "M jak miłość" nie czuje się skrępowana brakiem bielizny. My wręcz przeciwnie.
Wideo na temat: perepeczko
Dyskusje na temat: perepeczko