• Informacje na temat:

  perfekcyjna pani domu córka

Artykuły na temat: perfekcyjna pani domu córka
 • Polska "perfekcyjna pani domu"

  Polską "Perfekcyjną Panią Domu" została Małgorzata Rozenek. Żona aktora, Jacka Rozenka, nie tylko zadebiutuje w programie TVN Style, ale niedługo będzie także broniła... pracy doktorskiej z prawa.

 • Jest perfekcyjną... gospodynią!

  Joanna Brodzik, czyli Małgosia Jantar z "Życia nad rozlewiskiem", żartuje, że jest perfekcyjną gospodynią. Wszystkiego, co potrafi jako pani domu, nauczyła się od babci.

 • Matki bardziej "młodzieżowe" od córek

  ...są różnice w ich stylu ubierania się? - Nie odczułam tego. Różnice widać raczej w podejściu kobiet do swojej sylwetki. Mieliśmy na przykład w programie fantastyczne panie ubrane, jak to nazywam(...) w domu w końcu dojrzała w sobie kobietę z klasą. Po metamorfozie uczestniczki wyglądają nadal młodo, ale są w innym wcieleniu. Czy to jest częsty problem, że matki są bardziej "młodzieżowe" od córek...

 • "rodzinka.pl": Pełno w domu

  Szósta seria "rodzinki.pl" przyniesie rewolucję w domu Boskich. Upodobnią się do rodziny z włoskiego Południa. Będzie tłok, gwar, utarczki i romans, który zaszokuje Natalię.

 • Teresa Lipowska o "M jak miłość": Jest to mój drugi dom

  Kacpra Kuszewskiego, który wcielał się w rolę jej syna - Marka, do domu w Grabinie powróci najstarsza córka - Marysia. - Serial promuje takie wartości, jakie były w dawnej polskiej rodzinie(...). - Traktują nas często tak, jakbyśmy codziennie byli z nimi w domu. Biorą z nas trochę przykładu i traktują na zasadzie: Przecież dzisiaj była pani u nas w domu, wczoraj i dzisiaj panią...

 • Urszula Chincz konkurencją dla Małgorzaty Rozenek?

  Urszula Chińcz, dziennikarka i córka Andrzeja Turskiego, jako Ula Pedantula dzieli się z widzami "Pytania na śniadanie" sprawdzonymi sposobami na utrzymanie porządku w domu. Prezenterka zaprzecza jednak, że w ten sposób chce ściągnąć na siebie zainteresowanie producentów i reklamodawców, a w efekcie odebrać Małgorzacie Rozenek tytuł "Perfekcyjnej pani domu".

 • Anna Seniuk: Serce prawdziwej matki

  Po sukcesie serialu „Czterdziestolatek” media uznały ją za… wzorcową matkę Polkę. Sama przyznaje jednak, nie jest typem perfekcyjnej pani domu. Coś jednak jest na rzeczy, bo „mamo” mówią do niej nie tylko jej dzieci.

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w marcu 2020

  .... Małgorzata Rozenek-Majdan. Prezenterka telewizyjna, znana jako "perfekcyjna pani domu" jest oburzona faktem, że termin wyborów - mimo wciąż nasilającego się zagrożenia koronawirusem - nie został(...)? Bez kampanii, w strachu o zdrowie. Z jaką frekwencją? Czy przełożenie ich do jesieni nie byłoby mądrzejszym rozwiązaniem? W co gra władza? Przecież tu chodzi o dużo więcej niż sprawowanie władzy...

 • Małgorzata Rozenek na ratunek

  Dwie młode kobiety, dwie duże rodziny, dwa ogromne domy, liczne problemy i życiowe zobowiązania. Tak w skrócie przedstawia się charakterystyka kolejnych bohaterek programu "Perfekcyjna Pani Domu". Do tego jak zwykle wymówki o braku wolnego czasu, natłoku obowiązków i poświęcaniu się dzieciom. Czas na zmiany!

 • Małgorzata Kożuchowska: Urodzinowa niespodzianka

  ...niezwykle utalentowana. Po mamie mam pokorę wobec życia - opowiada pani Małgorzata. Gwiazda ustaliła z tatą, że w dniu urodzin przyjedzie z mamą z rodzinnego Torunia do Warszawy. - Zorganizowałam mamie 70. urodziny. Zrobiłam przyjęcie niespodziankę i wyszło cudownie. Przyjechały jej przyjaciółki ze szkolnych lat. Było to wspaniałe przeżycie i bardzo pouczające. Ludzie są tak spragnieni kontaktu ze sobą...