• Informacje na temat:

  perfekcyjna pani domu gry

Artykuły na temat: perfekcyjna pani domu gry
 • Teresa Lipowska o "M jak miłość": Jest to mój drugi dom

  .... - Traktują nas często tak, jakbyśmy codziennie byli z nimi w domu. Biorą z nas trochę przykładu i traktują na zasadzie: Przecież dzisiaj była pani u nas w domu, wczoraj i dzisiaj panią(...), Pani wie o tej Barbarze wszystko przez 18 lat, a ja mam 300-400 osób, z których każdą muszę obdzielić jakąś charakterologią. Mnie się z przyjemnością gra i bardzo się martwię, że kiedyś...

 • Małgorzata Rozenek poprowadzi nowy program w TVN

  Małgorzata Rozenek będzie gospodynią nowego programu w TVN Style. Tym razem Perfekcyjna Pani Domu będzie odpowiadać za przemiany kobiet nie tylko w znaczeniu fizycznym, ale i psychologicznym.

 • Anna Seniuk: Serce prawdziwej matki

  Po sukcesie serialu „Czterdziestolatek” media uznały ją za… wzorcową matkę Polkę. Sama przyznaje jednak, nie jest typem perfekcyjnej pani domu. Coś jednak jest na rzeczy, bo „mamo” mówią do niej nie tylko jej dzieci.

 • Tamara Arciuch: Trzecia ciąża i rozbierane sceny

  Choć Tamara Arciuch odlicza tygodnie do porodu, to wciąż nie zwalnia tempa. Cierpliwie pracuje na planie dwóch popularnych seriali, a po powrocie z pracy z wielką przyjemnością zmienia się w perfekcyjną panią domu. Uwielbia sprzątać, gotować i dbać o synów oraz męża.

 • Joanna Brodzik w "Nie rób scen"

  W jedną z bohaterek nowego serialu TVN "Nie rób scen" wciela się Joanna Brodzik. Gra kobietę po trzydziestce, które idzie przez życie z uśmiechem, mimo że nie jest perfekcyjna. Na planie aktorka nie musi się ani specjalnie malować ani stroić. Bardzo sobie to chwali.

 • Nowy program Małgorzaty Rozenek

  Małgorzata Rozenek wkracza w świat reality show. Będzie sędziować w programie "Bitwa o dom". Nie oznacza to jednak, że przestaje uczyć czystości i porządku w przebojowej "Perfekcyjnej pani domu"! Trwa sezon wiosennych porządków. Co radzi perfekcyjna pani domu? Małgorzata Rozenek : - Należy pracować systematycznie: podzielić pracę na etapy. Zacząć od jednego pokoju, a gdy się skończy w nim...

 • Co czai się w ukryciu?

  Grywała role pięknych kobiet - bawiła, śmieszyła, wzruszała. Po raz pierwszy Magdalena Boczarska poraża - tym, jak perfekcyjnie zespoliła się z rolą i jak wielkie emocje uniosła na swoich kruchych barkach. W najnowszym filmie Jana Kidawy-Błońskiego zagrała kobietę na skraju załamania nerwowego, szaloną z miłości, rozpaloną od żądzy, wycofaną ze świata i błądzącą w krainie własnych pragnień.

 • Piotr Stramowski: Twardziel na różne sposoby

  ...musi prosić o wejście na casting, przemieniasz się w kogoś, kogo zapraszają wszędzie, a przecież jesteś tą samą osobą. Wyobraź sobie - wychodzisz z tego budynku i nagle wszyscy cię poznają. Pani(...) raz "dzień dobry" i dalej rozmawiam z inną bohaterką. W "Kobietach mafii" ani jednej sceny wspólnej nie mamy. Żartujecie sobie z tego po powrocie do domu? - Raczej nie. Chociaż teraz jest...

 • Jessica Chastain w świecie hazardu

  Jako dziecko przegrała z mamą w pokera cukierki, które zebrała w Halloween. Tym sposobem Jessica Chastain zraziła się na długie lata do gier hazardowych. W swoim najnowszym filmie aktorka wciela się w Molly Bloom, która organizuje ekskluzywne, nielegalne rozgrywki pokerowe.

 • Marzenia do spełnienia

  ...świadomość, kto ma w nim zamieszkać. "Bitwa o dom" czy "Perfekcyjna pani domu", który program jest dla pani większym wyzwaniem? - To całkowicie inne programy. W 'Perfekcyjnej pani domu' odwiedzam(...) kwestiach po prostu się nie znam. Czy ogląda pani inne programy lifestylowe, może np. o urządzaniu domu? - Dopóki praca nie pochłaniała mnie w takim stopniu jak obecnie, bardzo je lubiłam. Jestem wielką...