• Informacje na temat:

  perfekcyjna pani domu lata

Artykuły na temat: perfekcyjna pani domu lata
 • Agnieszka Dygant: Perfekcyjna pani domu?

  Jako zodiakalny Baran zawsze stawia na swoim. Sportu nie lubi, nawet w telewizji, za to z pasją robi porządki w domu. Agnieszka Dygant potrafi zaskoczyć i to nie tylko różnymi rolami na ekranie.

 • Ula Chincz: Nie jestem perfekcyjna

  Ula Chincz zdradza, jakie zasady panują w jej domu. Opowiada też o nietypowych sytuacjach w programie "Misja ratunkowa" i marzeniu, by wystąpić na festiwalu w San Remo.

 • Rozenek była bałaganiarą

  Perfekcyjna pani domu opowiada o tym, czego nauczyły ją trzy lata w show-biznesie, jak reaguje na plotki i czy zastanawiała się, jak wyglądałoby jej życie bez występowania w telewizji.

 • Anna Seniuk: Serce prawdziwej matki

  Po sukcesie serialu „Czterdziestolatek” media uznały ją za… wzorcową matkę Polkę. Sama przyznaje jednak, nie jest typem perfekcyjnej pani domu. Coś jednak jest na rzeczy, bo „mamo” mówią do niej nie tylko jej dzieci.

 • Tamara Arciuch: Trzecia ciąża i rozbierane sceny

  Choć Tamara Arciuch odlicza tygodnie do porodu, to wciąż nie zwalnia tempa. Cierpliwie pracuje na planie dwóch popularnych seriali, a po powrocie z pracy z wielką przyjemnością zmienia się w perfekcyjną panią domu. Uwielbia sprzątać, gotować i dbać o synów oraz męża.

 • Kinga Rusin zaczyna od nowa

  Niedawno minęły 4 lata od głośnego, burzliwego i bardzo bolesnego rozwodu Kingi Rusin (39 l.) z Tomaszem Lisem (44 l.). Wiele osób zadaje sobie pytanie: jak to możliwe, że tak atrakcyjna i utalentowana kobieta żyje jako singielka?

 • Marzenia do spełnienia

  ...świadomość, kto ma w nim zamieszkać. "Bitwa o dom" czy "Perfekcyjna pani domu", który program jest dla pani większym wyzwaniem? - To całkowicie inne programy. W 'Perfekcyjnej pani domu' odwiedzam(...) kwestiach po prostu się nie znam. Czy ogląda pani inne programy lifestylowe, może np. o urządzaniu domu? - Dopóki praca nie pochłaniała mnie w takim stopniu jak obecnie, bardzo je lubiłam. Jestem wielką...

 • Catherine Denueve: Moje oczy są zawsze smutne

  ...- Nigdy nie byłam specjalnie przebojową dziewczyną. Siedziałam w domu i czytałam książki. Do pewnego stopnia oczywiście, ale nie interesowało mnie nigdy noce życie i ekstremalne przygody. W żadnym momencie nie musiałam i nie chciałam sobie czy innym niczego udowadniać - mówi Catherine Deneuve.

 • Co czai się w ukryciu?

  ...konsekwencjami własnych czynów i sąsiad na rządowym stanowisku w roli super-ego. W takim domu kotłują się emocje. Jakie towarzyszyły pani w uczeniu się swojej bohaterki? - Nie uczyłam się jej, nie(...) nam do myślenia, skłoniła do spojrzenia na Boczarską w nowym świetle i dostrzeżenia aktorki, która ma wielkie ambicje, prawdziwe pasje, ciągle chce więcej i umie zdobywać szczyty. Mówiła pani, że...

 • Jessica Chastain w świecie hazardu

  Jako dziecko przegrała z mamą w pokera cukierki, które zebrała w Halloween. Tym sposobem Jessica Chastain zraziła się na długie lata do gier hazardowych. W swoim najnowszym filmie aktorka wciela się w Molly Bloom, która organizuje ekskluzywne, nielegalne rozgrywki pokerowe.