• Informacje na temat:

  perfekcyjna pani domu zdjecia domu

Artykuły na temat: perfekcyjna pani domu zdjecia domu
 • Agnieszka Dygant: Perfekcyjna pani domu?

  Jako zodiakalny Baran zawsze stawia na swoim. Sportu nie lubi, nawet w telewizji, za to z pasją robi porządki w domu. Agnieszka Dygant potrafi zaskoczyć i to nie tylko różnymi rolami na ekranie.

 • Henio z braćmi! Małgorzata Rozenek pokazała synów [zdjęcia]

  Małgorzata Rozenek, która niedawno urodziła trzecie dziecko - synka Henia, podzieliła się najnowszymi, rodzinnymi kadrami. Widać na nich m.in. wszystkie dzieci "Perfekcyjnej Pani Domu", która w opisie pod kadrami podzieliła się refleksją na temat pierwszych dni po porodzie. Zobaczcie zdjęcia!

 • Zamierza wydać książkę

  Trzeci sezon show "Perfekcyjna pani domu" prawie za nami. Małgorzata Rozenek zdradza, jakie ma plany na przyszłość.

 • Małgorzata Rozenek poprowadzi program "Damą być"

  Małgorzata Rozenek poprowadzi nowy reality show TVN-u "Damą być" - poinformował portal Wirtualnemedia.pl. W programie, do którego zdjęcia ruszą w listopadzie, "Perfekcyjna Pani Domu" będzie uczyć kobiety dobrych manier.

 • Wcale nie taka idealna

  Małgorzata Rozenek jak każda kobieta ma chwile słabości oraz rzeczy, o które zawsze będzie walczyć. "Perfekcyjna pani domu" zdradza, co jest najważniejsze w jej życiu.

 • Wszystko przez feministki

  Nowy sezon, nowe zadania. Perfekcyjna Pani Domu i jej biała rękawiczka tym razem pojawią się w dwóch domach: u Dominiki w Łagowie i u Alicji w Zielonej Górze.

 • Małgorzata Rozenek: Uczucie idealne?

  Odkąd została gospodynią "Perfekcyjnej pani domu", przylgnęła do niej etykietka kobiety doskonałej. Być może dlatego tak duże emocje wzbudza jej związek z Radosławem Majdanem, byłym piłkarzem o reputacji playboya.

 • Rozenek łatwo się wzrusza

  ...rok z rzędu, bo przecież jako "Perfekcyjna Pani Domu" co tydzień odwiedzam Polaków w ich domach. Właściwie moglibyśmy uznać, że zawodowo zajmuję się wizytowaniem mieszkań (śmiech). A czego się(...)Jurorzy "Bitwy o dom": Natalia Nguyen, Tomasz Pągowski i Małgorzata Rozenek toczą ciężkie boje, bo każdy zwraca uwagę na coś innego. - Spotykam wspaniałych ludzi w architektonicznie niedoskonałych...

 • Catherine Denueve: Moje oczy są zawsze smutne

  ...- Nigdy nie byłam specjalnie przebojową dziewczyną. Siedziałam w domu i czytałam książki. Do pewnego stopnia oczywiście, ale nie interesowało mnie nigdy noce życie i ekstremalne przygody. W żadnym momencie nie musiałam i nie chciałam sobie czy innym niczego udowadniać - mówi Catherine Deneuve.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan wróciła do pracy dwa tygodnie po porodzie

  Małgorzata Rozenek-Majdan to postać, o której w ostatnich tygodniach było dość głośno w mediach. Wszystko za sprawą radosnego oczekiwania i ciąży "Perfekcyjnej Pani Domu"; finalnie 10 czerwca 2020 roku Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan powitali na świecie syna, który otrzymał imię Henryk. Mały Henio z miejsca skradł serca szczęśliwych rodziców, którzy chętnie dzielą się zdjęciami z synkiem...