• Informacje na temat:

  perfekcyjna twarz

Artykuły na temat: perfekcyjna twarz
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Trzecia wygrana

  W poprzedniej odsłonie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Mateusz Ziółko dokonał nie lada sztuki, odnosząc już trzecie zwycięstwo w tej edycji show. W siódmym odcinku okazało się, że nie będzie on jedyną osobą z tym specyficznym hattrickiem na koncie.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7": Estradowi kamikadze

  By jak najlepiej wypaść przed jurorami i widzami, uczestnicy programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" muszą opanować mnóstwo elementów. Na szczęście, mogą liczyć na swoich trenerów. Finał tej edycji już w najbliższą sobotę, 6 maja, w Polsacie. O zwycięstwo walczyć będą: Joanna Jabłczyńska, Kasia Popowska, Zosia Nowakowska oraz Sławomir.

 • Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10": Mateusz Ziółko jako Zbigniew Wodecki najlepszy

  Mateusz Ziółko wygrał czwarty odcinek 10. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jurorzy byli zachwyceni jego wykonaniem piosenki Zbigniewa Wodeckiego "Lubię wracać tam, gdzie byłem".

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Fantastyczny Przybylski!

  W szóstym odcinku programu "Twoja Twarz brzmi Znajomo" uczestnicy zaprezentowali się w kolejnych wcieleniach. Kto wypadł najlepiej? Tym razem bezkonkurencyjny okazał się Marcin Przybylski!

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Sukces Kwiatkowskiego

  Już tylko jedna gwiazda nie wygrała żadnej z odsłon czwartego sezonu programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Do grona zwycięzców dołączył po ósmym odcinku Michał Kwiatkowski.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 5": Niesamowici Grzechnik i Szwed

  Ósmy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", wyemitowany w Polsacie 30 kwietnia, przyniósł wiele emocji. Takiej sytuacji podczas głosowania w programie jeszcze nie było. A wszystko za sprawą Jerzego Grzechnika i Aleksandry Szwed. Zobaczcie, co sami o tym mówią!

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Najlepszy Kasprzykowski

  W sobotę, 19 września, rywalizacja między uczestnikami show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" była jak zwykle bardzo zacięta. W trzecim odcinku 4. edycji polsatowskiego programu najlepszy okazał się jednak Bartek Kasprzykowski, który wcielił się w króla soulu, Barry'ego White'a.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Jak Bilguun staje się kobietą?

  W programie Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo" był już Krzysztofem Krawczykiem i Grzegorzem Skawińskim. Zaśpiewał również Bałkanicę zespołu Piersi. Teraz przeistoczy się w kobietę. I to jaką! Bilguun Ariunbaatar zostanie Danutą Rinn.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Jak brzmi Włoch po rosyjsku?

  Piąty odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" opanował wielkanocny klimat. Kasia Skrzynecka została nazwana wielkanocną pisanką, a Paweł Królikowski otrzymał nawet świąteczny prezent w postaci uroczego króliczka! Widzowie Polsatu obejrzeli ten odcinek w Wielką Sobotę, 4 kwietnia.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kawalec wygrywa, ale nie wchodzi do finału

  Za nami 8. odcinek show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Gwiazdą wieczoru okazał się Jacek Kawalec, który brawurowo wcielił się w Joe Cockera i został zwycięzcą przedostatniej odsłony programu. Nie zobaczymy go jednak za tydzień w finale...