• Informacje na temat:

  perfekcyjny pan domu

Artykuły na temat: perfekcyjny pan domu
 • ​Recenzja KęKę "To tu": Perfekcyjny pan domu

  ...i partnera, pana domu w pocie czoła rzeźbiącego swoją sylwetkę, świadomego tego, że młodym odbiorcom nie należy w tekstach bluzgać, za to można ich motywować. Zaczyna się kiedy zegar wskazuję szóstą rano...

 • Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu

  Małgorzata Rozenek wydała kolejną książkę. Po "Perfekcyjnej pani domu" i "Perfekcyjnym ogrodzie" przyszedł czas na "Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu". Autorka opowiada o pracy przy pisaniu najnowszej pozycji i zdradza, że już planuje kolejne.

 • Nie perfekcyjna, ale... zabójcza pani domu

  Nieprzeciętna uroda, dobre maniery i przyjemne usposobienie to niezaprzeczalnie cechy idealnej kandydatki na żonę. Niestety często są one jedynie złudzeniem, na które dał się nabrać już niejeden mężczyzna. Program "Zabójcza Pani Domu" debiutuje w sobotę, 5 lipca, na kanale ID.

 • "Ratując pana Banksa": Z cyklu - prawdziwe historie

  "Ratując pana Banksa" to bajkowa historia, w której na jednym planie spotyka się dwójka wybitnych aktorów. Tom Hanks w roli Walta Disneya staje twarzą w twarz z Emmą Thompson, kreującą P. L. Travers. Wspólnymi siłami będą próbowali wskrzesić legendarną Mary Poppins. Czy to może się udać, jeśli ich wizje przeczą sobie w każdym calu?

 • Trzech panów w dżungli, nie licząc psów

  Co by było, gdyby Baron Munchhausen w swoją pierwszą podróż wyruszył po siedemdziesiątce, a za kompana wziąłby dzieciaka w wieku wczesnoszkolnym? To był parszywy dzień. Połowa października, a za(...)-deszczową breję, kupiłem co miałem kupić i ręce mi opadły. Bo jak tu funkcjonować dalej, kiedy świszczy wiatr, siąpi deszcz ze śniegiem, skarpety mam doszczętnie przemoczone, do domu daleko, a kawa była...

 • "rodzinka.pl": Pełno w domu

  Szósta seria "rodzinki.pl" przyniesie rewolucję w domu Boskich. Upodobnią się do rodziny z włoskiego Południa. Będzie tłok, gwar, utarczki i romans, który zaszokuje Natalię.

 • Krzysztof Ibisz: Nie mogę stać w miejscu

  ..., których się po prostu lubi, to trudno nie mieć dobrej energii. Ona przechodzi przez ekran i bardzo się cieszę, że zostaje tak wspaniale oceniona. Jeszcze raz serdecznie dziękuję! Skąd w tobie taki luz(...)". Twoja radość wynika z tego, że dojrzali ludzie, którzy osiągnęli sukces, znają swoją wartość i mogą wreszcie cieszyć się życiem? A może powód tej radości jest inny? - To wspaniały wiek! Po 50-tce nie...

 • Wszystko przez feministki

  Nowy sezon, nowe zadania. Perfekcyjna Pani Domu i jej biała rękawiczka tym razem pojawią się w dwóch domach: u Dominiki w Łagowie i u Alicji w Zielonej Górze.

 • Małgorzata Rozenek w nowym programie

  Jedna z najgorętszych gwiazd ostatniego sezonu, Małgorzata Rozenek, weźmie udział w kolejnym programie telewizji TVN. Tym razem "perfekcyjna pani domu" będzie jurorką nowego show "Bitwa o dom".

 • Uczy się spontaniczności

  Trzy sezony "Perfekcyjnej pani domu" nauczyły mnie jednego: nie planować! Kiedyś wszystko w moim życiu było dokładnie przemyślane, przygotowane... Tymczasem los podarował mi kilka niespodzianek - mówi Małgorzata Rozenek.

Wideo na temat: perfekcyjny pan domu
 • Majdan opowiada w TVN o luksusie!

  zadebiutował w TVN. Pan "perfekcyjny" oznajmił, że "dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach, a bogaci ludzie nie muszą udowadniać tego, że są bogaci". "Tak jak człowiek inteligentny nie musi udowadniać, że jest inteligentny. Wynosimy pewne rzeczy z domu. Pieniądze nigdy nie mogły mnie zmienić, zmieniają tylko ludzi słabych" - wyznał z wrodzoną zapewne skromnością Radek. (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: perfekcyjny pan domu
 • Re: Maraton z "MacGyverem"

  chrześcijanie będą mieć nowe niezniszczalne ciała " _____ "Dlaczego Bóg nie przeszkodził szatanowi w Edenie - perfekcyjny plan " _______ " 100 powodów dla których ewolucja jest głupia " _______ " PAN JEZUS(...) domu, nowszego samochodu, więcej zer na koncie, że nie mają już 20 lay, wyglądu modelki/modela, czy kilku partnerów seksualnych i tysięcy innych rzeczy. Ludzie szukają duchowego pokoju, ukojenia