• Informacje na temat:

  perkusista nirvany

Artykuły na temat: perkusista nirvany
 • Pokazy filmu o Kurcie Cobainie

  Specjalne kinowe pokazy filmu o wokaliście i gitarzyście Nirvany Kurcie Cobainie "Cobain: Montage of Heck" odbędą się w czwartek, 23 kwietnia, w kilkunastu polskich miastach. Dokument zawiera nieupubliczniane wcześniej materiały z prywatnych archiwów rodziny muzyka.

 • "Foo Fighters: Sonic Highways" od 8 grudnia w HBO GO

  "Foo Fighters: Sonic Highways" to nowy serial dokumentalny produkcji HBO. Osiem miast, osiem piosenek, osiem niezwykłych odcinków poświęconych amerykańskiej muzyce rozrywkowej. Produkcję będzie można oglądać od poniedziałku, 8 grudnia w HBO GO. Twórcą i pomysłodawcą serialu jest Dave Grohl, lider zespołu Foo Fighters.

 • Obejrzyj pierwszy występ Dave'a Grohla z Nirvaną

  W sieci pojawiło się wideo z pierwszego występu muzyka z legendarną formacją.

 • Courtney Love pogodziła się z córką

  Po raz pierwszy od pięciu lat Courtney Love i Frances Bean Cobain były widziane razem.

 • Andrew Wood (Mother Love Bone): Pierwsza ofiara heroinowego amoku

  25 lat temu, 19 marca 1990 roku w wieku 24 lat zmarł Andrew Wood, wokalista grupy Mother Love Bone, której muzycy po tej tragedii utworzyli Pearl Jam.

 • Sundance: Świetny dokument o Kurcie Cobainie

  Film "Montage of Heck", opowiadający historię Kurta Cobaina, gitarzysty i wokalisty grupy Nirvana, został zaprezentowany podczas tegorocznego festiwalu filmowego Sundance. Na film składają się prywatne nagrania, prezentujące osobisty, intymny świat Cobaina.

 • Dave Grohl i Courtney Love: Razem dla Kurta

  Były perkusista Nirvany Dave Grohl wspomina wzruszający moment pojednania z wdową po Kurcie Cobainie - Courtney Love.

 • Muzycy Nirvany znów razem

  Perkusista Dave Grohl oraz basista Krist Novoselic, którzy tworzyli sekcję rytmiczną Nirvany, po kilkunastu latach nagrają wspólnie utwór.

 • David Grohl o unikalnych nagraniach Nirvany

  Dave Grohl, frontman grupy Foo Fighters i były perkusista Nirvany, był zaszokowany słysząc w radiu utwór "You Know You're Right" - jego ostatnie wspólne nagranie z Kurtem Cobainem i Kristem Novoselicem. Zapowiedział także wydanie płyty z unikatowymi nagraniami Nirvany, których dotąd "nikt nigdy nie słyszał".

 • Gubernator z Nirvany?

  Krist Novoselic, były basista formacji Nirvana, poważnie myśli o ubieganiu się o posadę gubernatora amerykańskiego stanu Waszyngton. Muzyk ogłosił kilka miesięcy temu, że zrywa z dotychczasową branżą i ma zamiar intensywnie zaangażować się w życie publiczne.

Wideo na temat: perkusista nirvany
 • Whiplash

  "Whiplash" to zdobywca Grand Prix 30 edycji najważniejszego festiwalu kina niezależnego Sundance w USA oraz nagrody publiczności. Andrew (Miles Teller) to młody perkusista, który stara się osiągnąć doskonałość. Fletcher, wykładowca prestiżowego konserwatorium (JK Simmons) jest bardzo wymagającym nauczycielem. Jego metody dydaktyczne są okrutne; zmusza uczniów do nieludzkiego wysiłku, często poniża. Andrew jest gotowy na wszelkie poświęcenia, aby stać się muzykiem idealnym. Przejmujący obraz...