• Informacje na temat:

  perrie edwards plotki

Artykuły na temat: perrie edwards plotki
 • Zayn Malik (22 l.) i Perrie Edwards (21 l.) są zaręczeni od 2013 roku. Teraz pojawiły się plotki, że para wzięła potajemny ślub.

 • Zayn Malik dostał wyrazy wsparcia od kolegów z One Direction!

  To było głośne zerwanie! Zayna Malik zdecydował, że nie chce być z Perrie Edwards (22 l.). Dla fanów był to ogromny szok, ponieważ para była już zaręczona! Wciąż pojawiały się plotki, że młodzi w tajemnicy wzięli ślub. Niestety, okazało się, że jest zupełnie inaczej! Zayn Malik postanowił, że ich związek nie ma już sensu. Zostawił Perrie, która podobno wciąż nie może się pozbierać po tym...

Wideo na temat: perrie edwards plotki
 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • J. Edgar

  Biografia jednego z najbardziej kontrowersyjnych ludzi Ameryki XX wieku - J. Edgara Hoovera. Był on założycielem FBI, którego szefem pozostał aż do dnia swojej śmierci w 1972 roku. Wokół osoby Hoovera powstało wiele plotek dotyczących jego orientacji seksualnej, obsesji komunistycznej czy też zwalczania wszelkimi sposobami ludzi, którzy przeciwstawiali się jego rządom.