• Informacje na temat:

  pet shop boys polska strona

Artykuły na temat: pet shop boys polska strona
 • "Elektryczny" Pet Shop Boys: Posłuchaj przed premierą!

  Na naszych stronach możecie przedpremierowo posłuchać płyty "Electric" duetu Pet Shop Boys. Dodajmy, że Brytyjczycy 4 września wystąpią w Ergo Arena na pograniczu Gdańska i Sopotu.

 • Pet Shop Boys wystąpią w Trójmieście

  Doskonale znany na całym świecie duet Pet Shop Boys przyjedzie do Polski. Legenda muzyki pop wystąpi 4 września w położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu hali Ergo Arena.

 • Członkowie brytyjskiej grupy Pet Shop Boys, którą mieliśmy okazję gościć w Polsce przy okazji zeszłorocznej Inwazji Mocy, umieścili na swej internetowej stronie trzy nowe utwory pochodzące z musicalu "Closer To Heaven", który latem zostanie wystawiony na londyńskim West Endzie.

 • Multimedialne widowisko Pet Shop Boys w Gdańsku

  Brytyjski duet Pet Shop Boys w środę (4 września) wystąpi na scenie gdańskiej Ergo Areny. Autorzy szlagierów "Its A Sin" i "Domino Dancing" zaprezentują przygotowane z rozmachem multimedialne widowisko - piosenkom towarzyszyły będą projekcje trójwymiarowe i pokazy laserowe.

 • Pet Shop Boys: Głupi czy "mądry inaczej"?

  ..."Czy głupota jest naprawdę głupotą, czy tylko byciem mądrym inaczej?" - zapytuje w najnowszym przeboju Pet Shop Boys zatytułowanym "I'm With Stupid" wokalista brytyjskiego duetu Neil Tennant. Teledysk do piosenki, odnoszącej się do trudnej relacji George'a W. Busha i Tony'ego Blaira, możecie już teraz oglądać na stronach INTERIA.PL.

 • Kanadyjska sensacja w Polsce

  ...22 czerwca na jedynym koncercie w naszym kraju wystąpi Junior Boys.

 • "Woodstock z muzyką trance"

  ...przyjechał na mini-tournee na początku 2004 roku. Blank & Jones mają na koncie współpracę z grupą Pet Shop Boys i Dieterm Meierem z zespołu Yello. Na wydanej w marcu 2004 roku płycie "Monument...

 • Summer of Music Festival jak Roskilde

  Zespoły Pet Shop Boys, Stereo MC's, Maximo Park i The Crystal Method oraz wokalista Ian Brown i wokalistka Peaches wystąpią podczas pierwszego warszawskiego Summer of Music Festival, który odbędzie się 9 i 10 września na Torze Wyścigów Konnych Służewiec.

 • "Nigdy się nie kłócimy"

  Zespołu Pet Shop Boys nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Od ponad 10 lat jest on jedną z największych gwiazd muzyki pop. 15 lipca duet Neil Tennant i Chris Lowe wystąpił w Gliwicach w ramach tegorocznej Inwazji Mocy organizowanej przez radio RMF FM. Dosłownie na dwie godziny przed wyjściem na scenę o tym jak pracują, jak będzie wyglądał ich nowy album i czy lubia udzielać wywiadów z Pet Shop...

 • Startuje Summer Of Music Festival

  W sobotę, 9 września, rozpocznie się festiwal Summer Of Music. W ciągu dwóch dni na 4 scenach wystąpi 40 wykonawców polskich i zagranicznych. Gwiazdą imprezy będzie brytyjski duet synthpopowy Pet Shop Boys, ale o sile festiwalu decydować będą niezależni artyści: Ian Brown, Peaches, Mercury Rev, Maximo Park, Daft Punk i cały zastęp wykonawców reprezentujących scenę nowobrzmieniową.