• Informacje na temat:

  peta wilson

Artykuły na temat: peta wilson
 • Peta Wilson lepsza od Belluci

  Peta Wilson, znana przede wszystkim z serial u "Nikita", zastąpi na planie filmu "The League of Extraordinary Gentlemen" Monikę Belluci. Aktorka wcieli się w rolę Miny Harker, ukochanej Drakuli. Obraz, będący filmową adaptacją rysunkowej opowieści autorstwa Alana Moore'a, powstaje w wytwórni 20th Century Fox.

 • Dennis Wilson (The Beach Boys): Widziałem, jak Manson zabił człowieka

  ...4 grudnia 1944 roku w kalifornijskim mieście Inglewood urodził się Dennis Wilson, przyszły perkusista i wokalista zespołu The Beach Boys. Z początku chłopiec z zamiłowaniem do surfowania, pod koniec życia - członek sekty Charlesa Mansona.

 • Wilson Phillips: Carnie mamą

  Carnie Wilson, jedna z wokalistek amerykańskiego żeńskiego tria Wilson Phillips, w piątek, 22 kwietnia, urodziła córeczkę, która otrzymała imiona Lola Sofia. Przy porodzie uczestniczył także dziadek dziewczynki, Brian Wilson, legendarny wokalista The Beach Boys.

 • Brian Wilson zagra "Smile"

  Brian Wilson, główna postać legendarnej grupy The Beach Boys, zaprezentuje publiczności londyńskiej materiał z płyty "Smile", która miała zostać wydana wiele lat temu, jako następczyni uwielbianej przez krytyków "Pet Sounds". Do wykonania piosenek z tego albumu dojdzie w dniach 20-24 lutego 2004 roku w Royal Festival Hall.

 • Brian Wilson: "Piękny marzyciel"

  Perypetie związane z nagrywaniem przez Briana Wilsona legendarnej wręcz płyty "Smile", zostaną pokazane na ekranie. Wokalista The Beach Boys dokończył prace nad materiałem po 38 latach! Opowiadający o tym film "Beautiful Dreamer" ("Piękny marzyciel") trafi do kin pod koniec grudnia.

 • Nikita kontra Superman

  Peta Wilson, gwiazda serial u "Nikita", podała na swej stronie internetowej, że wystąpi w filmie "Superman Returns", nad którym pracuje Bryan Singer. Aktorka nie podała, w kogo wcieli się w kolejnej filmowej opowieści o przygodach superbohatera.

 • Russell Crowe ma nową sympatię

  Niedługo trwało samotne życie Russella Crowe'a. Zgodnie z przypuszczeniami plotka rskiej prasy, dość szybko wydało się, kto jest następczynią Meg Ryan. Gwiazdor "Gladiatora" spotyka się teraz z Australijką Petą Wilson, aktorką znaną z serial u "Nikita".

 • Beach Boys: Pozew byłego lidera

  Mike Love, były frontman amerykańskiej grupy Beach Boys, złożył sądowy pozew przeciwko Brianowi Wilsonowi, swojemu byłemu koledze z zespołu. Love oskarżył Wilsona o "bezwstydne sprzeniewierzenie się" jego piosenkom, a także wizerunkowi grupy. Poszło o album "Smile", przez wielu uważany za najsłynniejszą nigdy nie wydaną płytę.

 • Równorzędny przeciwnik The Beatles

  Historia obchodzącego dziś 70. urodziny Briana Wilsona z The Beach Boys to klasyczny przypadek geniusza targanego problemami, które przystopowały rozkwit talentu artysty. Chyba tylko z tego powodu Amerykanin nie doczekał się takiego uznania jak jego rówieśnik, obchodzący niedawno urodziny Paul McCartney.

 • Czeskie "Gwiezdne wojny"

  ..."The League of Extraordinary Gentlemen" Stephena Norringtona w gwiazdorskiej obsadzie (Sean Connery, Peta Wilson, Jason Isaacs). Zdjęcia w stolicy Czech realizować będzie również Richard Donner ( "Omen...

Wideo na temat: peta wilson