• Informacje na temat:

  peter andre z żoną

Artykuły na temat: peter andre z żoną
 • Peter Andre i Jordan: Małżeński duet

  Śpiewające małżeństwo Peter Andre i była modelka Jordan planuje nagrać wspólną płytę. Jordan do tej pory była znana głównie z obfitego biustu i startu w brytyjskich eliminacjach do Eurowizji. Nieco więcej można powiedzieć o umiejętnościach Andre, który sprzedał kilka milionów płyt, a jego największym przebojem jest piosenka "Mysterious Girl".

 • Piosenkarz zdradzał żonę?

  Pochodzący z Australii wokalista Peter Andre wystosuje pozew przeciwko wciąż obecnej żonie, modelce Katie Price, która zasugerował zdradę ze strony męża.

 • Kto był najsympatyczniejszy w 2009 roku?

  Wokalista Peter Andre został wybrany przez Brytyjczyków najpopularniejszym i najsympatyczniejszym celebrytą mijającego roku.

 • Przez rozwód chciał się zabić

  Australijski piosenkarz Peter Andre mocno przeżył rozwód z modelką i telewizyjną gwiazdą Katie Price. Wokalista z powodu rozstania z partnerką miewał ataki paniki.

 • Gotowy na nową miłość

  Piosenkarz Peter Andre pogodził się już z rozstaniem z modelką Katie Price i jest gotowy na nowy związek.

 • Jordan zmniejszy biust

  ...28-letnia Jordan, angielska śpiewająca modelka i żona znanego wokalisty Petera Andre, zdecydowała się operacyjnie pomniejszyć swój słynny biust w rozmiarze 32FF. Taką decyzję uzasadniła tym, że chce zachować jędrność swoich piersi.

 • Jordan: Gwiazdy odmawiają

  W sobotę, 10 września, w zamku Highclere, w angielskim miasteczku Newbury, odbędzie się wesele angielskiej śpiewającej modelki Jordan (27 l.) i wokalisty Petera Andre (32 l.). W uroczystości miało wziąć kilkanaście osób ze świata brytyjskiej rozrywki, jednak sporo z nich odmówiło pojawienia się. Z tego powodu para młoda może stracić aż milion dolarów!.

 • Gwen Stefani: Pomocna dłoń

  ...się także sporo gości, którzy muzycznie wspomogli Gwen Stefani. I tak w "Real Thing" zagrali Bernard Sumner i Peter Hook, wokalista i basista grupy New Order. W tym samym utworze można usłyszeć także(...)" i przyniósł paniom statuetkę Grammy. "Rich Girl" wyprodukował słynny odkrywca rapowych talentów Dr. Dre. Andre 3000 z OutKast gościnnie zaśpiewał w "Buble Pop Electric" (pod pseudonimem Johnny Vulture) i "Long...

 • Cztery Oscary dla "Parasite"! Relacja z gali

  ..., Danny Aiello, Buck Henry, Stanley Donen, Robert Forster, Anna Karina, Peter Mayhew, Andre Previn, Bibi Andersson, Doris Day, Rutger Hauer, Franco Zeffirelli, Seymour Cassel, Peter Fonda, John(...) Andreicheva dziękują wszystkim, którzy pracowali nad ich filmem. "Mój film to list miłosny dla wszystkich dzielnych dziewczyn z Afganistanu" - twierdzi Dysinger. 3:16 Mahershala Ali wręczy Oscara...

 • Teresa Dzielska: Popularność przyniosły jej "Barwy szczęścia"

  ...w "Pierwszym razie" Michała Walczaka w reż. Tomasza Mana (dostała nominację do Złotej Maski w województwie śląskim), Rita w "Do dna" Wandy Pietruszewskiej, Sanne w "Plaży" Petera Asmussena, Gertruda w "Hamlecie" Williama Szekspira - te spektakle reżyserował Andre Hübner-Ochodlo. Za sukces uważa nie tylko dokonania teatralne i filmowe. Udaje jej się łączyć pracę z życiem rodzinnym. Jej partnerem jest...

Wideo na temat: peter andre z żoną
 • Peter Andre i piersi jego żony

  Peter Andre z żoną Katie Price w Londynie 3 kwietnia. Nam rzuca się w oczy przede wszystkim wielki biust Katie. :-)

 • Żona Petera Andre zmniejsza piersi

  Peter Andre z żoną Katie Price i córeczką wychodzą z kliniki w Beverly Hills 24 kwietnia. Katie konsultuowała się z lekarzem w sprawie zminiejszenia jej imponującego biustu.