• Informacje na temat:

  peter brown aktor

Artykuły na temat: peter brown aktor
 • "Manchester By the Sea" faworytem nagród Gildii Aktorów Ekranowych

  Film "Manchester by the Sea" otrzymał aż cztery nominacje do nagród Gildii Aktorów Ekranowych (Screen Actors Guild). Szansę na statuetkę mają gwiazdy obrazu Kennetha Lonergana - Casey Affleck i Michelle Williams.

 • Peter Robbins, były aktor dziecięcy, przyznał się do grożenia śmiercią

  ...59-letni Peter Robbins został uznany winnym grożenia śmiercią dwóm osobom oraz oferowania 50 tysięcy dolarów za zabicie jednej z nich.

 • "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri" z czterema nominacjami do nagród Gildii Aktorów Ekranowych

  Film "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri" Martina McDonagha otrzymał aż cztery nominacje do Gildii Aktorów Ekranowych. Niespodzianką jest brak aktorskich nominacji dla gwiazd "Czwartej władzy" Stevena Spielberga: Meryl Streep i Toma Hanksa.

 • Kolejna adaptacja Dana Browna

  Ron Howard nie wyreżyseruje ostatniej części trylogii Dana Browna o Robercie Langdonie zatytułowanej "Zaginiony symbol", ale podejmie się produkcji filmu.

 • Nominacje do nagrody Gildii Aktorów

  We wtorek, 29 stycznia, ogłoszono nominowanych do prestiżowej nagrody Gildii Aktorów Amerykańskich (Screen Actors Guild Awards). Wśród aktorów mających szansę na wyróżnienie są tegoroczni zdobywcy Złotych Globów za najlepsze role dramatyczne: Russell Crowe ( "Piękny umysł" ) i Sissy Spacek ("In the Bedroom"). Szanse na nagrodę mają również Denzel Washington ( "Dzień próby" ) i Renée Zellweger...

 • Nie lubię aktorstwa

  Każdy od czegoś zaczyna. W przypadku Petera Sarsgaarda tym "czymś" była szkolna adaptacja musicalu "You're a Good Man, Charlie Brown", w której zagrał Linusa.

 • Gwiazdy kina wśród gości festiwalu EnergaCamerimage

  Quentin Tarantino, Danny DeVito, Peter Greenaway i Richard Gere będą gośćmi 27. edycji Festiwalu EnergaCamerimage, która w sobotę, 9 listopada, rozpocznie się w Toruniu. Festiwalowe nagrody trafią także m.in. do Edwarda Nortona, Lecha Majewskiego i Heleny Trestikovej.

 • "Dziewczyna warta grzechu": W starym stylu

  ...​"Dziewczyną wartą grzechu" Peter Bogdanovich, jeden z najbardziej utalentowanych filmowców swego pokolenia, powraca - po dłuższej nieobecności - na ekrany kin.

 • "Hobbit" na DVD i Blu-ray: Premiera roku

  ..."Hobbit: Niezwykła podróż", kasowa produkcja w reżyserii zdobywcy Oscara Petera Jacksona, już od 9 kwietnia będzie dostępna na Blu - ray 3D, Blu - ray i DVD w wyjątkowej ofercie Galapagos Films.

 • Ian McKellen wraca jako Gandalf

  Ian McKellen, który powraca jako Gandalf w nowym filmie Petera Jacksona, uważa, że aktorzy z "Hobbita" podbiją serca widzów, tak jak obsada "Władcy Pierścieni". "Te krasnoludy są wspaniałe" - powiedział o bohaterach filmu na konferencji prasowej w Londynie.