• Informacje na temat:

  peter falk columbo

Artykuły na temat: peter falk columbo
 • Zmarł odtwórca roli porucznika Columbo

  Amerykański aktor Peter Falk, najbardziej znany z roli porucznika Columbo, zmarł w czwartek, 23 czerwca, w Beverly Hills w wieku 83 lat.

 • Najsłynniejszy serialowy porucznik

  Pognieciony prochowiec, poplamiony krawat, poszarzała koszula wiecznie wychodząca ze spodni, niedopałek cygara w ustach. Do tego jeszcze to szklane oko! A jednak, mimo wszystko, widzowie pokochali porucznika Columbo, którego zagrał zmarły rok temu Peter Falk.

 • Żegnaj, poruczniku!

  Wybitny aktor. Skończył prawo, chciał pracować w CIA. Kochał gotować, rysować i... rozwiązywać szarady. I chociaż my zapamiętamy go jako detektywa Columbo, on do samego końca pozostał wierny wszystkim swym pasjom. Peter Falk zmarł 23 czerwca 2011 roku. Dziś wspominamy tego wielkiego aktora.

 • Dziesiątka nietypowych detektywów

  ..., niewyparzony język i tajemniczy talent do niszczenia wokół siebie wszelkich przedmiotów to jego największy atut w walce z przestępczością. No i umiejętność dawania łapówek. Porucznik Columbo Columbo to także specyficzny okaz detektywa. I nie chodzi mi bynajmniej o szklane oko grającego go Petera Falka, ani o uwalany niewiadomo w czym prochowiec, w którym ten stróż prawa zawsze trochę przypominał...

 • Zmarł odtwórca roli porucznika Columbo

  Amerykański aktor Peter Falk, najbardziej znany z roli porucznika Columbo, zmarł w czwartek, 23 czerwca, w Beverly Hills w wieku 83 lat - poinformowali w piątek członkowie jego rodziny w radiu lokalnym KNX-1070.

 • Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarli m.in. Irena Kwiatkowska, Gabriela Kownacka, Krzysztof Kolberger, Janusz Morgenstern, Edward Żentara. Filmowy świat pożegnał również: Elizabeth Taylor, Petera Falka, Sidney'a Lumeta. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

Zdjęcia na temat: peter falk columbo
Dyskusje na temat: peter falk columbo