• Informacje na temat:

  peter lucas

Artykuły na temat: peter lucas
 • Peter Lucas i polityka

  Peter Lucas, nowa postać w serial u "Samo życie", przyznaje, że prywatnie unika polityki.

 • Peter J. Lucas znany ostatnio z "Tańca z gwiazdami" oraz serial u "Oficerowie", już niedługo znowu pojawi się na ekranie. Wystąpi bowiem w serialu "Samo życie"!

 • Julia Roberts i Lucas Hedges jako matka i syn

  Julia Roberts i Lucas Hedges grają główne role w dramacie "Powrót Bena", który wejdzie na ekrany polskich kin 4 stycznia. Reżyserem produkcji jest ojciec Lucasa, Peter Hedges.

 • Gwiezdny George Lucas

  W Sieci pojawiły się doniesienia, iż George Lucas postanowił wyjść zza kamery i w epizodycznej roli pojawi się jako aktor w swym najnowszym filmie, niecierpliwie oczekiwanej kolejnej części "gwiezdnej sagi" , obrazie "Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith" . Produkcja zadebiutuje na ekranach światowych kin 19 maja.

 • George Lucas w zarządzie BAFTY

  George Lucas, twórca "gwiezdnej sagi" , wszedł we wtorek, 6 sierpnia, do zarządu amerykańskiego oddziału Brytyjskiej Akademii Sztuki Telewizyjnej i Filmowej (BAFTA/LA). Tym samym dołączył do tak wybitnych twórców jak Steven Spielberg ( "Raport mniejszości" i Martin Scorsese ( "Kasyno" ), którzy zasiadają już w radzie.

 • Ford i Spielberg wręczą nagrodę Lucasowi

  Harrison Ford ( "Ścigany" ) i Steven Spielberg ( "Szeregowiec Ryan" ) będą pełnić obowiązki prezenterów podczas najbliższej 11. edycji wręczania Stanley Kubrick Britannia Awards. Tegorocznym lauretem tej prestizowej nagrody został George Lucas, twórca kultowej "gwiezdnej sagi" . Ceremonia odbędzie się w piątek, 12 kwietnia.

 • Nagroda im. Kubricka dla Lucasa

  Amerykański oddział Brytyjskiej Akademii Sztuki Telewizyjnej i Filmowej (BAFTA/LA) postanowił przyznać swą doroczną nagrodę - Stanley Kubrick Britannia Award - George'owi Lucasowi, twórcy gwiezdnej sagi, w uznaniu jego doskonałej pracy filmowca. Wyróżnienie zostanie wręczone podczas uroczystej gali 12 kwietnia 2002 roku w Los Angeles.

 • Darth Vader kontra George Lucas

  David Prowse, który w "gwiezdnej sadze" wcielił się w Dartha Vadera, postanowił wesprzeć fanów kultowej serii, którzy rozpoczęli kampanię mającą na celu przekonanie George'a Lucasa, by w "Epizodzie III" skorzystał z usług aktora. Miłośnicy opowieści chcieliby, aby w finałowych scenach filmu pojawił się "klasyczny" Darth Vader.

 • Lucas Black na głębokich wodach

  ...21-letni Lucas Black, pamiętany z dziecięcych ról w serial u "Amerykański horror" i filmie "Sling Blade" , gra głównego bohatera niezależnego obrazu "Deepwater". Będzie to opowieść o włóczędze trafiającym do z pozoru zwyczajnego miasta, które powoli zaczyna ukazywać swoje prawdziwe oblicze. Scenarzystą i reżyserem projektu jest debiutant David S. Marfield.

 • Lucas Black zagra w futbol

  Lucas Black ( serial "Amerykański horror", "Wojna" , "Wzgórze nadziei" ) wystąpi w sportowym dramacie "Friday Night Lights", przygotowywanym dla wytwórni Universal. Młody aktor będzie w tym filmie jednym z zawodników drużyny futbolowej, stanowiącej chlubę niewielkiego miasta w stanie Teksas. Black spotka się tym samym po raz trzeci na planie z Billym Bobem Thorntonem ( "Człowiek, którego nie...

Zdjęcia na temat: peter lucas