• Informacje na temat:

  petra

Artykuły na temat: petra
 • Artur Barciś i Beata Fudalej wystąpią w głównych rolach w spektaklu "Rozkłady jazdy", który powstał na podstawie sztuki kultowej postaci czeskiego kina i teatru - Petra Zelenki. Przedstawienie będzie miało swoją premierę w sobotę, 12 sierpnia, w Teatrze na Woli. Reżyseruje Agnieszka Lipiec-Wróblewska.

 • Petr Cech na perkusji w utworze Foo Fighters!

  Petr Cech zamieścił ostatnio w serwisie YouTube filmik, na którym wykonuje partie perkusji z utworu "Walk" grupy Foo Fighters. "Perkusyjny cover mojego ulubionego zespołu. Nie jest perfekcyjny, ale chciałem zrobić to w jednym ujęciu, bez poprawek" - czytamy w opisie wideo. Filmik Petra Cecha w ciągu kilka dni obejrzało ponad 400 tys. internautów. "Jak to możliwe, że ten gość nie jest jeszcze...

 • Petr Zelenka w Warszawie

  24 marca w warszawskim kinie Kultura odbędzie się uroczystość wręczenia Złotych Taśm - nagród polskiej sekcji FIPRESCI. Gościem imprezy będzie czeski reżyser Petr Zelenka, którego "Opowieści o zwyczajnym szaleństwie" dostały Wyróżnienie Honorowe. Najlepszymi obrazami 2005 roku polscy krytycy uznali film Krzysztofa Zanussiego "Persona non grata" oraz "Ukryte" Michaela Haneke.

 • Petr Zelenka: Nie oddałbym życia za kapitalizm

  Można zastanawiać się, czy naród, którego przedstawiciele nie uczestniczą z własnej decyzji w historii kraju, powinien być nazywany narodem - uważa czeski reżyser Petr Zelenka, który na festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty we Wrocławiu pokazał swój film "Zagubieni".

 • Petr Zelenka: Szaleństwo jako obrona

  Podczas uroczystości wręczenia Złotych Taśm w warszawskim kinie Kultura (24 marca) zabrakło głównych laureatów. Krzysztof Zanussi, którego "Persona non grata" została uznana najlepszym polskim filmem 2005 roku, przebywa właśnie w Argentynie, natomiast w imieniu Michaela Haneke, nagrodę dla filmu "Ukryte" odebrał przedstawiciel ambasady Austrii. Do Warszawy przybył jednak Petr Zelenka, by za "Opowieści o zwyczajnym szaleństwie" odebrać Wyróżnienie Honorowe.

 • Słynny bramkarz został perkusistą. Nagrał pierwszy album

  Petr Cech, były bramkarz, znalazł pomysł na pozasportowe życie. Spełnia się jako perkusista!

 • Zegarek Marlona Brando trafi na aukcję

  Adoptowana córka Marlona Brando, Petra wystawiła na licytację legendarny zegarek aktora GMT Master firmy Rolex. Gwiazdor nosił go podczas kręcenia "Czasu Apokalipsy" Francisa Forda Coppoli. Aukcja odbędzie się 10 grudnia.

 • Nagrody 45. Lubuskiego Lata Filmowego w Łagowie

  W zakończonej 3 lipca jubileuszowej 45. edycji Lubuskiego Lata Filmowego w Łagowie główną nagrodę zdobył film "Ja, Olga Hepnarova" w reżyserii Petra Kazdy i Tomasa Weinreba.

 • "Ja, Olga Hepnarova" w polskich kinach w styczniu 2017

  ...6 stycznia 2017 na ekrany polskich kin trafi biograficzny film 'Ja, Olgahepnarova". W debiucie czeskich reżyserów: Tomasa Weinreba i Petra Kazdy, tytułową rolę zagrała polska aktorka Michalina Olszańska.

 • Zostawiony przez top modelkę

  Ponoć Petra zostawiła Jamesa po tym, jak piosenkarza poniosło podczas imprezy na Ibizie, gdzie bawił w towarzystwie pięknych kobiet... "Podczas Tygodnia Mody w Londynie Petra i James mieli poważną sprzeczkę. Po tym zdarzeniu ich związek się zakończył" - czytamy w gazecie. James Blunt i Petra Nemcova spotykali się od czerwca tego roku. Wcześniej wokalista spotykał się przez wiele lat z Camillą...

Zdjęcia na temat: petra
Wideo na temat: petra
Dyskusje na temat: petra