• Informacje na temat:

  petycja

Artykuły na temat: petycja
 • Międzynarodowa petycja o uwolnienie Ołeha Sencowa

  Prawie 33,5 tys. podpisów zebrano w internecie pod międzynarodową petycją do przywódców państw Europy, a także USA i Kanady z apelem o uwolnienie skazanego w Rosji ukraińskiego reżysera Ołeha Sencowa. Od 14 maja prowadzi on głodówkę.

 • Antypolski "Pokot"? Jest petycja do ministra Glińskiego

  Stowarzyszenie im. Biskupa Kajetana Sołtyka i Klub Magna Polonia Ziemia Kłodzka zbierają podpisy pod petycją do ministra kultury Piotra Glińskiego. Inicjatywa ma na celu wycofanie "Pokotu" Agnieszki Holland jako polskiego kandydata do Oscara.

 • Petycja w obronie kina ARS. Mieszkańcy Krakowa bronią kultowego miejsca

  Działające w Krakowie od ponad 20 lat kino ARS po nowym roku prawdopodobnie zniknie z mapy Krakowa. Sprzeciwiają się temu mieszkańcy. Apelują o pomoc do miasta. Władze Krakowa wyjaśniają, że nie mają wpływu na decyzje prywatnego właściciela kamienicy. Szukają jednak rozwiązania.

 • Petycja ws. odwołania Cezarego Morawskiego z funkcji dyrektora Teatru Polskiego

  Niemal 10 tys. osób podpisało się pod petycją ws. odwołania Cezarego Morawskiego z funkcji dyrektora Teatru Polskiego we Wrocławiu. Petycję w poniedziałek wręczono marszałkowi województwa dolnośląskiego Cezaremu Przybylskiemu.

 • "365 dni": Film Blanki Lipińskiej zniknie z Netflixa? Złożono petycję!

  Film na podstawie książki Blanki Lipińskiej "365 dni" robi międzynarodową karierę. Nie wszyscy są zadowoleni z wartości, jakie ze sobą niesie. Brytyjska organizacja społeczna stworzyła petycję o usunięcie go z Neflixa.

 • Kanye West znów niechciany. Kolejna petycja

  .... W sieci pojawiła się petycja, nawołująca do zmiany wykonawcy (podpisało ją prawie 150 tys. osób). Oczywiście walka internautów nie powiodła się, a Kanye wystąpił na festiwalu, przy okazji nazywając się "największą rockową gwiazdą na świecie". Teraz problematyczny staje się jego występ kończący Igrzyska Panamerykańskie w Toronto. W sieci pojawiła się petycja, której autorzy chcą, aby imprezę...

 • Najdziwniejsze petycje dotyczące muzyków

  ...stwierdził, że cała akcja jest bardzo zabawna i liczy, że pieniądze przeznaczone zostaną na jakiś szczytny cel. Bono, błagamy, skończ W 2008 roku na Thepoint.com powstała petycja, która(...) natomiast organizatorzy US Festival. W marcu powstała bowiem petycja, która domaga się usunięcia z line-upu Paris Hilton . Ma ona psuć dobre imię innych DJ-ów, a ponadto za pieniądze, za które...

 • Snoop Dogg Rycerzem Jedi? Nietypowa petycja

  Internetowa petycja ruszyła 9 sierpnia, jednak na razie trafiła ona do niewielkiego grona internautów. Obecnie Snoop Dogga w roli Jedi widzi niecałe 2 tysiące osób, które podpisało się pod wezwaniem do Disneya. Snoop Dogg raczej nie trafi do obsady filmu. Innym pytaniem jest natomiast, czy Snoop Dogg nadawałby się do tak ważnej roli. Warto przypomnieć, że jakiś czas temu raper przyznał, że...

 • Phil Collins wraca do muzyki. Jest petycja by tego nie robił

  ...pomysł powrotu Collins przypadł do gustu. W sieci powstała petycja o wymownej nazwie "Phil Collins musi zostać powstrzymany" (a jej adresatem jest ONZ).  W opisie czytamy natomiast, że muzyk(...) gwiazdora szybko rozpoczęli akcję odwrotną. Powstała więc petycja pod nazwą "Witaj ponownie Phill" . Ta jednak jest dużo mniej oblegana, gdyż podpisało ją tylko 138 użytkowników. Przypomnijmy...

 • Natalie Portman: Żałuję podpisu pod petycją w obronie Polańskiego

  Natalie Portman - aktorka znana m.in. z takich filmów jak "Czarny łabędź", "Jackie" czy "Opowieść o miłości i mroku" w wywiadzie dla BuzzFeed News przyznała, że żałuje tego, że w 2009 roku podpisała się pod petycją w obronie Romana Polańskiego. Gwiazda aktywnie udziela się w ruchu Time's Up walczącym z molestowaniem seksualnym i dyskryminacją kobiet.

Zdjęcia na temat: petycja
Wideo na temat: petycja
 • Barack i Michelle Obama tańczą ze 106-letnią Amerykanką!

  Virginia McLaurin to 106-letnia Amerykanka, która dostała niepowtarzalną okazję, by poznać parę prezydencką. Kobieta spotkała się z Barakiem i Michelle Obamą w Białym Domu w niedzielę (21.02). W 2014 roku Virginia wyrażała ogromną chęć poznania prezydenta, wystosowała nawet w związku z tym petycję, a następnie powtórzyła prośbę na YouTube. (STORYFUL/x-news)

 • Fani "Chirurgów" domagają się wskrzeszenia Dereka!

  Twórcy serialu "Chirurdzy" uśmiercili głównego bohatera. Fani produkcji złożyli petycję, w której żądają przywrócenia Dereka Shepherda. 20 tys. podpisanych serialowych "żałobników" czeka jednak rozczarowanie. Pomysłodawczyni serialu Shonda Rhimes jest nieugięta w swojej decyzji i nie przywróci aktora na plan. Patrick Dempsey w produkcji grał od 2005 roku, czyli od samego początku/ źródło: CNN Newsource/x-news.

Dyskusje na temat: petycja