• Informacje na temat:

  phillip seymour hoffman reżyser

Artykuły na temat: phillip seymour hoffman reżyser
 • Jaki nowy film Clooneya?

  Ryan Gosling, Evan Rachel Wood, Phillip Seymour Hoffman, Paul Giamatti, Marisa Tomei to gwiazdy najnowszego filmu w reżyserii George'a Clooney'a - "Ides of March".

 • 4-sekundowa rola laureata Oscara

  Laureat Oscara za najlepszą rolę męską w filmie "Capote" , Phillip Seymour Hoffman zgodził się wystąpić w amatorskim filmie ucznia swojej dawnej szkoły w Nowym Jorku.

 • Clooney prezydentem USA?

  Już w lutym do polskich kin zawita nominowany do Złotych Globów film "Idy marcowe". W głównej roli wystąpi reżyser i współscenarzysta produkcji, George Clooney.

 • Przebrani za kobiety

  Od początku lipca w polskich kinach oglądać można nowy film Francois Ozona "Nowa dziewczyna". Francuski reżyser opowiada w nim o młodym wdowcu, który przebiera się w ubrania swojej zmarłej żony. Historia kina zna jednak więcej przypadków, w których reżyserzy ubierali swoich aktorów w sukienki. Oto przegląd 10 filmów, które mają jeden wspólny mianownik. Występuje w nich mężczyzna w makijażu.

 • "Mission: Impossible 3" w lipcu

  Na ekrany kin film prawdopodobnie wejdzie w maju przyszłego roku, a za kamerą stanie reżyser J.J. Abrams - twórca popularnego również w Polsce serial u "Agentka o stu twarzach". Obok Toma Cruise'a, który będzie także współproducentem filmu, do obsady dołączyli m.in.: Ving Rhames, Johnathan Rhys Myers, Michelle Monaghan oraz Phillip Seymour Hoffman. W ostatnich tygodniach media spekulowały, że...

 • Clooney kontra... Barack Obama

  Kilka dni temu Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej doceniła thriller "Idy marcowe", przyznając obrazowi nominację do Oscara za najlepszy scenariusz adaptowany. Okazuje się jednak, że film miał powstać znacznie wcześniej, lecz reżyserskie plany George'a Clooneya pokrzyżował... Barack Obama.

 • Wszyscy chcą pracować z Clooneyem

  Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej wyróżniła wyreżyserowane przez George'a Clooneya "Idy marcowe", przyznając filmowi nominację do Oscara za najlepszy scenariusz adaptowany. "To naprawdę wybitna rzecz" - przekonują gwiazdy thrillera o pokerowej rozgrywce na szczytach władzy.

 • Oscar dla "Miasta gniewu"!

  Film "Miasto gniewu" w reżyserii Paula Haggisa nieoczekiwanie został wybrany przez członków Amerykańskiej Akademii Filmowej najlepszym filmem roku. Główny faworyt Ang Lee ( "Tajemnica Brokeback Mountain" ) zadowolił się nagrodą za reżyserię. Obydwa filmy otrzymały po trzy statuetki. Największym przegranym oscarowej gali jest "Good Night, and Good Luck" George'a Clooney'a - bez Oscara.

 • Oscary 2013: Znamy nominowanych

  ..."), Phillip Seymour Hoffman ("Mistrz") i Christoph Waltz (Django"). W pierwszoplanowym odpowiedniku tej kategorii oprócz Day-Lewisa szansę na statuetkę mają natomiast ulubieniec Akademii Denzel Washington(...)" Phillip Seymour Hoffman - "Mistrz" Christoph Waltz - "Django" Najlepsza aktorka drugoplanowa: Amy Adams - "Mistrz" Sally Field - "Lincoln" Anne Hathaway - "Les Miserables: Nędznicy" Helen Hunt...

 • Dla kogo Oscary?

  ...oraz Phillip Seymour Hoffman (doceniony przez Akademię za tytułową rolę w "Capote") - w "Mistrzu" wcielił się wizjonera, założyciela sekty wzorowanej na scjentologach, Lancastera Dodda. Dużo mniejsze(...) Amerykańskiej Akademii Filmowej i zagłosujcie w naszych ankietach. Możecie typować w jednej z sześciu najbardziej cenionych kategorii oscarowych: najlepszy film, reżyser, aktor pierwszo- i drugoplanowy...