• Informacje na temat:

  photoshop film

Artykuły na temat: photoshop film
 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w czerwcu 2019

  Patryk Vega chce zmienić wyniki wyborów parlamentarnych, Maja Ostaszewska wychodzi na ulicę, by walczyć z homofobią, Julia Wieniawa posądzona o "odchudzanie się" w Photoshopie, gwiazdy "Zimnej wojny" - Joanna Kulig i Tomasz Kot święcą sukcesy... Zapraszamy na przegląd wydarzeń z czerwca w mediach społecznościowych.

 • "Poskromić playboya" : Jedz, śpij i kochaj (się)

  W "Poskromić playboya" nie grają aktorzy, tylko okładki gazet. W filmowym uniwersum niemal wszyscy wyglądają, jakby poddani zostali retuszowi Photoshopa.

 • Pągowski: Zaciśnięta pięść Hoffmana

  ...- Złą reklamą, czy plakatem filmowym można zmarnować wysiłek wielu osób - podkreśla Andrzej Pągowski, mistrz polskiego plakatu, autorem trzech plakatów do filmu " 1920 Bitwa Warszawska" Jerzego Hoffmana.

 • Oscary 2017: Irańska telewizja ocenzurowała dekolt Charlize Theron

  Irańscy widzowie, którzy oglądali oscarowy triumf swojego rodaka, nagrodzonego w kategorii "najlepszy film nieanglojęzyczny" Asghara Farhadiego ("Klient"), nie mieli okazji podziwiać kreacji Charlize Theron. Telewizyjni cenzorzy bezceremonialnie zasłonili bowiem dekolt aktorki.

 • Chcą jej powiększyć biust

  Keira Knightley rozpoczyna walkę o prawo do swojego biustu. Zakusy na jej wdzięki czynią menadżerowie, odpowiadający za promocję filmu "Księżna" z jej udziałem.

 • Melissa McCarthy: Chudsza na plakacie

  Na plakacie filmu "Gorący towar" postać grana przez Melissę McCarthy została poddana zabiegowi "cyfrowej liposukcji", co nie umknęło uwadze fanów gwiazdy "Druhen".

 • Bohaterowie "Gwiezdnych Wojen" (i nie tylko) na okładkach kultowych płyt

  Zastanawialiście się kiedyś, jak na okładkach płyty Prince'a prezentowałby się bohater "Gwiezdnych Wojen", Lando Calrissian. A może chcielibyście wiedzieć, jak księżniczka Leia mogłaby wyglądać na płytach Katy Perry i Bjork? Artysta, ukrywający się pod pseudonimem "WhyTheLongPlayFace”, odpowiada na te pytania, zestawiając okładki najpopularniejszych płyt z bohaterami znanych filmów.

 • "Avatar": Finał konkursu!

  Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie "własnego avatara", czyli własnej podobizny w konwencji postaci z filmu "Avatar" w dowolnej technice (rysunek, twór z plasteliny, photoshop itp(...) biorących udział w naszym plebiscycie czekają odtwarzacze MP3, DVD oraz koszulki z filmu "Avatar". Szczegóły w regulaminie . Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone 21 maja. Pięć prac z największą...

 • Dlaczego Jennifer ciągle się potyka?

  Piękna Jennifer Lawrence, zgodnie z oczekiwaniami, otrzymała Oscara za pierwszoplanową rolę w "Poradniku pozytywnego myślenia". Teraz 22-letnia aktorkę wyróżnioną przez członków Amerykańskiej Akademii Filmowej, czeka nowa rola.

 • "Incepcja": Stwórz własny labirynt!

  ...o wiele potężniejszy, niż się domyślamy. Film przedstawiający świat snów oferuje widzom niepowtarzalne przeżycia, a dla filmowca jest to idealny materiał, ponieważ nie ma w nim żadnych ograniczeń dla(...), wystarczy przygotować w dowolnej technice (rysunek, twór z plasteliny, photoshop itp.) własny labirynt. Aby wziąć udział w konkursie należy: przesłać mailem na adres mailowy konkursy@firma.interia.pl...