• Informacje na temat:

  photoshop najlepszym

Artykuły na temat: photoshop najlepszym
 • Stenka spełniła swoje marzenia

  Raz wciela się w posągową postać generałowej w "Katyniu", innym razem gra zwariowaną rodzimą Bridget Jones w komedii "Nigdy w życiu!". Jest zresztą odważna nie tylko przed kamerą. Potrafi otwarcie przyznać, że zmaga się z depresją albo wyrazić zgodę na sesję zdjęciową bez udziału najlepszego przyjaciela wielu sław, czyli Photoshopa - "upiększającego" programu komputerowego. Nigdy nie koloryzuje...

 • Grażyna Wolszczak: Saute też jestem olśniewająca

  Dziewczyna z Pomorza, która bez ruchu na świeżym powietrzu nie wyobraża sobie życia. Co sprawia, że choć lata lecą, Grażyna Wolszczak wciąż wygląda rewelacyjnie? Dobre serce, wiara w siebie, optymizm, a może to, że kocha i jest kochana?

 • Powraca "Dzień Dobry TVN"

  Już jutro, 5 września, na antenę stacji TVN powraca codzienny program śniadaniowy - "Dzień Dobry TVN". Producenci przygotowali kilka niespodzianek dla widzów, wśród nich nowe propozycje programowe.

 • Noga Angeliny Jolie... memem?

  Zapomnijmy o filmach i nagrodach, jeśli po tegorocznych Oscarach coś przejdzie do historii - będzie to... noga Angeliny Jolie. Zdjęcia, na których aktorka pozuje z zalotnie wystawioną nogą, nie tylko obiegły cały świat, ale mają już szereg twórczych przeróbek.

 • Polska królowa wybiegów

  Osiągnęła szczyt kariery. Chodzi w pokazach w Nowym Jorku, Mediolanie, Paryżu... Czy Anja Rubik nie obawia się upływającego czasu? Czego brak jej w życiu?

 • Stenka spełniła swoje marzenia

  Danuty Stenki, od lat uznawanej za jedną z najpiękniejszych i najbardziej utalentowanych polskich aktorek, nie da się łatwo zaszufladkować.

 • Postanowienia ogólne 1. Organizatorem konkursu pod nazwą "INCEPCJA" (zwanego dalej "Konkursem"), jest spółka INTERIA.PL S.A. z siedzibą w Krakowie Os....

 • Prawda, dobro, piękno, muzyka

  Zaśpiewać z Bono i sfotografować nagą Angelinę Jolie - takie marzenia wyjawiła nam Justyna Steczkowska.

 • "Nie jestem zbyt zabawnym kolesiem"

  Jeśli istnieje w świecie muzyki rockowej synonim niezawodnego basisty, to z pewnością jest nim Neil Murray. Ten urodzony w Szkocji muzyk z podziwu godną konsekwencją piął się po szczeblach kariery począwszy od początku lat 70. i cierpliwie czekał dekadę, aby odnieść wielki sukces jako jeden z filarów grupy Whitesnake. Zawsze spokojny i uśmiechnięty na scenie, zawsze bezbłędnie odgrywający swoje partie, niezawodny praktycznie w każdej sytuacji. Nic dziwnego, że słychać go na płytach Black...

Zdjęcia na temat: photoshop najlepszym