• Informacje na temat:

  piasek

Artykuły na temat: piasek
 • Piasek podsumowuje

  Płyta "15 dni" to podsumowanie 15 lat muzycznej działalności Andrzeja "Piaska" Piasecznego.

 • Sypnęło Piaskiem

  Sporo się zmieniło w najnowszym notowaniu najpopularniejszych płyt w Polsce. Jesień sypnęła nowościami, nic więc dziwnego, że na liście OLiS pojawiło się aż 13! Najwyżej, bo na samym szczycie, zadebiutował Andrzej "Piasek" Piaseczny z płytą "Jednym tchem".

 • Na przełomie maja i czerwca ma się ukazać kolejna płyta Andrzeja "Piaska" Piasecznego. Wokalista od końca stycznia pracuje nad nowymi nagraniami w studiu "Woobie Doobie" w Sulejówku. Za produkcję nie nazwanego jeszcze albumu odpowiada gitarzysta Michał Grymuza, z którym "Piasek" pracował przy "Sax and Sex" Roberta Chojnackiego.

 • Piasek fanem fajerwerków

  Andrzej "Piasek" Piaseczny, po pracowitym roku (płyta "Jednym tchem", Bursztynowy Słowik na festiwalu w Sopocie) marzy o odpoczynku. Sobotniego sylwestra wokalista też chętnie spędziłby w łóżku, ale w ostatnim dniu 2005 roku będzie bawił się razem ze swoimi znajomymi. - Nie pracuję tego dnia, nikomu nie uprzyjemniam czasu w sylwestra - mówi Piasek w rozmowie z INTERIA.PL.

 • W najbliższy poniedziałek, 2 kwietnia, do stacji radio wych trafi utwór "2 Long", którą Andrzej "Piasek" Piaseczny wykona 12 maja w Kopenhadze, podczas tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji. Piosenka powstała specjalnie na ten festiwal - Piasek napisał tekst, a autorem muzyki jest Robert Chojnacki.

 • Piasek: Kontrowersyjny polityk?

  Andrzej "Piasek" Piaseczny od jakiegoś czasu nie ukrywa swych ambicji politycznych. Wokalista ujawnił ostatnio nieco więcej szczegółów swojego ewentualnego programu wyborczego, w którym znalazłaby się m.in. legalizacja małżeństw homoseksualnych i marihuany.

 • Piasek na randkę

  Do sklepów trafił właśnie drugi solowy album Andrzeja "Piaska" Piasecznego, byłego wokalisty zespołu Mafia. Zapytany przez "Super Express", z czym najbardziej kojarzy mu się ta płyta, wokalista odpowiedział, że jest to według niego idealna rzecz na randkę.

 • W niedzielę, 4 września, jury 42. Sopot Festivalu przyznało Bursztynowego Słowika. Nagrodę zdobył, co dla wielu osób było sporym zaskoczeniem, Andrzej "Piasek" Piaseczny, który śpiewał utwór "Z głębi duszy". O tym sukcesie wokalista tuż po zakończeniu festiwalu opowiedział w rozmowie z INTERIA.PL.

 • 15 dni Piaska

  ..."15 lat zmagam się ze sobą i z Wami. 15 dni to 15 lat, każdy z tych dni to rok spędzony z muzyką" - wyjaśnia Piasek tytuł nowego nagrania na swoim blogu. Piosenkę będzie można usłyszeć w sobotę (19 stycznia) na antenie RMF FM. Utwór jest autorstwa Krzysztofa Pszony (muzyka) i samego Piaska (tekst). Singel zawierać będzie 5 remiksów "15 dni". Wydanie całego premierowego materiału planowane jest na...

 • Piasek mieszka sam

  ..., ale nie chciałbym tego do końca życia. Wiem, że moje poszukiwania domu, przeprowadzki, to może być trudność dla partnera" - przyznaje Piasek. Wokalista nie chciał ujawniać szczegółów rozstania(...)". Przypomnijmy, że Piasek albumem "15 dni" podsumował swoją dotychczasową karierę. W poniedziałek, 7 kwietnia, wokalista będzie gościem portalu INTERIA.PL. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj . Zobacz...

Zdjęcia na temat: piasek
Wideo na temat: piasek
Dyskusje na temat: piasek