• Informacje na temat:

  piasek i jego chłopak

Artykuły na temat: piasek i jego chłopak
 • T.Love i 20 lat "Chłopaki nie płaczą": Mówisz: życie jak cukierek

  ...dokumentującym wizytę grupy w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim. Poniższy fragment dotyczy historii sprzed 20 lat, kiedy to listy przebojów podbiła tytułowa piosenka z płyty "Chłopaki nie płaczą(...) entuzjastycznie - pełna euforia. W pewnym momencie na scenę poleciały pluszowe misie. Pluszaki zasypały ich oczywiście w czasie piosenki "Chłopaki nie płaczą ". To była ta sama Odnowa, w której Muniek...

 • "The Voice of Poland": Podrywacz Adrian Wojtków, pyskaty Piotr "Elton" Waśkowski

  Kolejne dwa odcinki "The Voice of Poland" przyniosły ogrom emocji. Sporo śmiechu przyniósł incydent na linii Adrian Wojtków – Edyta Górniak. Chłopak po swoim występie postanowił złapać wokalistkę za pupę. Z trenerami w pyskówkę wdał się natomiast Piotr "Elton" Waśkowski.

 • Interesuje mnie doświadczenie

  Zagrał już schizofrenika w filmie "Donnie Darko", homoseksualnego kowboja w "Tajemnicach Brokeback Mountain", dziennikarza w "Zodiaku" i tytułowego bohatera w obrazie "Książę Persji: Piaski Czasu". Jake Gyllenhaal nie boi trudnych ról i do takich z pewnością należy jego najnowsza kreacja w "Bogach ulicy".

 • "Seksualni, niebezpieczni": British Pie, Kac Kreta

  ..."Seksualni, niebezpieczni" to pełnometrażowa wersja brytyjskiego sitcomu "Inbetweeners", który - zgodnie z oryginalnym tytułem - opowiada o grupce chłopaków, bynajmniej nie znajdujących się na szczycie w szkolnej hierarchii popularności. W wyreżyserowanym przez Bena Palmera filmie kończą szkołę i na chwilę opuszczają przedmieścia, aby zabawić się na Krecie.

 • Dramaty z Polski kontra hollywoodzkie kino gatunkowe

  Trzy polskie filmy - dramaty "Onirica" Lecha Majewskiego, "Heavy Mental" Sebastiana Buttnego oraz "Jak całkowicie zniknąć" Przemysława Wojcieszka - wejdą na ekrany kin w piątek, 17 kwietnia. Wśród premier są też aż cztery hollywoodzkie produkcje: komedia "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]", thriller "Chłopak z sąsiedztwa", sensacyjny "Nocny pościg" i horror "Piramida".

 • Zwycięzca "The Voice of Poland": Jak zaczynał Krzysztof Iwaneczko?

  Swoim pierwszym występem w "The Voice of Poland" doprowadził Edytę Górniak do łez. Zachwyty nad nim nie ustawały aż do końca edycji aż w końcu wygrał cały program. To bardzo krótkie podsumowanie losów Krzysztofa Iwaneczki w talent show. A jak wyglądały jego losy przed programem?

 • "The Voice of Poland": Adam Stachowiak za burtą. Widzowie nie dowierzają

  Wyrzucenie Adama Stachowiaka z programu zaskoczyło fanów "The Voice of Poland". W sieci pojawiły się dziesiątki komentarzy, które broniły jego występu oraz krytykowały decyzję Tomsona i Barona oraz brak reakcji innych trenerów.

 • Poznaliśmy zwycięzcę siódmej edycji "Mam talent"!

  Adrian Makar wygrał siódmą edycję programu "Mam talent"! Śpiewający 15-latek z domu dziecka zgarnął nagrodę główną - 300 tysięcy złotych. Do płaczącego ze szczęścia Adriana dołączyła po ogłoszeniu wyników jego siostra.

 • Poznaliśmy zwycięzcę siódmej edycji "Mam talent"!

  Adrian Makar wygrał siódmą edycję programu "Mam talent"! Śpiewający 15-latek z domu dziecka zgarnął nagrodę główną - 300 tysięcy złotych. Do płaczącego ze szczęścia Adriana dołączyła po ogłoszeniu wyników jego siostra.

 • Pamiętacie te filmy karate?

  W tym tygodniu na polskich ekranach zadebiutował film "Karate Kid", będący nową wersją obrazu o tym samym tytule sprzed ponad 25 lat. Mimo że z pewnością nie dorównuje poziomem sławnemu oryginałowi, to można go dopisać do interesującego nurtu, który określiłbym mianem turniejowych filmów karate. Oto jego najwybitniejsi przedstawiciele.